• Informacje na temat:

  costner houston

Artykuły na temat: costner houston
 • Costner ponownie zostanie ojcem

  Amerykański aktor Kevin Costner i jego żona Christine będą mieli drugie dziecko - informuje rzeczniczka gwiazdora.

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Whitney Houston wróciła na odwyk

  ...47-letnia piosenkarka Whitney Houston ponad tydzień temu zgłosiła się na leczenie odwykowe.

 • Costner chciał ratować Houston

  Okazuje się, że Kevin Costner nie tylko w filmie "Bodyguard" był aniołem stróżem Whitney Houston. Aktor, którego piosenkarka poznała na planie oscarowej superprodukcji, również w życiu prywatnym próbował ochronić diwę przed jej demonami.

 • Whitney Houston, słynna amerykańska wokalistka, być może wkrótce zrealizuje jedno ze swych największych życiowych marzeń. W niedzielę, 25 marca, piosenkarka spotka się z szefami firmy Danjak, odpowiedzialnej za produkcję filmów o przygodach Jamesa Bonda. Jeśli wszystko się powiedzie, czarnoskóra wokalistka zagra w następnym obrazie u boku Pierce'a Brosnana.

 • Kinowy powrót Whitney Houston

  Whitney Houston planuje powrót na kinowy ekran. Piosenkarka prowadzi rozmowy w sprawie występu w nowej wersji musicalu "Błysk" z 1976 roku.

 • Bryan Adams: Kłopoty z Robin Hoodem

  Niewiele brakowało, a piosenka "(Everything I Do) I Do It For You" Bryana Adamsa w ogóle nie trafiłaby na ścieżkę dźwiękową filmu "Robin Hood". Jej umieszczeniu tam przeciwni byli zarówno reżyser Kevin Reynolds, jak i odtwórca głównej roli, Kevin Costner.

 • Whitney Houston świętuje

  Diva obdarzona pięciooktawową skalą głosu, zdobywczyni nagród Grammy, znana z takich hitów jak "I Will Always Love You", "I Wanna Dance With Somebody", czy "My Love is You Love" Whitney Houston we wtorek (9 sierpnia) skończyła 48 lat.

 • Keira Knightley w więzieniu sławy

  Już 4 lutego na polskich ekranach pojawi się "Londyński bulwar" w reż. Williama Monahana. Zapowiada się, że będzie to "londyński Bodyguard", lecz znacznie mroczniejszy niż pamiętny film z parą Costner-Houston.

 • Rihanna w remake'u "Bodyguarda"

  Rihanna wraca do pracy. Tym razem w roli aktorki. Głośno mówi się o jej roli w remake'u filmu "Bodyguard". Młoda artystka wcieli się w rolę, którą kiedyś z wielkim powodzeniem odegrała legendarna piosenkarka Whitney Houston - donosi magazyn "Elle".

Wideo na temat: costner houston
 • 72 godziny

  "72 godziny", nowe dzieło producentów "Uprowadzonej", to efekt współpracy niezawodnych specjalistów od kina rozrywkowego najlepszej próby - reżysera McG ("Terminator: Ocalenie") i Luca Bessona, twórcy klasycznych hitów "Leon zawodowiec", "Nikita" czy "Piąty element". Agent CIA Ethan Runner (Kevin Costner) dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie miesiące życia i odbudować zaniedbane relacje z żoną (Connie Nielsen) i córką (Hailee Steinfeld). Jednak...

 • Jack Ryan: Teoria chaosu

  Jack Ryan (Chris Pine) to młody analityk finansowy pracujący w Moskwie dla jednego z najpotężniejszych oligarchów - Viktora Stazova (Kenneth Branagh). Z czasem odkrywa, że jego pracodawca w porozumieniu z rosyjskim rządem planuje przeprowadzić finansowy atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone, by doprowadzić do gospodarczej katastrofy. Narażając życie, Jack próbuje zapobiec realizacji spisku...

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.