• Informacje na temat:

  córki niemena o ojcu

Artykuły na temat: córki niemena o ojcu
 • Drastyczna metamorfoza Natalii Niemen. Trudno ją poznać

  Córka Czesława Niemena, Natalia, pokazała się w nowej odsłonie. Jak wygląda teraz?

 • Rodzina Niemena walczy o piosenkę

  W Poznaniu córki Czesława Niemena zeznawały w czwartek (9 czerwca) w procesie o naruszenie praw autorskich po ojcu. Chodzi o zadośćuczynienie od poznańskiego stowarzyszenia, które bez zgody rodziny upubliczniło utwór Czesława Niemena i włoskiej piosenkarki Faridy "Musica Magica".

 • Natalia Niemen: Bardziej znana córka Czesława Niemena

  ..."Niemen mniej znany" to jeden z projektów w których bierze udział Natalia Niemen, starsza córka zmarłego w styczniu 2004 roku Czesława Niemena. Wokalistka 24 stycznia kończy 40 lat.

 • Natalia Niemen broni pamięci swojego ojca

  ..."To jest brukanie pamięci mego Ojca, który nie może się bronić i krzywdzenie kobiety - wdowy, której należy się najwyższy szacunek" - tak Natalia Niemen zareagowała na artykuł "Newsweeka" zatytułowany "Wojna o Niemena".

 • Natalia Niemen śpiewa piosenki Czesława Niemena

  ..."Niemen mniej znany" to projekt Natalii Niemen, w którym córka Czesława Niemena przypomina jego mniej znane utwory. Do sieci trafiła właśnie nowa wersja "spodchmurykapelusza".

 • Natalia Niemen śpiewa "mniej znanego" Czesława Niemena

  Poznajemy kolejne szczegóły projektu "Niemen mniej znany". Pod tym szyldem na koncertach Natalia Niemen prezentuje szerszej publiczności twórczość Czesława Niemena.

 • Natalia Niemen: Niebo będzie później (fragment książki)

  ...płyta się ukazała i wszyscy ją krytykowali, pytali też Niemena: "Co pan sądzi o nagraniach córki?". Ojciec wychodził z tego obronną ręką, bo z jednej strony mówił rzeczy pozytywne: że jest to kawał(...)Córka legendarnego Czesława Niemena w szczerym i pełnym pasji wywiadzie rzece ujawnia nieznane fakty z życia ojca, a jednocześnie tłumaczy, dlaczego idzie własną drogą, zarówno w karierze...

 • Natalia Niemen mamą

  ...28-letnia Natalia jest córką zmarłego w styczniu 2004 roku Czesława Niemena. Słynny wokalista dowiedział się o tym, że ma zostać dziadkiem, kiedy był już ciężko chory. Ta wieść bardzo go ponoć ucieszyła - niestety, nie dane mu było doczekać narodzin wnuka.

 • Czesław Niemen: Wspomnienia

  ...zainteresowania. Myślę, że nawet współczuł ludziom, którzy tak zepchnęli go na margines" - wspomina Wodecki. "Śmierć Niemena zamknęła epokę ludzi, którzy wypłynęli za czasów socjalizmu, ale w nowym systemie nie zawojowali świata" - dodał Zbigniew Wodecki. "Być może królem piosenki był Elvis Presley, ale ja wolałem Niemena". Niemen na muzykę młodego pokolenia patrzył z rezerwą, ale wielu jego...

 • Natalia Niemen przeprasza za "czerwoną zarazę"

  Nie milkną echa emocjonalnego wpisu Natalii Niemen na temat wykorzystania utworu "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena na manifestacji Komitetu Obrony Demokracji. Wokalistka zdecydowała się przeprosić urażonych jej słowami.

Wideo na temat: córki niemena o ojcu
 • Córka Niemena śpiewa piosenki ojca! Dorównuje mu talentem?

  Natalia Niemen to jedna z trzech córek Czesława Niemena. Dziewczyna kilkanaście lat temu próbowała swych sił w muzyce, wydała nawet debiutancki album, który jednak spotkał się z dość surową krytyką(...) pójść za ciosem i zaprezentowała kolejną piosenkę z repertuaru Czesława. Jak Wam się podoba? Odziedziczyła talent po ojcu?