• Informacje na temat:

  córki paulina holtz

Artykuły na temat: córki paulina holtz
 • Paulina Holtz: Chwila, która trwa już 11 lat

  Pochodzi z artystycznego klanu. Mama i ciotka, Joanna i Jolanta Żółkowskie to znane aktorki, ojciec Witold Holtz jest reżyserem. Wujek, nieżyjący już Krzysztof Kołbasiuk, też był aktorem.

 • Paulina Holtz: 15 lat z Agnieszką Lubicz

  ..."Klan" świętuje we wrześniu swoje 15-lecie. Przez półtorej dekady wiele się zmieniło zarówno u Lubiczów, jak i aktorów odtwarzających te role, np. Pauliny Holtz.

 • Paulina Holtz: Ciało jest jedynym domem duszy

  Paulina Holtz, znana m.in. z serialu "Klan", od czterech lat uprawia jogę. Radzi dbać o własne ciało, bo "jest jedynym domem duszy, jaki mamy". W środę, 28 października, do księgarń trafi książka "Po pierwsze joga", której aktorka jest współautorką.

 • Holtz skończy z "Klanem"?

  ..."Klan" jest tak długi, że aktorów muszą zastępować? dublerzy. Już niedługo Paulinę Holtz, czyli serial ową Agnieszkę Lubicz, może zastąpić inna aktorka.

 • Matka i córka na scenie i w życiu

  Trwają ostatnie próby do spektaklu Roberta Glińskiego "Po co są matki". Na scenie Teatru Polonia wystąpią znane m.in. z "Klanu" Joanna Żółkowska i Paulina Holtz.

 • Joanna Żółkowska: Z córką w serialu

  ...". I oczywiście w "Klanie". Gra tam razem ze swoją córką, Pauliną Holtz (35 l.). Sympatyczna jedynaczka jest dumą mamy. Choć to, że zdecydowała się iść w jej ślady, dla pani Joanny było miłym(...) teatrze - mówi aktorka. Stołeczny Teatr Powszechny do dzisiaj jest drugim domem pani Joanny. Nie dość, że w jego zespole na stałe pracuje Paulina, to dyrektorem sceny jest reżyser Robert Gliński (60

 • Zraniona boi się kochać

  ...- Uważam, że Agnieszka zachowuje się okropnie - mówi Paulina Holtz. Sądzi, że jej bohaterka powinna bardziej zatroszczyć się o uczucia swojej córki. Sama jest matką dwóch dziewczynek i wie, jak potrafią być wrażliwe!

 • Czasami mam ochotę palnąć ją w głowę

  Od 14 lat Paulina Holtz wciela się w serialu "Klan" w postać Agnieszki Lubicz. Niedawno aktorka zadebiutowała jako autorka książki "Luśka na planecie dziecko. Nieporadnik świadomego rodzica".

 • Kilka chwil tylko dla siebie

  Zabiegana - to mało powiedziane. Paulina Holtz pracuje w kilku warszawskich teatrach (m.in. Teatr Powszechny, Ochoty i Polonia), uprawia różne sporty, pisze felietony, stara się też znaleźć czas na relaks. Ale przede wszystkim stara się być dobrą mamą.

 • Przyjaciele z "Klanu" żegnają Agnieszkę Kotulankę

  ...- Cudna kobieta i aktorka, której świat za bardzo doskwierał... - tak o zmarłej nagle 20 lutego Agnieszce Kotulance, czyli niezapomnianej Krystynie Lubicz z "Klanu", napisała grająca przez 17 lat jej serialową córkę Paulina Holtz. Większość osób, które miały okazję pracować ze śp. Agnieszką Kotulanką na planie "Klanu", wspomina ją jako niezwykle utalentowaną i wszechstronną artystkę oraz...

Zdjęcia na temat: córki paulina holtz
Dyskusje na temat: córki paulina holtz