• Informacje na temat:

  córka walterów

Artykuły na temat: córka walterów
 • Katarzyna Walter: Kocham taniec i życie

  ...tę dobrą passę? - Grałam wtedy główne role przynajmniej w dwóch filmach rocznie. Moja kariera zwolniła, gdy zostałam sama z dwójką dzieci i chorą matką. W 1991 roku urodziła się moja córka Kasia...

 • Zmarł Walter "Junie" Morrison. Muzyk miał 62 lata

  O śmierci Morrisona poinformowała jego córka na oficjalnym profilu muzyka. "Moi drodzy, straciliśmy kolejnego wielkiego" - napisała.  "Z głębokim żalem informujemy, że straciliśmy kolejnego członka oryginalnego składu Ohio Players" - można przeczytać na oficjalnym profilu zespołu. Walter "Junie" Morrison urodził się w 1954 roku w Ohio. W latach 70. założył grupę The Ohio Players...

 • Jennifer Connelly w ciemnej wodzie

  Jennifer Connelly ( "Piękny umysł" , "Hulk" ) wystąpi w nowej wersji japońskiego horroru "Dark Water" . Zdobywczyni Oscara zagra kobietę, która wraz z córką wprowadza się do nawiedzonego budynku. Za kamerą stanie brazylijski mistrz Walter Salles ( "Dworzec nadziei" , "W cieniu słońca" ).

 • Pozwalam sobie na czerwone wino

  ...każde z nich buduje własny świat. A ja mam dwa koty, masę przyjaciół, serdecznych sąsiadów, mieszkanie, w którym mieszkam już 40 lat. To jest mój teren. Gdy córka przyjeżdża do domu, jak wspólnie...

 • Gwiazda "Przyjaciół" w komedii

  Courtney Cox zagra w nowej, niezatytułowanej jeszcze komedii wytwórni Paramount Pictures. Historia opowiadać ma o pewnej zamożnej damie (Cox), której córka przechodzi metamorfozę z małej księżniczki w hiphopową tancerkę.

 • Jack Lemmon nagrodzony

  Legendarny aktor amerykański Jack Lemmon otrzymał kolejną nagrodę za swe aktorskie osiągnięcia. We wtorek, 28 listopada, odebrał nagrodę imienia Spencera Tracy - za wybitny wkład w rozwój sztuki filmowej. Nagrodę wręczyła mu córka nieżyjącego aktora - Susie.

 • "5-10-15": Program wyłonił wiele gwiazd obecnej telewizji

  TVN od 2003 roku serialu "Na Wspólnej". Sandra Walter Obecnie Sandra Nowak. Córka założycieli stacji TVN - Bożeny i Mariusza Walterów. W latach 2000-2002 prowadziła program "Ananasy z mojej...

 • "Ultraviolet": Nowi aktorzy w drugim sezonie serialu

  ​Do obsady serialu "Ultraviolet 2.0" dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego i Agaty Kuleszy widzowie zobaczą m.in. Martę Malikowską, Marcina Perchucia i Mariusza Ostrowskiego. Premiera drugiego sezonu serialu odbędzie się w środę, 2 października, o godz. 22 w AXN.

 • Nie żyje Dick Miller. Aktor miał 90 lat

  Charakterystyczny aktor Dick Miller zmarł w środę, 30 stycznia, z przyczyn naturalnych. W swej, trwającej prawie 60 lat, karierze zagrał między innymi w "Terminatorze" Jamesa Camerona.

 • Ostatnia żyjąca gwiazda "Przeminęło z wiatrem". Olivia de Havilland kończy 104 lata

  Olivia de Havilland, jedna z największych gwiazd klasycznego Hollywood, dwukrotna laureatka Oscara, ostatnia żyjąca osoba z obsady "Przeminęło z wiatrem", obchodzi w środę, 1 lipca, 104. urodziny. Pamięta się o niej nie tylko ze względu na wybitne role filmowe, ale także z powodu konfliktu z młodszą siostrą, również znaną aktorką, Joan Fontaine.

Zdjęcia na temat: córka walterów