• Informacje na temat:

  country rozdanie nagród

Artykuły na temat: country rozdanie nagród
 • Ogłoszono nominacje do tegorocznych nagród MTV Video Music Awards. Najwięcej, bo aż osiem, dostała raperka Missy Elliott. Uroczystość wręczenia statuetek odbędzie się 28 sierpnia.

 • Rozdano telewizyjne BAFTA 2019

  Wyłoniono laureatów telewizyjnych nagród BAFTA 2019. Statuetki wręczane są przez Akademię Brytyjską najlepszym produkcjom małego ekranu. Wśród zwycięzców znalazły się tytuły "Obsesja Eve", "Patrick Melrose" czy "Sukcesja", aktorsko triumfowali natomiast m.in. Jodie Comer, Benedict Cumberbatch i Ben Whishaw.

 • Beyonce wystąpiła na Country Music Awards 2016

  Beyonce, bez wcześniejszych zapowiedzi, wystąpiła podczas tegorocznej gali rozdania nagród Country Music Awards. Wokalistka wraz z trio The Dixie Chicks zaśpiewała swój utwór "Daddy Lessons" z płyty "Lemonade".

 • "Footloose" w stylu country

  Piosenkarka country i gwiazdka reality show Julianne Hough oraz Chace Crawford (" Plotka ra") wystąpią w nowej adaptacji filmu "Footloose".

 • Chcesz Oscara? Graj country!

  ...sercu" w postać piosenkarza country w podeszłym wieku Bada Blake'a otrzymał Bridges piątą szansę sięgnięcia po upragnionego Oscara. Pierwszy raz o statuetkę Akademii walczył w 1972 roku za drugoplanową(...) (za rolę w obrazie "Za wszelką cenę"). Po drugie - Bridges wciela się w "Szalonym sercu" w postać piosenkarza country (co znaczy, że w filmie również popisuje się wokalnym talentem). Akademia...

 • Rozdano nagrody "Billboardu"

  Podczas środowego (8 grudnia) wieczoru w "MGM Grand Garden Area" w Las Vegas nie było wielkich niespodzianek. Gwiazdą muzycznych nagród "Billboardu" był Usher, który otrzymał 11 statuetek. Jego płyta "Confessions" i pochodzące z niej przeboje zgarnęła niemal wszystkie liczące się nagrody w kończącym się 2004 roku.

 • Rozdano American Music Awards

  W poniedziałek, 13 stycznia, w Shrine Auditorium w Los Angeles, już po raz 30. wręczono nagrody American Music Awards. Najwięcej wyróżnień zebrali Eminem (cztery) oraz Dixie Chicks i Creed (po dwie). Żaden z trójki wykonawców nie pojawił się jednak na gali wręczenia nagród.

 • Rozdano American Music Awards. One Direction z tytułem wykonawcy roku!

  Louis Tomlinson . Najwięcej nagród tego wieczoru, chociaż w nieco mniej ważnych kategoriach, zdobyła Taylor Swift . Wyróżniono ją w kategoriach: "piosenka roku", "album pop/rock" oraz "współczesny artysta". Wokalistka nie pojawiła się jednak na ceremonii rozdania nagród. Po dwie statuetki AMA zgarnęli również: Nicki Minaj ("najlepszy artysta hip hop/rap", "najlepszy album rap"), The...

 • Britney Spears króluje na rozdaniu American Radio Music Awards

  Britney Spears po raz kolejny w ostatnim czasie zdystansowała swoją konkurentkę Christinę Aguilerę. Tym razem była główną atrakcją ceremonii rozdania nagród American Radio Music Awards, która odbyła się w sobotę, 4 listopada, w Las Vegas. Jest to tym ciekawsze, że artystka w ogóle się na imprezie nie pojawiła.

 • Zrugała, a teraz przeprasza

  Gwiazda country, Wynonna Judd, publicznie odwołała swoje mocne słowa, wypowiedziane pod adresem 19-letniej Taylor Swift, która zdystansowała konkurencję podczas gali rozdania prestiżowych nagród Country Music Assocation.