• Informacje na temat:

  courtney cox z corką

Artykuły na temat: courtney cox z corką
 • Courteney Cox: Córka skarży się na nią!

  Wedle doniesień, jedyna córka Courteney Cox (54 l.), Coco (14 l.), narzeka na sposób, w jaki jest wychowywana.

 • Gwiazda "Przyjaciół" w komedii

  Courtney Cox zagra w nowej, niezatytułowanej jeszcze komedii wytwórni Paramount Pictures. Historia opowiadać ma o pewnej zamożnej damie (Cox), której córka przechodzi metamorfozę z małej księżniczki w hiphopową tancerkę.

 • Prawie 50-letnia Courteney Cox będzie miała drugie dziecko?

  Courteney Cox (49 l.) od kilku miesięcy jest w nowym związku. Zakochana gwiazda „Przyjaciół” chciałaby mieć z nowym partnerem dziecko!

 • David Arquette i Courteney Cox: Jednak rozwód

  Amerykańska para David Arquette i Courteney Cox postanowili się rozwieść. Aktor złożył już odpowiedni pozew do sądu, w którym wyjaśnił, że dzieli ich zbyt wiele rzeczy, a to jest nie do przeskoczenia.

 • To koniec ich małżeństwa!

  Amerykańska para aktorska Courtney Cox (znana z serialu "Cougar Town: Miasto kocic") i David Arquette postanowili się rozwieść. Aktor złożył już pozew do sądu, w którym wyjaśnia, że dzieli ich zbyt wiele rzeczy...

 • Opiekuje się mężem narkomanem

  Choć Courtney Cox w październiku ogłosiła swoją separację z Davidem Arquettem, to twierdzi, że nadal zależy jej na mężu i czuje się za niego odpowiedzialna. 46-letnia aktorka wyznaje też, że opiekuje się mężem, który niedawno wyszedł z ośrodka odwykowego.

 • W separacji!

  A więc kolejna para Hollywood nie wytrzymała presji. Gwiazda serialu "Przyjaciele", Courtney Cox, i jej mąż, David Arquette, którego poznała na planie "Krzyku", ogłosili oficjalnie, że się rozstają.

 • Drugie dziecko gwiazdy "Przyjaciół"

  Courtney Cox (41 l.) - serial owa Monica z popularnego serialu "Przyjaciele" i jej mąż David Arquette starają się o drugie dziecko. Aktorka opowiedziała o swoich nadziejach w wywiadzie dla magazynu "People".

 • "Przyjaciele" kończą 20 lat!

  Jennifer Aniston (Rachel), Courtney Cox (Monica) i Lisa Kudrow (Phoebe). Sam Kimmel wcielił się w rolę Rossa. Wszystko to oczywiście z okazji 20-lecia serialu. Również z tej okazji na Manhattanie(...) Funny That Way"). Courteney Cox, czyli Monica Geller Po zakończeniu zdjęć do kultowej produkcji można ją było oglądać jeszcze w filmach "Wyrwać klawisza", "Listopad" czy "Krzyk 4". W 2009 roku jej...

 • Znany aktor już po odwyku

  David Arquette stara się wyjść na prostą. Kilka miesięcy po ogłoszeniu separacji z żoną Courteney Cox, gwiazdor ukończył leczenie odwykowe.

Zdjęcia na temat: courtney cox z corką
Wideo na temat: courtney cox z corką
 • Szklana pułapka 5

  Bruce Willis ponownie wciela się w detektywa Johna McClane'a. Tym razem stawia czoło korupcji i personalnym rozgrywkom politycznym. Jedzie do Moskwy, żeby namierzyć swojego syna Jacka (Jai Courtney), z którym jest skłócony. Ze zdziwieniem odkrywa, że chłopak jest tajniakiem i chroni rządowego demaskatora, Komarova. McClane'owie muszą odłożyć swoje zatargi na bok i zrobić wszystko co w ich mocy, żeby zapewnić Komarovowi bezpieczeństwo i zapobiec zbrodni, do której ma dojść w najbardziej...

 • Źródło nadziei

  W roku 1919 po bitwie o Gallipoli pewien Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.

 • Dobre serce

  Pierwsza anglojęzyczna komedia obyczajowa twórcy "Noi Albinoi" i "Zakochani widzą słonie". Opowieść o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu szczęścia. Lucas to bezdomny młody człowiek błąkający się po San Francisco. Życie chłopaka od dawna tkwi w martwym punkcie i nie udaje mu się dosłownie nic. Nawet próba samobójcza, którą podejmuje, okazuje się nie tyle nieskuteczna, co po prostu żałosna. Lucas trafia po niej do szpitala a tam poznaje Jacquesa, dochodzącego do siebie po piątym zawale serca...