• Informacje na temat:

  craig

Artykuły na temat: craig
 • Daniel Craig: Pożegnanie z Bondem

  Nowy film o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości Jamesa Bonda "Nie czas umierać" trafi do polskich kin 3 kwietnia tego roku. Będzie to piąta, a zarazem ostatnia część, w której w główną rolę wcielił się brytyjski aktor Daniel Craig. Zdjęcia do filmu już się skończyły, a Craig opowiedział magazynowi "Empire" co czuł podczas ostatniej sceny, w której grał postać legendarnego agenta.

 • Daniel Craig bez koszulki: Ostatni Bond

  Mimo przesunięcia na listopad premiery filmu "Nie czas umierać", odtwórca roli Bonda - Daniel Craig - pojawił się na okładce magazynu "GQ". W udzielonym czasopismu wywiadzie aktor ujawnił, że rola agenta 007 wyczerpała go zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

 • Daniel Craig chciał, by jego Bond nie traktował kobiet instrumentalnie

  Zaledwie na kilka godzin przed tym, jak podjęto decyzję o przeniesieniu premiery filmu "Nie czas umierać" na listopad, grający w nim główną rolę Daniel Craig był gościem nowojorskiego Museum of Modern Art. W rozmowie z jego kustoszem Rajendrą Royem aktor zdradził kilka tajemnic związanych z przygotowaniem do roli Jamesa Bonda.

 • Daniel Craig bał się, że nie da rady po raz piąty zagrać Bonda

  ...3 kwietnia 2012 roku do kin trafi kolejna odsłona przygód agenta 007 - "Nie czas umierać". Będzie to piąty i ostatni film, w którym w roli Jamesa Bonda zobaczymy Daniela Craiga. Teraz w jednym z wywiadów aktor zdradził, że wahał się, czy wystarczy mu sił, by zagrać tę legendarną postać.

 • Daniel Craig dziennikarzem

  Odtwórca roli Jamesa Bonda, Daniel Craig, postanowił spróbować swych sił jako dziennikarz. Brytyjski gwiazdor na potrzeby artykułu w amerykańskim magazynie "Interview" przeprowadził wywiad z wokalistą Radiohead.

 • Jan Englert: Jak Daniel Craig

  Craigiem wyglądalibyście jak bracia. - Jedyna recenzja mojego grania, którą wyciąłem sobie z zagranicznej prasy, bo mnie tak rozbawiła, brzmiała mniej więcej tak: "W przedstawieniu główną rolę zagrał polski aktor niezwykle podobny do ostatniego odtwórcy Bonda". Równie dobrze mogliby porównać Craiga do Englerta, prawda? Oczywiście przy innym rozdaniu kart... Zdecydowanie tak. - Ja jednak cenię...

 • Daniel Craig najmniej seksownym agentem 007?

  Daniel Craig został okrzyknięty najmniej seksownym agentem 007. Kto znalazł się na szczycie listy?

 • Soundedit 2019: Steve Albini i Craig Leon z nagrodami Człowieka ze Złotym Uchem

  Producent Nirvany Steve Albini i nazywany odkrywcą Ramones Craig Leon to kolejni laureaci nagrody Człowiek ze Złotym Uchem podczas tegorocznej edycji festiwalu Soundedit w Łodzi.

 • "Bond 25": Daniel Craig szykuje się do powrotu na plan

  W maju Daniel Craig musiał przerwać zdjęcia do nowego filmu o przygodach agenta 007 z powodu kontuzji odniesionej na planie. Aktor musiał poddać się niewielkiemu zabiegowi. Po kilku tygodniach odpoczynku Craig jest gotowy, by wrócić do realizacji filmu.

 • Daniel Craig i Rachel Weisz spodziewają się dziecka

  Aktorka Rachel Weisz, żona Daniela Craiga, czyli odtwórcy roli Jamesa Bonda, jest w ciąży. To będzie pierwsze wspólne dziecko pary. Oboje zasmakują późnego rodzicielstwa - Weisz ma 48 lat, a Craig 50.

Zdjęcia na temat: craig
 • Daniel Craig
 • Dr Craig Huffstodt z „Huff”
Wideo na temat: craig
Dyskusje na temat: craig