• Informacje na temat:

  córki michaela jacksona

Artykuły na temat: córki michaela jacksona
 • Chcą zablokować film, w którym córka Michaela Jacksona gra Jezusa

  Ponad 275 tysięcy osób, a ta liczba ciągle rośnie, podpisało się pod petycją mającą na celu powstrzymanie dystrybucji filmu "Habit" w reżyserii Janell Shirtcliff. Powodem niezadowolenia widzów jest rola jedynej córki Michaela Jacksona, Paris, która w filmie ma wcielić się w postać Jezusa Chrystusa.

 • "Unfiltered: Paris Jackson and Gabriel Glenn": Córka Michaela Jacksona pokaże swoje życie

  ...30 czerwca na Facebooku odbędzie się premiera filmu opowiadającego o losach Paris Jackson , córki Michaela Jacksona , która zaczyna karierę ze swoim zespołem The Soundflowers ( posłuchaj(...) Jacksona jego dzieci otrzymują stopniowo - ostatecznie cały spadek przejdzie w ich ręce, gdy skończą 40 lat. Amerykańskie media twierdzą, że od 2014 roczny zasiłek dla dzieci Jacksona wynosi osiem...

 • Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo? Ostra odpowiedź córki Michaela Jacksona

  W mediach pojawiły się kolejne niepokojące doniesienia związane z Paris Jackson, jakoby 20-latka miała próbować odebrać sobie życie. "Pieprzcie się pieprzeni kłamcy" - odpisała córka Michaela Jacksona na materiał plotkarskiego serwisu TMZ.

 • Paris i Taj Jacksonowie wobec oskarżeń Michaela Jacksona ["Leaving Neverland"]

  Ostatnio przetacza się prawdziwa burza wokół przeszłości zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona. Jak na szokujący dokument Dana Reeda "Leaving Neverland" zareagowali córka i bratanek Króla Popu?

 • Paparazzi ścigali córkę Michaela Jacksona

  Dwóch paparazzi zostało zatrzymanych przez policję po tym, jak usiłowali zrobić zdjęcia Paris Jackson, córce zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona.

 • W sypialni córki Michaela Jacksona...

  Kto jest największym fanem Michaela Jacksona? Niewykluczone, że 14-letnia córka Króla Popu.

 • Bunt 15-letniej córki Michaela Jacksona

  Czy nastoletnia córka Michaela Jacksona naprawdę zamierza wyprowadzić się z rodzinnego domu?

 • Łzy córki Michaela Jacksona

  ...niesamowite i bardzo twórcze przedstawienie. Kiedy zobaczyłam odtworzona bramę Neverland [słynna posiadłość Michaela Jacksona w Kalifornii], w oczach stanęły mi łzy" - przyznała Paris w rozmowie z serwisem Access Hollywood. "To było nieprawdopodobne. Wychowywałam się w Neverland i wróciłam wspomnieniami do tamtych czasów" - dodała. Córka Michaela Jacksona jest przekonana, że jej słynny ojciec byłby...

 • Córka Michaela Jacksona zagra Jezusa w filmie „Habit”

  Paris Jackson, 22-letnia córka króla popu, została obsadzona w roli Jezusa Chrystusa w thrillerze reżyserowanym przez Janell Shirtcliff. W filmie „Habit” wystąpią również Bella Thorne oraz Bria Vinaite.

 • Łzy córki Michaela Jacksona

  ...roku, artysta nie czuł się dobrze w słynnym domu i postanowił opuścić rezydencję. Dwa lata po śmierci Michaela Jacksona w 2009 roku, córka piosenkarza postanowiła odwiedzić dom, w którym wychowywała(...), że z ogrodu Neverland zniknęło słynne młyńskie koło. "Płakałam i płakałam. Ale wciąż jest tam bardzo pięknie. Wciąż jest tam mnóstwo dobrej energii" - przekonuje. Córka Michaela Jacksona ujawniła...

Zdjęcia na temat: córki michaela jacksona