• Informacje na temat:

  cosmopolitan

Artykuły na temat: cosmopolitan
 • Johnny Depp najseksowniejszy

  Magazyn dla kobiet "Cosmopolitan" opublikował ranking najseksowniejszych mężczyzn świata. Większość nazwisk z pewnością Was nie zaskoczy.

 • Maddie Ziegler: Sia ma najbardziej zwariowane historie (teledysk "Elastic Heart")

  Prawie 40 mln odtworzeń w ciągu niespełna sześciu dni zanotował klip Sii - "Elastic Heart". Główne role grają w nim 12-letnia tancerka Maddie Ziegler i 28-letni aktor Shia LaBeouf, przez co wokalistka musiała odpierać pojawiające się zarzuty o promowaniu pedofilii.

 • Tess Holliday nie ma kompleksów i wcale nie zamierza schudnąć

  Tess Holiday jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek plus-size. W zeszłym roku wyznała, że waży prawie 140 kilogramów. Ona sama zdawała się tym za bardzo nie przejmować.  "Nie martwcie się o mój gruby tyłek. Martwcie się o to, jakimi okropnymi ludźmi jesteście" - mówiła w "Cosmopolitan" i deklarowała: "Jestem cięższa niż kiedykolwiek i dopiero teraz, gdy tyle ważę, pokochałam siebie...

 • "Spódnice w górę!" : Być kobietą, być kobietą

  Bohaterki filmu Audrey Dany podnoszą spódnice w górę, a tam... No, właśnie; nic odkrywczego ani nic nowego, ani nawet nic kontrowersyjnego. Nie zmienia to jednak faktu, że temu gestowi należy się uwaga.

 • Kourtney Kardashian żałuje operacji plastycznej biustu!

  .... Teraz ciągle muszę robić poprawki" - powiedziała w rozmowie z magazynem "Cosmopolitan". Ciekawe, czy jej najmłodsza siostra, Kylie, za kilka lat równie mocno będzie żałowała powiększenia ust...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • "Dramat" Sandry Kubickiej! "Chciałabym zniknąć, zapomnieć o Instagramie"

  Sandra Kubicka od dziewięciu lat rozwija karierę modelki zarówno w Polsce, jak i w USA. Pozowała dla takich magazynów jak „Glamour”, „Cosmopolitan” czy „InStyle”, znalazła się także na rozkładówce amerykańskiej edycji „Playboya”.  Modelka ubolewa, że często musi np. rezygnować z wieczornych spotkań z przyjaciółmi, kontrakt modelki wymaga bowiem wczesnej pobudki.  Ma jednak świadomość, że...

 • Aktorska para spodziewa się dziecka

  Aktorka Ali Larter i jej mąż - pisarz i aktor Hayes MacArthur - już niedługo zostaną rodzicami.

 • Meghan zachwyciła stylizacją na chrzcie Louisa. Przyćmiła Kate?

  ..., co miała na sobie Meghan" - wtóruje brytyjski "Cosmopolitan". Też wam się podoba? ***  Zobacz więcej materiałów:

 • Sekret uwodzenia mężczyzn

  Świeżo zaręczona aktorka Carmen Electra zdradza w jednym z amerykańskich magazynów swoje sekrety dotyczące uwodzenia mężczyzn.

Dyskusje na temat: cosmopolitan