• Informacje na temat:

  crispin glover

Artykuły na temat: crispin glover
 • Crispin Glover o "Hiszpance"

  Widzów czeka świetna zabawa, ale najlepiej, jeśli nie będą wcześniej wiedzieli, o czym jest ten film - tak "Hiszpankę", nową produkcję Łukasza Barczyka, promuje odtwórca jednej z głównych ról, popularny amerykański aktor Crispin Glover.

 • Crispin Glover w "Hiszpance" Barczyka

  Amerykański aktor Crispin Glover zagra w filmie Łukasza Barczyka "Hiszpanka". Zdjęcia rozpoczną się w środę. Akcja thrillera rozgrywa się w roku 1918, przed wybuchem Powstania Wielkopolskiego. Wśród bohaterów znajdą się jasnowidze, spirytyści oraz Ignacy Paderewski.

 • Crispin Glover składa świąteczne życzenia po polsku

  Hollywoodzki aktor - Crispin Glover - znany z filmów "Powrót do przeszłości" czy "Dzikość serca" - składa wszystkim Polakom najserdeczniejsze życzenia. Glover przyjechał do Polski na zaproszenie Łukasza Barczyka, reżysera filmowej megaprodukcji pt. "Hiszpanka".

 • Glover złodziejem ciastek?

  ..."Alicja w Krainie Czarów" w reżyserii Tima Burtona wzbogaciła się o kolejnego członka obsady - będzie nim Crispin Glover.

 • Barczyk kręci "Hiszpankę"

  W łódzkich wnętrzach i plenerach powstaje część zdjęć do filmu "Hiszpanka" w reżyserii i według scenariusza Łukasza Barczyka. W obrazie grają m.in. Jan Peszek, Jakub Gierszał oraz amerykański aktor Crispin Glover.

 • "Hiszpanka": Patriotyzm "z truskawkami i śmietaną"

  Amerykański aktor Crispin Glover i m.in. Jan Frycz, Jakub Gierszał, Jan Peszek i Piotr Głowacki zagrali w "Hiszpance", która trafi do kin 23 stycznia. Opowiadający o powstaniu wielkopolskim film, łączący prawdę historyczną z fikcją, wyreżyserował Łukasz Barczyk.

 • Michael Keaton zagra Jokera?

  Keaton miałby wcielić się w czarny charakter w drugiej części filmu "Batman - Początek" , którego produkcja ma ruszyć w przyszłym roku. Latem amerykańskie media informowały, że do roli Jokera przymierzają się m.in. Paul Bettany ( "Piękny umysł" ), Crispin Glover ("Truposz"), a nawet Mark Hamill ( "Gwiezdne wojny IV: Nowa nadzieja" ). Michael Keaton na razie nie skomentował prasowych doniesień na...

 • Mark Hamill jako Joker w "Batmanie"

  Mark Hamill, który od lat jest fanem komiksów o Batmanie, przyznaje, że informacja o jego kandydaturze do roli Jokera bardzo go ucieszyła. "To bardzo dobra wiadomość" - stwierdził aktor. Hamill miał już okazję spotkać się z postacią Jokera. Kilka lat temu użyczył mu swego głosu w animowanej wersji słynnego komiksu. Na liście kandydatów do roli Jokera są jeszcze Lachy Humle i Crispin Glover. Film...

 • "Hiszpanka": Polska superprodukcja

  Paderewskiego, który w dramatycznych okolicznościach próbuje dotrzeć do Polski. Zamierza mu w tym przeszkodzić pracujący dla pruskiej armii mroczny Doktor Abuse (Crispin Glover). W grupie spirytystów(...)" znaleźli się ponadto: Bruce Glover, Florence Thomassin, Sandra Korzeniak, Magdalena Popławska, Jan Peszek, Tomasz Kowalski, Piotr Głowacki, Karl Markovicks, Thomas Schweiberer, Jack Recknitz, Fritz von...

 • "Hiszpanka": Spirytualistyczny thriller Łukasza Barczyka

  ...thriller" zagrał m.in. Crispin Glover. Popularny amerykański aktor wcielił się w rolę niemieckiego jasnowidza i hipnotyzera, doktora Manfreda Abuse. W liczącej ponad 60 osób obsadzie znaleźli się też: Jakub Gierszał, Piotr Głowacki, Florence Thomassin, Bruce Glover i Magdalena Popławska. "Hiszpanka" jest efektem rozstrzygniętego w 2011 roku konkursu, zorganizowanego przez marszałka województwa...