• Informacje na temat:

  córka wesołowskiej

Artykuły na temat: córka wesołowskiej
 • Kuba Wesołowski ma plan B

  Nigdy nie myślę, że nie dam rady. Na starcie zawsze skupiam się na zwycięstwie - stwierdził w jednym z wywiadów Kuba Wesołowski. Sprawdzi tę teorię w praktyce, bo właśnie rozpoczyna nowy etap życia.

 • Trzy seriale łączą siły

  ...matka, która twierdzi, że jej 6-letnia córka obserwowana jest przez tajemniczą kobietę. W sprawę angażuje się detektyw Krzysztof Dziób. Szybko odkrywa, że klientka zataiła przed nim to, że jej mąż czeka(...) zorganizowana siatka pedofilska... Ujęci przestępcy nie będą długo czekać na karę. Następnego dnia stawią się na rozprawie, pod przewodnictwem Sędzi Anny Marii Wesołowskiej. Na sali sądowej okaże się, kto...

 • "Ukryta prawda" zamiast sędziów

  Spore zmiany szykuje dla swoich widzów TVN. Zamiast "Sędzi Anny Marii Wesołowskiej" i "Sądu rodzinnego" już wkrótce będziemy oglądać nowy program - "Ukryta prawda".

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • "KSD": Dramatyczne rozstrzygnięcie

  Przez kilka miesięcy Karolina nie zdradzała Mikołajowi, dlaczego unika kontaktu z rodzicami. Kiedy po ślubie pary do Warszawy przyjechał ojciec kobiety, jej reakcja zszokowała męża. Czy tragiczne wydarzenia zmienią relację córki i rodziców?

 • Kłopoty z mężczyznami

  Jej bohaterka nie ma szczęścia w miłości i wciąż czeka na odpowiedniego mężczyznę. - U mnie jest dokładnie na odwrót. Mam fajną córkę Marysię i wspaniałego męża - zdradza z uśmiechem aktorka.

 • Beata Ścibakówna: Nie traćmy sił i ducha

  ...panią grali w niej też pani mąż, Jan Englert i państwa córka, Helena. Rzadko się zdarza, by cała rodzina występowała w komplecie! - To prawda, choć nie mieliśmy wspólnych scen. Nawet nie spotkaliśmy się we trójkę w charakteryzacji! To byłoby zresztą ciekawe... Córka, wzorem rodziców, postanowiła zostać aktorką, ale zdecydowała się na studia za oceanem. Nie przeszkadzało pani, że tak daleko...

 • Eliza z "Warsaw Shore" debiutuje: "Jesteś dla mnie kokainą"

  W sieci pojawił się debiutancki teledysk znanej z programu "Warsaw Shore" Elizy. Klip ilustruje taneczną piosenkę "Jesteś dla mnie kokainą".

 • Elizka z "Warsaw Shore" i jej "Tajemnica"

  Po sukcesie debiutanckiego teledysku "Jesteś dla mnie kokainą" (1,5 mln odtworzeń) drugi klip prezentuje Eliza znana z "Warsaw Shore".

 • Elizka z "Warsaw Shore" leci z playbacku w "DDTVN"

  Spore emocje w sieci wywołuje "występ" znanej z "Warsaw Shore" Elizki w "Dzień dobry TVN".

Wideo na temat: córka wesołowskiej
 • "Anna Maria Wesołowska": Powrót po latach!

  Anna Maria Wesołowska o wartościach misyjnych i edukacyjnych programu. "Spotykam rodziców, którzy mi mówią: dziękuję, dzięki pani programowi moja córka została prawnikiem".

 • "Zawsze warto": Wardecki odwiedza w więzieniu brata Ady!

  Wardecki (Mariusz Bonaszewski) zgadza się reprezentować brata Ady w sprawie o zabójstwo na stacji benzynowej. Dziewczyna (Julia Wieniawa) w końcu może być spokojna o swoich bliskich, zaczyna układać sobie życie również z byłym mężem. Tymczasem Sofia (Beata Ścibakówna), pod naciskiem Sergia (Piotr Borowski), decyduje się zatrudnić w agencji Ewkę (Zofia Domalik). Prosi dziewczynę, by, pod jej nieobecność w kraju, miała oko na relację Ady i Kamila (Jakub Wesołowski). Kobieta nie jest pewna...

Dyskusje na temat: córka wesołowskiej
 • Re: Joanna Bartel cierpi z powodu... piersi!

  TO JEST BARDZIEJ INTERESUJĄCE --- Fundacja córki Antoniego Macierewicza otrzymuje dotacje ze Skarbu Państwa © Dostarczane przez Ringier Axel Springer Sp. z o.o. Aleksandra Wesołowska, córka byłego(...) fundacji po przejęciu władzy przez PiS w 2015 roku. Wsparcie od państwa W 2016 roku przychody fundacji Aleksandry Wesołowskiej urosły kilkukrotnie. Dostała bowiem liczne dotacje z rządu i spółek Skarbu