• Informacje na temat:

  courtney love piosenkarka

Artykuły na temat: courtney love piosenkarka
 • Courtney Love kończy z muzyką

  Courtney Love, członkini amerykańskiej grupy Hole i wdowa po Kurcie Cobainie, postanowiła wycofać się z przemysłu muzycznego i oddać się nowemu zajęciu - "nie robieniu niczego".

 • Courtney Love nie przestaje rozrabiać

  Courtney Love, liderka zespołu Hole, była żona Kurta Cobaina, mocno rozrabia podczas swej wizyty w Londynie. Zaraz po lądowaniu na Heathrow samolotu z Los Angeles, artystka została aresztowana za ekscesy, jakich dopuściła się na pokładzie. Kilka godzin po tym jak opuściła areszt, piosenkarka znowu narobiła szumu, kiedy rozebrała się podczas wspólnego koncertu z Eltonem Johnem.

 • Courtney Love: kobiety do klawiatur!

  Courtney Love, wokalistka amerykańskiej grupy Hole, zachęca swe fanki, aby wzięły sprawy w swoje ręce i poprawiły swą pozycję społeczną. Środkiem do osiągnięcia tego celu ma być zdominowanie przez kobiety Internetu.

 • Marilyn Manson, kontrowersyjny amerykański muzyk i wokalista, który już 13 lutego wystąpi wraz ze swym zespołem na warszawskim "Torwarze", przypomniał sobie właśnie o trwającej od dłuższego czasu kłótni z Courtney Love, członkinią grupy Hole i wdową po Kurcie Cobainie. Oboje pokłócili się w 1999 roku podczas wspólnej trasy koncertowej.

 • Courtney Love: Nowy kontrakt, nowy album

  Sporo dzieje się ostatnio u Courtney Love, liderki Hole. Kontrowersyjna piosenkarka prowadzi rozmowy w sprawie kontraktu płytowego z kilkoma wytwórniami, a we Francji powstaje obecnie materiał na jej solowy album.

 • Courtney Love o Edycie Bartosiewicz: Tak!

  Piotr Metz podczas wywiadu z Edytą Bartosiewicz ujawnił, że Courtney Love osobiście zaakceptowała Polkę jako gwiazdę wieczoru podczas pierwszego dnia Orange Warsaw Festival, 28 sierpnia.

 • Courtney Love aresztowana

  Courtney Love, liderka zespołu Hole, była żona Kurta Cobaina, została aresztowana za ekscesy na pokładzie samolotu. Podczas lotu do Londynu, który miał miejsce we wtorek, 4 lutego, gwiazda zachowywała się bardzo nieprzyzwoicie i sprawiała załodze samolotu sporo kłopotów. Chociaż piosenkarce groził wyrok nawet dwóch lat więzienia, Courtney została już wypuszczona z aresztu.

 • Kolejna rola Courtney Love

  Courtney Love, wdowa po tragicznie zmarłym muzyku Kurcie Cobainie, wokalistka zespołu "Hole" oraz aktorka, która zasłynęła rolami w filmach "Skandalista Larry Flynt" i "Człowiek z Księżyca", zgodziła się zagrać główną rolę w kolejnej produkcji. "Hello Suckers" będzie biograficzną opowieścią o życiu Texas Guinan, legendarnej gwiazdy Hollywood.

 • Komiksowa Courtney Love

  Podczas gdy muzyczna kariera Courtney Love, wdowy po Kurcie Cobainie, wydaje się na stałe zawieszona z powodu jej nieustannych kłopotów z prawem i problemów zdrowotnych, artystka niespodziewanie odniosła sukces w zupełnie innej dziedzinie.

 • Courtney Love: Kłopotów ciąg dalszy

  Courtney Love, była żona Kurta Cobaina, szefowa formacji Hole, została w zeszłym tygodniu aresztowana w związku z zachowaniem, jakiego dopuściła się na pokładzie samolotu lecącego z Los Angeles do Londynu. Wydawało się, że nieporozumienia pomiędzy piosenkarką a liniami lotniczymi Virgin Airlines zostały już zażegnane, ale okazuje się, że Courtney znowu ma szereg pretensji.

Zdjęcia na temat: courtney love piosenkarka