• Informacje na temat:

  cotillard

Artykuły na temat: cotillard
 • Prześladowała Marion Cotillard

  Francuska aktorka, Marion Cotillard otrzymywała e-maile i nagrania wideo z pogróżkami. Kobiecie, która wysyłała te wiadomości postawiono zarzut prześladowania artystki.

 • Marion Cotillard u Nolana

  Marion Cotillard, Cillian Murphy i Ellen Page dołączą do ekipy następnego filmu Christophera Nolana "Inception".

 • Marion Cotillard zaprojektuje biżuterię

  Marion Cotillard stworzy kolekcję biżuterii dla marki jubilerskiej Chopard. Francuska aktorka zapowiedziała, że będzie to biżuteria wykonana z kamieni pozyskiwanych w sposób etyczny.

 • Marion Cotillard w Batmanie?

  Marion Cotillard prowadzi rozmowy w sprawie występu w kolejnym filmie o przygodach Batmana "The Dark Knight Rises" - "Hollywood Reporter" potwierdza rewelacje francuskiej gazety "Le Figaro".

 • Marion Cotillard śpiewa

  Przełomowa w jej karierze rolą była kreacja Edith Piaf w biograficznym filmie o francuskiej pieśniarce. Teraz w reklamówce Diora Marion Cotillard prezentuje nam własne możliwości wokalne.

 • "Imigrantka": Domińczyk kontra Cotillard

  Dagmara Domińczyk, którą niedawno oglądaliśmy w filmie "Jack Strong", 25 kwietnia znów pojawi się na ekranach polskich kin. W filmie "Imigrantka" aktorka wystąpiła u boku takich gwiazd, jak Marion Cotillard i Joaquin Phoenix.

 • "Facet do wymiany": Marion Cotillard zmienia partnera

  ..."Facet do wymiany" (oryg. "Rock’n Roll") to komediowa instrukcja obsługi kryzysu wieku średniego, która pokaże jak z "przeciętniaka" stać się rock’n’rollowym zdobywcą serc! W filmie występują: Marion Cotillard ("O północy w Paryżu") oraz Guillaume Canet ("Niebiańska plaża") - czyli partnerzy z prawdziwego życia, w roli... filmowej pary!

 • Cannes oklaskuje Marion Cotillard

  Jest nowy faworyt w bitwie o Złotą Palmę na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Recenzenci z całego świata nie szczędzą pochwał pod adresem francusko-belgijskiego melodramatu "Kości i rdza" ze sławną Marion Cotillard.

 • Marion Cotillard: Najgłębsze doświadczenie

  Laureatka Oscara, piękna Marion Cotillard zagrała główną rolę w filmie "Dwa dni, jedna noc", najnowszej produkcji braci Dardenne, wielokrotnych laureatów festiwalu w Cannes - zdobywców Złotej Palmy za "Dziecko" i "Rosettę".

 • Marion Cotillard i jej noworoczne postanowienia

  Marion Cotillard zdradziła, czy z okazji Nowego Roku ma jakieś specjalne postanowienia. - Nie jestem typem osoby, która postanawia coś sobie konkretnego dnia - powiedziała. Aktorkę zobaczymy na ekranach kin już wkrótce. Gwiazda wystąpiła w produkcji "Assassin’s Creed", której polska premiera zaplanowana jest na 6 stycznia.

Zdjęcia na temat: cotillard
Wideo na temat: cotillard
Dyskusje na temat: cotillard