• Informacje na temat:

  courtney love z córką

Artykuły na temat: courtney love z córką
 • Courtney Love walczy o córkę

  Courtney Love rozpoczęła sądową walkę o prawo do opieki nad swoją 11-letnią córką, Francis Bean. Od początku października, kiedy wokalistka została aresztowana po próbie włamania do domu swego menedżera, dziecko przebywa pod opieką babci. Tymczasem znajomi Love mają nadzieję, że trafi ona do więzienia, co uchroni ją od pójścia w ślady byłego męża, Kurta Cobaina, który popełnił samobójstwo.

 • W najbliższym numerze amerykańskiego magazynu "Blender" pojawi się wywiad, w którym Love opowie o swoich problemach finansowych. Jak się okazuje, wdowa po Kurcie Cobainie, liderze Nirvany, straciła około 40 milionów dolarów. Jej były wspólnik w interesach twierdzi, że wokalistka ma blisko cztery miliony dolarów długu.

 • Courtney Love pogodziła się z córką

  Po raz pierwszy od pięciu lat Courtney Love i Frances Bean Cobain były widziane razem.

 • Courtney Love bez praw rodzicielskich

  Courtney Love została pozbawiona praw do opieki nad swoją córką, Frances Bean. Była żona lidera Nirvany, Kurta Cobaina (ojca dziecka), nie zamierza jednak łatwo się poddawać i zapowiada batalię o odzyskanie córki.

 • Courtney Love nie zapłaciła prawnikom?

  Kłopoty nie chcą opuścić Courtney Love. Była wokalistka grupy Hole, zmagająca się z nałogami i walcząca o odzyskanie prawa do opieki nad córką, została pozwana przez własnych prawników, którym jest winna pieniądze.

 • Courtney Love: Kłopotów ciąg dalszy

  Courtney Love została oskarżona o dwa przestępstwa związane z posiadaniem narkotyków. Grożą jej za to prawie cztery lata więzienia. Wokalistka wciąż nie ustaje w wysiłkach zmierzających do odzyskania opieki nad 11-letnią córką Frances Bean.

 • Courtney Love nakręci film o Cobainie?

  Wdowa po Kurcie Cobainie myśli o nakręceniu filmu o swoim małżeństwie z frontmanem Nirvany, zdradził prasie menedżer amerykańskiej wokalistki i aktorki Courtney Love. Gwiazda od lat marzy o pokazaniu historii ich kontrowersyjnego związku na ekranie.

 • Courtney Love: "Jestem niewinna"

  Courtney Love nie przyznaje się do stawianych jej zarzutów nielegalnego posiadania narkotyków. Wokalistka stanęła przed sądem za próbę włamania do domu swego menedżera pod koniec października. Krótko potem policjanci znaleźli przy niej podejrzane substancje.

 • Courtney Love: Przerwa w odwyku

  Courtney Love najwyraźniej źle się czuje w zimnych murach kliniki odwykowej w Malibu. Kilkanaście dni po tym, jak dobrowolnie zgłosiła się tam na kurację, widziano ją w kilku klubach Los Angeles, gdzie bawiła się beztrosko przez całą noc.

 • Courtney Love gwałtownie zaprzeczyła niedawnym doniesieniom mediów, jakoby pozostało jej zaledwie kilka dni życia. Kontrowersyjna artystka jest, według własnych słów, okazem zdrowia fizycznego i psychicznego. Stwierdziła również, że uporała się z narkotykowym nałogiem.