• Informacje na temat:

  criminal

Artykuły na temat: criminal
 • Białe piekło Criminal

  Pochodząca z Chile, thrashmetalowa formacja Criminal pracuje nad nową, szóstą płytą "White Hell".

 • Criminal na sabacie

  Stacjonująca w Wielkiej Brytanii, a powstała w Chile, thrashowa grupa Criminal ujawniła szczegóły nowej płyty "Akelarre".

 • Criminal nagrał demo

  Niegdyś rezydująca w Chile, a dziś mająca za bazę Anglię formacja Criminal zarejestrowała trzyutworowe demo, które być może przyniesie zespołowi nowy kontrakt płytowy. Póki co wytwórnie zapoznają się z materiałem.

 • Criminal przed premierą (nowa płyta "Fear Itself")

  Angielsko-chilijscy thrashmetalowcy z Criminal ujawnili szczegóły premiery nowego albumu.

 • Criminal i "Płatny Zabójca"

  Angielsko-chilijscy thrashmetalowcy z formacji Criminal ustalili już tytuł swojego nowego albumu. "Sicario" - czwarta studyjna płyta grupy ukaże się jednak dopiero we wrześniu, ponownie z logiem niemieckiej Metal Blade Records. Początek nagrań w maju.

 • Criminal: Z Chile do Anglii

  Anton Reisenegger (gitara, śpiew) i Rodrigo Contreras (gitara), muzycy chilijskiej formacji Criminal, podziękowali za współpracę pozostałym członkom zespołu i przeprowadzili się do Anglii. Na miejscu skompletowali nowy skład, w którym znaleźli się m.in. instrumentaliści związaniu z grupami Cradle Of Filth, Entwined i Extreme Noise Terror.

 • Criminal: "Zabójca" w szczegółach

  Pochodząca oryginalnie z Santiago, chilijsko-brytyjska formacja Criminal ma już za sobą sesję nagraniową w niemieckim studiu "Stage One", gdzie wspólnie z producentem Andy Classenem pracowała nad czwartym albumem "Sicario". Nowa płyta thrashmetalowego zespołu, w którym za mikrofonem stoi Anton Reisenegger - były wokalista Pentagram, ukaże się 5 września, w barwach Metal Blade Records.

 • Wokalista The Who kobietą

  Roger Daltrey wcielił się w serial u "CSI: Criminal Scene Investigation" w kobietę. I to czarnoskórą!

 • Britney Spears z chłopakiem pod prysznicem

  Britney Spears uprawiająca pod prysznicem seks ze swoim partnerem Jasonem Trawickiem - to najgorętsza scena z najnowszego teledysku gwiazdy pop, ilustrującego singel "Criminal".

 • Wzięli na warsztat Jacksona. Opłaciło się!

  Już blisko 100 tysięcy ludzi kupiło w amerykańskiej sieci singel "Smooth Criminal" w wykonaniu aktorów z serialu "Glee". Zobacz wielki przebój Michaela Jacksona w nowej odsłonie!

Wideo na temat: criminal
 • "Criminal": Zwiastun serialu

  Seria będzie składała się z dwunastu epizodów (każdy po 45 minut), z których po trzy będą rozgrywać się w jednym z wymienionych wyżej krajów i będą zrealizowane przez lokalny zespół. W angielskich odcinkach wystąpią m.in. Nicholas Pinnock ("For Life"), David Tennant ("Doctor Who") i Hayley Atwell ("Agentka Carter"). We francuskich - Margot Bancilhon, Laurent Lucas, Stéphane Jobert, Anne Azoulay; niemieckich - Eva Meckbach, Sylvester Groth, Florence Kasumba, Christian Kuchenbuch, Jonathan...

 • "The Night Of": Zwiastun nowego serialu HBO

  "The Night Of" to najnowsza propozycja HBO. Serial powstał w oparciu o brytyjską miniserię "Criminal Justice", która była emitowana w latach 2008-2009. W obsadzie nowej wersji znaleźli się: John Turturro, Riz Ahmed, Bill Camp, Peyman Moaadi, Poorna Jagannathan. Fabuła serii koncentruje się wokół losów młodego Pakistańczyka, który zostaje oskarżony o zabójstwo. Premiera: 10 lipca 2016.

Dyskusje na temat: criminal