• Informacje na temat:

  crank

Artykuły na temat: crank
 • Statham w thrillerze "Crank"

  Jason Statham ( "Porachunki" , "Przekręt" ) zagra w thrillerze "Crank". Zdjęcia mają rozpocząć się w październiku 2005, w Los Angeles. Film oparty jest na scenariuszu Marka Neveldine'a i Briana Taylora. Obydwaj zadebiutują także jako reżyserzy.

 • Slayer nagrywa z Davem Lombardo

  Amerykańska grupa Slayer weszła do studia nagraniowego, by zarejestrować utwór, który znajdzie się na płycie kompilacyjnej "Crank It Up", sponsorowanej przez NASCAR, najpopularniejszą w Stanach Zjednoczonych serię wyścigów samochodowych. Za perkusją zasiądzie Dave Lombardo, oryginalny bębniarz grupy, który pomaga kolegom do czasu znalezienia następcy Paula Bostapha.

 • Brand New Sin kibicami zapasów

  Muzycy nowojorskiej, southernmetalowej grupy Brand New Sin to najprawdopodobniej najwięksi fani amerykańskich zapasów na rockowo-metalowej scenie. Dali tego dowód na wydanej w połowie listopada płycie "Tequila", na której pojawił się utwór "Crank It Up" skomponowany dla gwiazdy wrestlingu, gigantycznego Big Showa.

 • Van Halen: Pokręcona przeszłość, teraźniejszość i przyszłość

  ...wydawnictwu Crank Farm Comics z Portland w stanie Oregon.

 • The Music: Koncert dla Amnesty International

  Głównym organizatorem mini-festiwalu jest znany w brytyjskiej branży muzycznej Tony Wilson. Oprócz The Music na scenie pojawią się zespoły The Thrills, Hundred Reasons i Crank. Niewykluczone, że lista wykonawców się wydłuży. Tymczasem The Music pracują nad kolejną płytą długogrającą. Ma się ona ukazać w 2004 roku. Żadne dodatkowe szczegóły nie są znane.

 • The Rods: Nowa płyta "Brotherhood Of Metal"

  ...w wersji CD (digipack) i jako dwupłytowy album winylowy (z bonusowym numerem "Crank It Up (35 Years)"). Nową płytę grupy promuje singel "Louder Then Loud". "'Louder Then Loud' to pierwszy utwór...

 • Raper przestaje przeklinać

  Hiphopowiec chce stać się wzorem do naśladowania dla swoich młodych fanów. Znany z przeboju "Crank That" artysta, którego prawdziwe nazwisko to DeAndre Ramone Way, idąc w ślady swoich kolegów po fachu wcześniej często używał w swoich utworach wulgaryzmów i uciekał się do kontrowersyjnych tematów. Teraz jednak 18-letni gwiazdor zdecydował, że na kolejnych albumach nie będzie już przeklinał. Muzyk...

 • Nowa płyta The Almighty

  ...'", "Crank" (1995), "Just Add Life" (1996) i "The Almighty" (2000). Na albumie "Psycho-Narco" znajdą się następujące kompozycje: 1. "Galvanize" 2. "427 Freak Horsepower" 3. "Ruse" 4. "Soul On A Roll...

 • Ted Nugent jednak koncertowy

  ...: "KLSTRPHK", "Paralyzed", "Snakeskin Cowboys", "Wang Dang Sweet Poon Tang", "Free For All", "Yank Me, Crank Me", "Hey Baby", "Fred Bear", "Cat Scratch Fever", "Stranglehold", "Great White Buffalo...

 • Metallica bez Dave'a Ellefsona

  ..."Drivin' Rain". Ukaże się ona na składance sposnsorowanej przez NASCAR, najpopularniejszą w USA serię wyścigową, zatytułowanej "Crank It Up". Płyta ukaże się 21 maja.

Dyskusje na temat: crank
 • Re: Finał "Breaking Bad"

  Zauważyliliście że Jason jak zakładał spodnie miał napromieniowane dowody rzeczowe przy sobie ? To spowoduje że Lydia i Schwankenwuul zwrócą się ku sobie a Jasonowi odpadną jaja ku uciesze wszystkich. Niewątpliwie najlepszy serial od czasów starożytnego Egiptu, oskarek z holywood już czeka i przebiera nogami.