• Informacje na temat:

  cruise tom

Artykuły na temat: cruise tom
 • ​Tom Cruise powraca jako Maverick

  W sieci pojawił się nowy zwiastun jednego z najbardziej oczekiwanych filmów 2020 roku - "Top Gun Maverick". To kontynuacja wielkiego kasowego hitu z 1986 roku, wyreżyserowanego przez Tony'ego Scotta. W roli Pete'a "Mavericka" Mitchella znów zobaczymy Toma Cruise'a.

 • Tom Cruise w filmie tylko dla dorosłych?

  Interesująco zapowiada się nowy projekt Toma Cruise'a i Christophera McQuarriego. To na razie tylko mgliste plany, ale obaj filmowcy rozważają nakręcenie obrazu przeznaczonego wyłącznie dla widzów dorosłych. Słynny gwiazdor miałby wcielić się w nim w rolę, w jakiej do tej pory widzowie go nie widzieli.

 • Tom Cruise gwiazdą pierwszego filmu kręconego w kosmosie

  Choć historia kina zna wiele filmów, których akcja dzieje się w kosmosie, to do tej pory żaden z nich nie został tam nakręcony. To się może zmienić dzięki projektowi, nad którym pracują wspólnie Tom Cruise, należąca do Elona Muska firma SpaceX oraz amerykańska agencja kosmiczna NASA.

 • Tom Cruise nakręci film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

  Szef NASA Jim Bridenstine zapowiedział w środę, 6 maja, że kierowana przez niego instytucja nawiąże współpracę z aktorem Tomem Cruise'em i pomoże mu w nakręceniu filmu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ma to być pierwszy film fabularny nakręcony w kosmosie.

 • "Top Gun Maverick": Tylko Tom Cruise nie wymiotował

  Na czerwiec tego roku zaplanowana została premiera filmu "Top Gun Maverick". Jego producent - Jerry Bruckheimer w wywiadzie udzielonym magazynowi "The Hollywood Reporter" zdradził kilka informacji związanych z długo oczekiwanym powrotem Toma Cruise'a do roli nieustraszonego pilota myśliwca.

 • Tom Cruise: Ten uśmiech...

  ..."Miał charyzmę. Był wyjątkowy, świetnie wyglądał. Już wówczas miał ten uśmiech" - tak Toma Cruise'a zapamiętała jego nauczycielka z liceum. Znany aktor 3 lipca skończył 57 lat.

 • Tom Cruise w filmie za 200 milionów dolarów

  Najbliższe plany filmowe Toma Cruise’a obejmują podróże do dwóch egzotycznych dla filmowców z Hollywood miejsc. Pierwsze to Polska, w której gościli zaledwie kilka razy. A drugie to kosmos, w którym nie byli jeszcze nigdy. W najbliższym czasie ma się to zmienić. Kilka tygodni temu pojawiła się informacja o pierwszym filmie, który będzie nagrywany właśnie w przestrzeni kosmicznej. Teraz poznaliśmy...

 • Tom Cruise i ekipa "Mission: Impossible" zamknięci w bazie

  ..., która w dobie pandemii spełniać będzie wysokie standardy sanitarne. Filmowcy mają w niej nie tylko pracować, ale również mieszkać. "To kosztowne rozwiązanie, ale Tom Cruise zawsze robi wszystko lepiej i z większym rozmachem od innych" - komentuje jedna z osób z ekipy filmowej. Jak wyjawił niedawno w rozmowie z BBC asystent reżysera Tommy Gormley, ekipa pojawi się na planie dopiero we wrześniu...

 • Tom Cruise: Mały wielki człowiek

  Wiele osób nie pamięta, że Tom Cruise to nie tylko pełne wybuchów i pojedynków na pięści superprodukcje w stylu "Na skraju jutra" i "Mission: Impossible". Chcąc to udowodnić, przypominamy kilka dużo bardziej stonowanych kreacji, mierzącego zaledwie 170 centymetrów gwiazdora, który 3 lipca obchodzi urodziny.

 • Tom Cruise wyjaśnia "aferę pośladkową"

  Kilka tygodni temu w mediach społecznościowych pojawiła się sugestia, jakoby Tom Cruise w scenach z filmu "Walkiria" (2008) miał używać protezy pośladków. Aktor stanowczo zaprzecza takim doniesieniom.

Zdjęcia na temat: cruise tom
 • Tom Cruise
 • Katy Holmes i Tom Cruise
Wideo na temat: cruise tom
Dyskusje na temat: cruise tom