• Informacje na temat:

  courteney cox zdjęcia

Artykuły na temat: courteney cox zdjęcia
 • Courteney Cox wśród herosów

  Courteney Cox, jedna z gwiazd serial u "Przyjaciele" , wystąpi w ekranizacji popularnego komiksu "Zoom's Academy for the Super Gifted". Na planie filmu "Zoom" aktorka spotka się z Timem Allenem ( "Śnięty Mikołaj" ).

 • Listopadowa Courteney Cox

  Courteney Cox Arquette ( "Krzyk 3" ) zagra główną rolę w psychologicznym dramacie "November", nad którym pracuje Greg Harrison ("Groove"). Gwiazda serial u "Przyjaciele" wcieli się w obrazie w artystkę fotografa z Los Angeles, próbującą pogodzić się z tragiczną śmiercią swego chłopaka i oddzielić nawiedzające ją fantazje od rzeczywistości.

 • Courteney Cox "gotowa na wszystko"

  Amerykańska aktorka Courteney Cox ( "Krzyk" ), znana najbardziej z serial u "Przyjaciele" , pojawi się w kolejnych odcinkach popularnego serialu "Gotowe na wszystko". 41-letnia Cox negocjuje z producentami rolę uciekinierki z zakładu psychiatrycznego.

 • Zdjęcia do specjalnego odcinka "Przyjaciół" mogą ruszyć pod koniec lata

  Prace na planie specjalnego odcinka „Przyjaciół” miały ruszyć pod koniec marca tego roku, a w maju planowano wyemitować go na nowej platformie streamingowej HBO Max. Pandemia COVID-19 postawiła te plany na głowie. Zdjęcia odwołano, a przyszłość odcinka pozostała niepewna. Według najnowszych informacji, może on zostać nagrany pod koniec lata.

 • Ruszają zdjęcia do "Krzyku 4"

  Studio Dimenson Films udzieliło zielonego światła dla produkcji "Krzyku 4". Zdjęcia do obrazu w reżyserii Wesa Cavena rozpoczną się już na wiosnę. - czytamy w "Variety".

 • Gwiazdy Hollywood zmęczone kultem piękna i młodości

  ..."Starzenie się nie jest łatwe. Ale odrobiłam swoją lekcję" - powiedziała w wywiadzie dla NBC Courteney Cox, przyznając, że żałuje operacji plastycznych. To kolejna gwiazda, która mówi szczerze o panującej w Hollywood presji młodości.

 • Jennifer Aniston: Tak wygląda koronawirus

  Jennifer Aniston pokazała zdjęcie przyjaciela walczącego o życie pod respiratorem. Młody mężczyzna, którego zdjęcie udostępniła aktorka, jest zarażony koronawirusem i walczy o życie. Aniston odwiedziła go w szpitalu razem z Courteney Cox, inną gwiazda serialu "Przyjaciele". Teraz obie uznały, że warto pokazać, jak wygląda walka z chorobą, żeby przekonać swoich fanów, że zagrożenie ze strony COVID...

 • "Przyjaciele" nie powrócą

  Courteney Cox jest zaskoczona ostatnimi doniesieniami na temat kontynuacji losów bohaterów serial u "Przyjaciele" na dużym ekranie i twierdzi, że nic jej nie wiadomo o takich planach.

 • Gwiazdorski "Listopad"

  Anne Archer ( "Stan zagrożenia" ), James LeGros ( serial "Ally McBeal" ) i Nora Dunn ( "Wielka misja Maxa Keeble'a" ) prowadzą negocjacje w sprawie występu w filmie "November", który przygotowuje Greg Harrison ("Groove"). Rolę główną w obrazie zagra Courteney Cox Arquette (serial "Przyjaciele" ).

 • Gwiazdy "Przyjaciół" znów razem

  Telewizja ABC oficjalnie potwierdziła, że niegdysiejsze gwiazdy "Przyjaciół" Jennifer Aniston i Courtney Cox-Arquette wystąpią wspólnie w serialu "Cougar Town - Miasto kocic".

Zdjęcia na temat: courteney cox zdjęcia
Dyskusje na temat: courteney cox zdjęcia