• Informacje na temat:

  córki polityków

Artykuły na temat: córki polityków
 • "Uprowadzenie Agaty": Córka polityka ucieka z domu

  ...20 sierpnia mija 25 lat od premiery "Uprowadzenia Agaty" w reżyserii Marka Piwowskiego. Obraz inspirowany był głośną ucieczką z domu nieletniej córki ówczesnego wicemarszałka Sejmu, Andrzeja Kerna.

 • Politycy i policjanci

  ..." . 1949 rok, Los Angeles. Miastem rządzi bezwzględny mafioso Mickey Cohen (Sean Penn). Opłaca morderców, kontroluje polityków, handluje bronią i narkotykami. Zastraszona policja biernie obserwuje jak(...). Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie...

 • Serialowy świat polityki

  ..."Serial Ekipa to reakcja na zniechęcenie Polaków do polityki. Produkcja pokazuje polityków, którzy działają dla dobra kraju, a nie tylko dla prywatnej kariery albo korzyści" - powiedziała współreżyserująca serial Magdalena Łazarkiewicz.

 • ​Paulina Młynarska zaapelowała do córki prezydenta

  Kinga Duda przez ostatnie lata nie zabierała publicznie głosu w sprawach dotyczących polskiej polityki. Dlatego jej wystąpienie po ogłoszeniu sondażowych wyników drugiej tury wyborów prezydenckich było ważnych wydarzeniem. Do apelu prezydentówny, która powiedziała m.in., że "nikt nie zasługuje na to, by być obiektem nienawiści", odniosła się Paulina Młynarska.

 • Karel Gott nie żyje. Żałoba narodowa w Czechach i kłótnie polityków

  ...w ostrą białaczkę" - informował Gott. Karel Gott z żoną Ivaną miał dwie córki: Charlotte Elli (ur. 2006) i Nelly Sofie (ur. 2008). Z dwóch poprzednich związków ma dwie dorosłe córki: Dominikę (ur. 1973

 • Duda, Schetyna, Ziemkiewicz, Thun. Politycy i dziennikarze żegnają Wojciecha Młynarskiego

  Prezydent Andrzej Duda, Rafał Ziemkiewicz, Grzegorz Schetyna i Tomasz Lis to tylko część dziennikarzy i polityków, którzy pożegnali Wojciecha Młynarskiego.

 • Zmarła czeska aktorka i polityk Tania Fischerova

  W wieku 72 lat zmarła w Pradze aktorka, poetka i działaczka opozycji Tania Fischerova. Media powiadomiła o tym 25 grudnia szefowa Czeskiego Komitetu Helsińskiego Lucie Rybowa. W 2013 r. Fisherova była kandydatką partii Zielonych w wyborach prezydenckich.

 • "Uprowadzenie Agaty": Wielka miłość z polityką w tle

  We wtorek, 20 sierpnia, mija 20 lat od premiery "Uprowadzenia Agaty" w reżyserii Marka Piwowskiego. Obraz inspirowany był głośną ucieczką z domu nieletniej córki ówczesnego wicemarszałka Sejmu, Andrzeja Kerna.

 • Pokaz animacji: Polityka a prawa kobiet

  9 marca w sali Fundacji eFKa w Krakowie zaprezentowane zostaną współczesne filmy animowane wybrane specjalnie na krakowski pokaz przez prestiżowy wiedeński festiwal filmowy Tricky Women. Po projekcji odbędzie się rozmowa z Kate Jessop, mieszkającą w Londynie artystką mixed-media, autorką filmu "Demokracja to więcej niż wybory!" oraz Renatą Gąsiorowską, artystką związaną z Łodzią i Krakowem, reżyserką filmu "Cipka", animacji, która podbiła widzów i jurorów międzynarodowych festiwali filmowych.

 • Córka Gore'a pisze scenariusz

  Kristin Gore - córka Ala Gore, który na swoim koncie ma już Oscara i tegoroczną Nagrodę Nobla, zabiera się za pisanie scenariusza do komedii politycznej "Nailed".

Zdjęcia na temat: córki polityków
Wideo na temat: córki polityków
 • Kwaśniewska: Życie córki polityka jest ciężkie!

  Ola o swoim trudnym życiu za czasów prezydentury ojca. "Życie dziecka polityka jest ciężkie. Paparazzi wchodzili za mną na zajęcia fitness - wyznała.

 • Córka Pawła Kukiza o stanie zdrowia ojca

  Gośćmi "Dzień Dobry TVN" byli Jarosław Kaczyński, mąż posłanki Nowoczesnej Kornelii Wróblewskiej, Pola Kukiz, córka Pawła Kukiza, oraz Ewa Tomczyk, żona posła Tomczyka z PO. Bliscy znanych polityków opowiedzieli o tym, jak wyglądało ich życie rodzinne w ciągu ostatnich miesięcy i tygodni przed wyborami parlamentarnymi. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Córki Kukiza w "Dzień dobry TVN"

  Julia, Pola i Hania to córki Pawła Kukiza. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziały o tym, co sądzą o karierze taty i jakie mają na niego sposoby. Jak zareagowały, gdy ojciec zakomunikował im, że chce na poważnie zająć się polityką? Julia opowiedziała również, jakim jest tatą, a Pola zdradziła ile lat rodzice są już razem. - Tata musi wiedzieć, z kim jesteśmy i o której wrócimy do domu - podkreśliły

Dyskusje na temat: córki polityków
 • Re: ​Utalentowane córki gwiazd

  To tak samo jak dzieci polityków. Wszyscy w bankach, w funduszach, w polityce. Bez umiejętności i wiedzy za to z poparciem mamusi lub tatusia.

 • Re: Jolanta Umecka: Zapomniana gwiazda PRL-u?

  Najlepszymi aktorkami są utalentowane i czarujące naturszczyce, zaś najgorszym żony i córki polityków.

 • Re: Ewa Błaszczyk o ostatnich słowach córki. Łzy same cisną się do oczu

  Dlaczego nieudacznikiem, pisze prawdę w tym durnym kraju leczy się tylko polityków celebrytów i bogatych mafiozow, biedny skazany na śmierć ani pracy ani renty, lekarze cię olewaja albo odsylaja do swoich kumpli przyjmujących prywatnie, wizyta 200-400zl za 5 min gadania a potem okazuje się że i tak o wszystkim decyduje ordynator a tu juz potrzebna grubsza koperta Zwolnili mnie z pracy ZUS renty

 • Re: "M jak miłość": 35. urodziny Weroniki Rosati

  Dlaczego usuwacie ten komentarz co Pani córka Rosatich może wszystko i nie wolno krytykować sama nie wie czego.chcę córkę urodziła e Stanach dlaczego nie e Polsce tu chce żuć i.pracować moje córki(...) próbowały i nic nie pomogło Służba zdrowia dalej e powijakach nikt nie przejmuje się ludźmi tylko dzieci naszych Polityków traktuje siewyjatkowo bo są lepsi i gorsi