• Informacje na temat:

  córki znanych ojców

Artykuły na temat: córki znanych ojców
 • Znane córki znanych ojców

  W najbliższy piątek, 15 lutego, w polskich kinach pojawi się francuska komedia "Zamieszkajmy razem", w której zobaczymy dwie legendarne aktorki: Jane Fondę i Geraldine Chaplin.

 • Córka Bogusława Lindy nie znała filmów ojca

  Aleksandra Linda ma 28 lat i właśnie zagrała niewielką rolę w filmie "Psy 3. Ostatnia krew". Zanim stanęła na planie tej produkcji, musiała obejrzeć poprzednie dwie części kultowego dzieła z udziałem swojego ojca. Wcześniej nie pozwalali jej na to rodzice, którzy uznali, że pełne przemocy oraz seksu "Psy" i "Psy 2. Ostatnia krew" nie są dla niej odpowiednie.

 • Córka Bono narzeka, że sława ojca utrudnia jej karierę

  Eve Hewson, córka słynnego irlandzkiego wokalisty i lidera zespołu U2, nie ukrywa faktu, że nazwisko i znajomości ojca otworzyły jej drzwi do kariery w branży filmowej. 28-letnia aktorka zaznacza jednak, że choć początkowo sława ojca była błogosławieństwem, z czasem stała się przekleństwem. „Ludzie mają często wobec mnie bardzo niskie oczekiwania” – wyjaśniła.

 • Córka Bono z U2 narzeka, że sława ojca utrudnia jej karierę

  ...dzieci: córki Jordan (ur. 1989) i Eve (ur. 1991) oraz synów Elijah (1999) i Johna (2001). Elijah Hewson poszedł w ślady ojca - jest liderem rockowej grupy Inhaler ( posłuchaj! ).

 • Córka Dwayne'a Johnsona wchodzi na ring

  Simone Johnson, córka hollywoodzkiego gwiazdora i legendy wrestlingu, Dwayne'a Johnsona idzie w ślady swojego ojca, dziadka i pradziadka. 18-latka podpisała kontrakt z największą federacją wrestlingu w USA.

 • "Jutro będziemy szczęśliwi": Jaki ojciec, taka córka

  Rodzicom spodobają się przygody ojca, a dzieci wzruszą się historią córki - zapewnia Hugo Gélin, reżyser filmu "Jutro będziemy szczęśliwi", który w piątek 19 maja, zadebiutuje na ekranach polskich kin.

 • Bryce Dallas Howard: Córka swojego ojca

  Dzieci znanych reżyserów często decydują się związać swoje życie zawodowe z kinem. Dorastając w świecie pełnym blichtru, nie wyobrażają sobie, że ich przyszłość mogłaby być pozbawiona tej magii, jaka z całą pewnością towarzyszy powstawaniu hollywoodzkich produkcji. Nie oznacza to jednak, że zawsze udaje im się odnieść sukces. Historia kinematografii wypełniona jest przykładami młodych...

 • Ignacy Gogolewski: Ojca widział tylko raz

  Ignacy Gogolewski twierdził, że ma talent, szczęście i odporność nosorożca. O urodzie i powodzeniu u kobiet skromnie nie wspominał.

 • "Przyjaciele" wracają po latach. Znamy szczegóły

  To wyjątkowe wydarzenie uchwyci międzypokoleniowego ducha, łącząc pierwszych i zupełnie nowych fanów - powiedział szef HBO Max Kevin Reilly o planowanej na maj 2020 r. kontynuacji serialu "Przyjaciele".

 • Znany piosenkarz został ojcem. To jego druga córka!

  Włoski piosenkarz Eros Ramazzotti po raz drugi został ojcem. We wtorek (2 sierpnia) urodziła mu się córka Raffaella.

Zdjęcia na temat: córki znanych ojców
Wideo na temat: córki znanych ojców
 • Córka Pawła Kukiza o stanie zdrowia ojca

  Gośćmi "Dzień Dobry TVN" byli Jarosław Kaczyński, mąż posłanki Nowoczesnej Kornelii Wróblewskiej, Pola Kukiz, córka Pawła Kukiza, oraz Ewa Tomczyk, żona posła Tomczyka z PO. Bliscy znanych polityków opowiedzieli o tym, jak wyglądało ich życie rodzinne w ciągu ostatnich miesięcy i tygodni przed wyborami parlamentarnymi. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • ​Lara Gessler o matce: Stawiała na karierę

  Ojciec dbało o domowe ognisko, mama stawiała na karierę - opowiada Lara Gessler o swojej rodzinie. Córka znanej restauratorki twierdzi, że to dzięki postawie ojca nie odczuwała nadmiernie nieobecności matki.

 • Lara Gessler: To mama miała jaja

  Ojciec dbało o domowe ognisko, mama stawiała na karierę – opowiada Lara Gessler o swojej rodzinie. Córka znanej restauratorki twierdzi, że to dzięki postawie ojca nie odczuwała nadmiernie nieobecności matki. Zawsze szanowała też dokonania zawodowe swojej mamy.

Dyskusje na temat: córki znanych ojców