• Informacje na temat:

  córki salety

Artykuły na temat: córki salety
 • Saleta na dużym ekranie

  W oparciu o fakty z życie Przemysława Salety powstanie scenariusz filmu fabularnego. Do produkcji przymierza się stacja TVN.

 • Film o Salecie w kwietniu

  Już w kwietniu na antenie TVN zobaczymy długo wyczekiwaną produkcję "Bokser", której scenariusz inspirowany jest życiem i karierą sportową znanego polskiego pięściarza Przemysława Salety.

 • Bobrowski jako Saleta, Bołądź jako Mróz

  Wiosną 2011 roku na antenę telewizji TVN powraca cykl filmów fabularnych "Prawdziwe historie", który spotkał się z dużym uznaniem widzów. W tym sezonie stacja pokaże historie Przemysława Salety, Agaty Mróz oraz Jasia Meli.

 • O ludziach, którzy mają marzenia

  Miłość, ambicja i dramatyczne życiowe wybory, których musi dokonać sportowiec. O tym opowiada film "Bokser", który inspirowany jest życiem Przemysława Salety. - Starałem się zagrać tę postać wiarygodnie - mówi Szymon Bobrowski. - To przede wszystkim film o miłości, o ludziach, którzy mają marzenia.- dodaje Anna Przybylska.

 • "Bokser": Dramat celebryty

  ..."Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.

 • Doda się modli

  Choć w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" nie szczędzili sobie uszczypliwości, w obliczu tragedii walczącego o życie Przemysława Salety Doda stanęła na wysokości zadania.

 • Powstaje film o Przemku Salecie

  TVN przygotowuje film o Przemku Salecie i jego dramatycznej walce o życie córki. W głównych rolach wystąpią Szymon Bobrowski i Anna Przybylska.

 • Polskie filmy nagrodzone w Kalifornii

  ..." jest inspirowany życiem i karierą sportową Przemysława Salety. To wielowymiarowa opowieść. Z jednej strony o odwadze, poświęceniu, ambicji, woli walki i dążeniu do zwycięstwa za wszelką cenę. A z drugiej, o najtrudniejszych wyborach życiowych, wobec których zawsze jesteśmy sami. "Bokser" opowiada o człowieku, który w obliczu zagrożenia życia ukochanej córki, odkrywa prawdę o sobie. W rolach...

 • Bobrowski: "Instynkt" jak film akcji

  ..., że to będzie dobry rok. W marcu zagrałem w filmie 'Bokser', który opowiada o losach Przemka Salety, w którego się wcieliłem. Na własnej skórze doświadczyłem prawdziwego bokserskiego treningu(...), kto to wszystko obserwuje? - Oj, tak! Cała Polska zna Przemka. Wszyscy znają jego historię, tragedię i historię choroby jego córki. Noszę na plecach wielką odpowiedzialność, ponieważ każdy zna tę...

 • Przybylska: Wykazać się i wygrać

  ..."Bokser" to film inspirowany życiem Przemysława Salety i jego rodziny. Czy miała pani okazję konsultować się z Ewą Pacułą na jakimś etapie prac nad filmem? Anna Przybylska : - Jeszcze w czasie(...). I wtedy staje się twardą, bardzo silną, mocno stąpającą po ziemi kobietą. Kobietą, która potrafi zrezygnować ze swoich ambicji dla chorego dziecka. - Choroba córki jest początkiem problemów, jakie spotykają...

Wideo na temat: córki salety
 • Ewa Pacuła: Drugi przeszczep mojej córki nie udał się

  Ewa Pacuła przekazała w wywiadzie dla Wideoportalu, że drugi przeszczep nerki u jej córki Nicole, nie przyjął się. Operacja miała miejsce wiosną tego roku, pięć lat po tym, jak przeszczepiono Nicole nerkę od jej taty, Przemysława Salety. Lekarze nie wiedzą dokładnie, dlaczego nerka się nie przyjęła. Mama Nicole liczy na to, że problemy z przeszczepem zostaną rozwiązane i trzecie podejście okaże