• Informacje na temat:

  courteney cox aktorka

Artykuły na temat: courteney cox aktorka
 • Courteney Cox zagra w nowym serialu

  Courteney Cox znów zagra w horrorze. Aktorkę wkrótce zobaczymy w pilocie serialu "Shining Vale" przygotowywanego przez Warner Bros. Television i Lionsgate dla stacji Starz.

 • Courteney Cox wśród herosów

  Courteney Cox, jedna z gwiazd serial u "Przyjaciele" , wystąpi w ekranizacji popularnego komiksu "Zoom's Academy for the Super Gifted". Na planie filmu "Zoom" aktorka spotka się z Timem Allenem ( "Śnięty Mikołaj" ).

 • Courteney Cox "gotowa na wszystko"

  Amerykańska aktorka Courteney Cox ( "Krzyk" ), znana najbardziej z serial u "Przyjaciele" , pojawi się w kolejnych odcinkach popularnego serialu "Gotowe na wszystko". 41-letnia Cox negocjuje z producentami rolę uciekinierki z zakładu psychiatrycznego.

 • Courteney Cox: Kilka słów o urodzie

  Odkąd Courteney Cox pojawiła się w serial u "Przyjaciele" stała się najbardziej rozpoznawalną twarzą w Hollywood. Jej wizerunek wykorzystała marka Avon, ogłaszając ją twarzą swoich perfum.

 • Lisa Kudrow i Courteney Cox w HBO

  Lisa Kudrow i Courteney Cox, bohaterki popularnego serialu "Przyjaciele" , wystąpią w produkcjach telewizyjnej stacji HBO. Kudrow zagra w serii "Comeback", a Cox w niezatytułowanym jeszcze filmie, za którego realizację odpowiada Nick Cassavetes ( "Żona astronauty" ).

 • Jennifer Aniston: Tak wygląda koronawirus

  Jennifer Aniston pokazała zdjęcie przyjaciela walczącego o życie pod respiratorem. Młody mężczyzna, którego zdjęcie udostępniła aktorka, jest zarażony koronawirusem i walczy o życie. Aniston odwiedziła go w szpitalu razem z Courteney Cox, inną gwiazda serialu "Przyjaciele". Teraz obie uznały, że warto pokazać, jak wygląda walka z chorobą, żeby przekonać swoich fanów, że zagrożenie ze strony COVID...

 • Gwiazda "Przyjaciół" przedawkowała botoks

  Gwiazda serialu "Przyjaciele" - Courteney Cox Arquette - przyznała, że wraz ze swoim mężem - Davidem - uczęszczała na terapię małżeńską.

 • Kto żyje w "Mieście kocic"?

  Szalone imprezy, randki z młodymi mężczyznami i pogoń za uciekającym czasem. Nowy serial komediowy "Cougar Town: Miasto kocic" z Courteney Cox, gwiazdą "Przyjaciół".

 • Gwiazdy Hollywood zmęczone kultem piękna i młodości

  ..."Starzenie się nie jest łatwe. Ale odrobiłam swoją lekcję" - powiedziała w wywiadzie dla NBC Courteney Cox, przyznając, że żałuje operacji plastycznych. To kolejna gwiazda, która mówi szczerze o panującej w Hollywood presji młodości.

 • ​"Krzyk 5" w kinach w 2022 roku

  ...14 stycznia 2022 roku - dokładnie tego dnia w kinach na całym świecie zadebiutuje piąta część kultowego "Krzyku". W rolach głównych zobaczymy ponownie znanych z poprzednich części Davida Arquette'a i Courteney Cox. Film reżyserują twórcy bardzo dobrze przyjętej czarnej komedii "Zabawa w pochowanego".

Zdjęcia na temat: courteney cox aktorka
Dyskusje na temat: courteney cox aktorka