• Informacje na temat:

  córka znanego rockmana joanna

Artykuły na temat: córka znanego rockmana joanna
 • Jan Borysewicz przeżywa trzecią młodość!

  ..., choć nie bez pomocy - córka Alicja, która mieszka we Włoszech, podobno codziennie modliła się, by przestał pić. Na razie artyście udaje się dotrzymać obietnicy. Nie szaleje już jak dawniej i to nie tylko dlatego, że został dziadkiem (córka Joanna ma dwoje dzieci: Sarę i Nicolę). Dziś Jan Borysewicz przeżywa trzecią młodość i tym razem nie chce zmarnować tej szansy.

 • Serialowy przewodnik

  ...znalezione zwłoki jego syna, znanego rockmana Roberta. Wielokrotnie ugodzono go nożem kuchennym. Śledczy na miejscu zbrodni znajdują telefon byłej partnerki ofiary i kobiecy włos. Wszystkie dowody wskazują(...) Zduńska może być w kolejnej ciąży. Kinga postanawia to sprawdzić. Robi więc najpierw test, a potem jeszcze badanie krwi. Okazuje się, że Joanna miała rację. Szczęśliwa Zduńska postanawia w nietypowy...

 • Serialowy przewodnik

  ...szczęście" odc.13 Joanna i Iwona urządzają sobie w domu dzień piękności. Spotkanie dość brutalnie przerywa Tadeusz. Żona zarzuca Jerzemu, że nie zauważył, że zrzuciła jeden kilogram. Ela rozstaje się(...) prowadzi śledztwo, wpada na pewien trop. odc.15 Julia, córka Andrzeja, prosi Banasia o pomoc w odnalezieniu trójki zaginionych Romów. Nad Wisłą odkryte zostają zwłoki gangstera Kosmy, który...

 • Córka gwiazdora w "American Idol"

  Córka hollywoodzkiej gwiazdy Jima Carreya - Jane bierze udział w nowej edycji programu "American Idol". Mało znana, 24-letnia Jane, która pracuje jako kelnerka, z powodzeniem przeszła pierwsze przesłuchania. Odcinek z jej z udziałem został pokazany w niedzielę, 22 stycznia.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".