• Informacje na temat:

  córki ewy

Artykuły na temat: córki ewy
 • Córka Ewy Błaszczyk już po operacji

  Trzy godziny trwała w szpitalu uniwersyteckim w Olsztynie pionierska operacja córki aktorki Ewy Błaszczyk. 22-letniej Aleksandrze, która jest w śpiączce od 16 lat, wszczepiono specjalny symulator. Urządzenie ma pobudzić pracę mózgu i tym samym może przyczynić się do wybudzenia jej ze śpiączki. "Wszystko odbyło się bez kłopotów, jak należy" - podkreślają lekarze, którzy przeprowadzili zabieg.

 • Córka Ewy Gawryluk chce pójść w ślady mamy...

  ...- mówi Ewa Gawryluk. Choć Ewa nie była zachwycona pomysłem córki, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że aktorstwo to ciężki kawałek chleba, nie starała się przekonywać Marysi, by zastanowiła się nad(...) uśmiechnął - dostała role w serialach "Chłop i baba", "Zostać miss" i "Król przedmieścia", potem w "Na Wspólnej", w którym gra do dziś. 14-letnia Marysia Błaszczyk, córka Ewy Gawryluk, jest wielką fanką...

 • Ewa Bem zawiesza działalność po śmierci córki

  Córka Ewy Bem, 39-letnia Pamela Bem-Niedziałek, zmarła na raka 30 września tego roku. Pogrążona w żałobie wokalistka postanowiła zawiesić swoją muzyczną karierę do końca roku.

 • Charytatywny recital Ewy Błaszczyk

  W Olsztyńskim Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym neurochirurdzy pod kierunkiem prof. Wojciecha Maksymowicza wszczepiają chorym z całej Polski urządzenia, które mają poprawić jakość życia pacjentów i ich relacje z otoczeniem. Operacje i zakup stymulatorów nie są finansowane przez NFZ, ale nie są też kupowane z pieniędzy prywatnych. Przekazuje je Fundacja Ewy Błaszczyk; jej córka Ola Janczarska...

 • "Moje córki krowy" filmem roku w USA!

  ..."Moje córki krowy" zachwyciły Amerykę. Polska produkcja została zaliczona przez "The Village Voice" do najlepszych produkcji 2015. "Już nie mogę doczekać się, gdy oddamy nasz film ludziom" - mówi gwiazda produkcji, Agata Kulesza.

 • "Moje córki krowy": Bez gwałtów i stringów

  Bez gwałtów i stringów, ale za to z Woody’ym Allenem i zapachem szkła. Oto "Moje córki krowy" bez tajemnic! O filmie opowiadają aktorki: Agata Kulesza i Gabriela Muskała oraz reżyserka Kinga Dębska.

 • "Moje córki krowy": Nagroda w Chicago

  Po wyróżnieniach na 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni i sukcesie w Rzymie przy okazji Rome Film Fest 2015, przyszedł czas na kolejne wyróżnienia filmu "Moje córki krowy". W miniony weekend obraz Kingi Dębskiej został doceniony w Chicago, gdzie w ramach Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce (PFFA) zdobył Nagrodę Złotych Zębów.

 • "Na Wspólnej": Problemy Ewy

  Jej bohaterkę z "Na Wspólnej" czeka teraz wiele trudnych chwil... W prywatnym życiu Ewa Gawryluk jest natomiast dużo szczęśliwsza od swojej postaci.

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • "Zbliżenia": Film dla matek i córek

  ...kochają. Zmaganiu z samym sobą, z własnymi słabościami, z drugim człowiekiem. O błędach, które popełniamy i porażkach, na których czasem się uczymy, a czasem nie. Jest takie piękne zdanie Ewy(...) i córki". - Relacja córki z matką, podobnie jak zobrazowana w filmie "Pręgi" relacja ojca z synem, to odwieczne konflikty, które zawsze będą nam bliskie - uważa aktorka. "Zbliżenia" trafią do kin 24

Zdjęcia na temat: córki ewy
Wideo na temat: córki ewy
 • Marianna Janczarska: Córka Ewy Błaszczyk aktorką?

  Marianna Janczarska pod koniec maja obroniła pracę dyplomową na wydziale aktorstwa. Czy mama zachęcała ją do wybrania tej drogi, a może wręcz przeciwnie, zniechęcała do kariery scenicznej? Młoda aktorka i jej mama Ewa Błaszczyk opowiedziały o swojej relacji i karierze Marianny. Czy wystąpią we wspólnym projekcie? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Córka Ewy Błaszczyk już po operacji

  W szpitalu klinicznym w Olsztynie zakończyła się operacja wszczepienia stymulatora córce Ewy Błaszczyk, Oli Janczarskiej. Dziewczyna jest w śpiączce od 16 lat. Stymulator ma pomóc w jej wybudzeniu. (TVN24/x-news)

 • Ewa Błaszczyk o kolejnej terapii córki: To jest eksperyment

  Córka Ewy Błaszczyk ma zostać poddana nowatorskiej terapii komórkami macierzystymi. W rozmowie z nami aktorka zdradza, że jest to dla niej "nowe światło niosące fantastyczne możliwości". Czy tym razem przyniesie efekty?

Dyskusje na temat: córki ewy
 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  Córki w śpiączce też jej zazdrościsz?

 • Re: Córka Ewy Sałackiej show-biznesowi mówi "nie"

  Córki całkiem często są podobne do swoich mam w młodości. Ale mają szczęście, jeżeli Ich mamy były kiedyś ładnymi kobietami!

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  Szlachetne jest to, kiedy człowiek robi coś dla innych z pobudek innych niż osobiste. Cała działalność Ewy ukierunkowana jest na ratowanie córki. Nikt by jej przez tyle lat nie wspomagał, więc stworzyła fundację zapewniającą jej stały przypływ gotówki, przy okazji korzystają też inni. Szlachetne byłoby to, gdyby córka Ewy zmarła krótko po wypadku i ona -wiedząc że swojemu dziecku już nie pomoże

 • Re: ​Córka Ewy Sałackiej wyrosła na piękną kobietę

  PODŁOŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC - tak można określić chamskie wpisy niektórych internautów. To wielka tragedia dla dorosłej już córki Pani Ewy Sałeckiej. Dziecko utraciło swoją ukochaną mamę przez "zwykłego robala" i musiała się wychowywać bez jej matczynej opieki. Matylda z twarzy jest ładna i pogodna, dlatego życzę jej by ŻYCIE wynagrodziło jej brak mamy ZDROWIEM, SZCZĘŚCIEM I POWODZENIEM, by

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  no cóz, i jest zajecie dla córki, która niestety jest b.mierna jako aktorka.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  Dlaczego nie walczyła o Budzik dla dorosłych 15 lat temu? Czyżby wtedy nie było dorosłych w śpiączce? Ewa Błaszczyk tworzy pod potrzeby swojej córki. Ola dorosła, a statut Budzika dla dzieci wyklucza przebywanie w nim dorosłych, więc Ewa buduje Budzik dla dorosłych, żeby nadal jej córka miała najlepszą opiekę.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  Bardzo mi żal Błaszczyk jako mamy dziecka, które straciła. Najgorsze, że przez tyle lat nikt jej nie potrafił wytłumaczyć, że dla dobra jej żyjącej córki, jej osobiście, oraz drugiej córki będącej w stanie śmierci mózgowej - należy zakończyć te cierpienia i pozwolić jej odejść. Myślę, że p. Ewa pozwoliłaby na to odejście, gdyby w odpowiednim momencie miała wsparcie bliskich osób.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  Ewa Błaszczyk- piękny człowiek. Pokazała jak można być człowiekiem w obliczu osobistej tragedii i przekuła ją na wielką sprawę - dla tych , których spotkał los podobny do losu jaj córki. Zróbcie dla innych choć 1 promil tego , co tak kobieta . Świat będzie lepszy.

 • Re: ​Córki Anny Korcz: Poszły w ślady pięknej mamy?

  Jest gorszą jędzą od Ewy Wiśniewskiej. Tu sukces - zgoda