• Informacje na temat:

  córki ani wiśniewskiej

Artykuły na temat: córki ani wiśniewskiej
 • Wiśniewski kupił żonie mercedesa

  Ania Świątczak, wokalistka Ich Troje, i świeżo upieczona mama Etienette Wiśniewskiej, przemyka po Warszawie nowiutkim czarnym mercedesem klasy S.

 • Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się!

  Na facebookowym profilu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w nocy , 11 marca, pojawił się post, który po kilku godzinach został usunięty. "Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód" - napisała uczestniczka "Tańca z gwiazdami", która w drugim odcinku - jako pierwsza z uczestników - pożegnała się z programem.

 • Tak będą wyglądać Michał Wiśniewski i Dominika Tajner za 20 i 40 lat ("The Story of My Life")

  W piątek (23 listopada, godz. 22:05) w programie "The Story of My Life. Historia naszego życia" będzie można zobaczyć metamorfozę Michała Wiśniewskiego i jego żony Dominiki Tajner-Wiśniewskiej.

 • Mandaryna wraca z nową piosenką "Not Perfect"

  Wydawało się, że kariera muzyczna Marty Wiśniewskiej na zawsze została pogrzebana. Tymczasem Mandaryna po serii gorąco przyjętych występów właśnie zapowiedziała premierę nowej piosenki.

 • Michał Wiśniewski i teledysk "Skóra". Jak wypadła Fabienne Wiśniewska?

  Do sieci trafił zapowiadany już przez nas teledysk "Skóra". Michałowi Wiśniewskiemu na planie towarzyszyła jego córka - niespełna 17-letnia Fabienne Wiśniewska.

 • Wiśniewski boi się o dziecko

  Na początku 2008 roku rodzina Wiśniewskich znów się powiększy. Jednak Michał Wiśniewski obawia się o zdrowie córki.

 • "Zbliżenia" : Pępowina

  ..."Zbliżenia" Magdaleny Piekorz - historia toksycznej relacji matki i córki - to film histeryczny, źle napisany, kiepsko zagrany, fatalnie wyreżyserowany, pełen sztuczności i pretensjonalnych gestów. Fabuła, pretendująca do miana eleganckiego psychologicznego dramatu, odpycha nieznośnym emocjonalnym kiczem.

 • 2005: Śluby, rozwody, narodziny

  Oj, działo się w 2005 roku, działo! Plotkarskie kolumny w ciągu ostatnich 12 miesięcy aż uginały się od informacji o zaręczynach, małżeństwach, ciążach i narodzinach, a także o rozstaniach i rozwodach. Bez wątpienia największymi wydarzeniami zagranicą były: ciąża i poród Britney Spears, małżeństwo Christiny Aguilery, trzeci syn Victorii i Davida Beckhamów oraz zawarcie związku przez Eltona Johna...

 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska o swojej pierwszej randce ("The Story of My Life")

  ...i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej: Michał Wiśniewski zdradził, jak wyglądały początki ich znajomości. Na jednym z koncertów kolęd, organizowanym dla duchownych wśród osób, które pojawiły się na spotkaniu był(...) Magdy Femme , Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej i Ani Świątczak (wszystkie były związane z grupą Ich Troje). Kiedy się poznali, Dominika miała za sobą jedno nieudane małżeństwo, a Michał trzy...

 • Michał Wiśniewski pokazał wszystkie swoje dzieci na Instagramie. Sushi na Wielki Piątek

  .... 2002) i córkę Fabienne Martę (2003). Z kolei z trzecią żoną Anią Świątczak , byłą wokalistką Ich Troje, ma dwie córki: Etiennette Annę (2006) i Vivienne Viennę (2008). Przypomnijmy, że pierwszą żoną(...) Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej: