• Informacje na temat:

  csi

Artykuły na temat: csi
 • Grissom odchodzi z "CSI"

  William Petersen oficjalnie potwierdził, że przygotowuje się do odejścia z serial u "CSI: Crime Scene Investigation".

 • Laurence Fishburne w "CSI"

  Gwiazda "Matrixa", Laurence Fishburne zastąpi Williama Petersena w jednej z głównych ról w "CSI: Kryminalnych zagadkach Las Vegas".

 • "CSI" zbyt obrzydliwe

  Laurence Fishburne przyznał niedawno, że mało nie odrzucił roli w serial u "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", bo nie mógł znieść widoku krwi.

 • Czwarty sezon "CSI: Miami"

  Wśród bogactwa kultur, w tropikalnym klimacie południowej Florydy przestępcy wydają się jeszcze bardziej zuchwali i nieobliczalni. Ale nawet najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne rozwiąże zespół najwyższej klasy profesjonalistów z Biura Śledczego CSI w Miami.

 • Nowe odcinki "CSI: NY"

  Szósty sezonu serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" zadebiutuje 24 lutego na antenie Polsatu. Agenci poprowadzą kolejne dochodzenia, począwszy od napadów, porwań i szantażu, po ataki terrorystyczne i zabójstwa.

 • Dlaczego opuścił "CSI: Miami"?

  Jako technik z laboratorium kryminalistycznego w Miami stracił głowę i serce dla jasnowłosej Calleigh. Prywatnie Adam Rodriguez woli brunetki, w których żyłach płynie gorąca latynoska krew. Dlaczego aktor opuścił serial "CSI: Miami"?

 • "CSI: Miami" w tropikach

  Wszystko, co dotąd wydarzyło się w Miami, było równie sexy, co mroczne, zagadkowe i nieobliczalne. Początek premierowego, 5. sezonu zapowiada się jeszcze bardziej ekstremalnie, bo akcja "CSI: Miami" przenosi się do tropików. Będzie naprawdę gorąco, bo zaczynamy w Rio... W pościg za bandytą z Mala Noche porucznik Caine i Delko lecą do Brazylii.

 • CSI: Fenomen Miami

  ...powtarzalności - zdradził w wywiadzie dla "USA Today" pomysłodawca serii "CSI: Kryminalne zagadki" Anthony E. Zuiker. - Podeszliśmy do problemu matematycznie. Liczba wypowiadanych przez Grissoma kwestii będzie...

 • Powstanie kinowa wersja "CSI"

  Na podstawie serial u "Kryminalne zagadki Las Vegas" powstanie pełnometrażowy film - zdradził aktor William Petersen, znany z roli dra Gilberta Grissoma.

 • Zagra w polskim "CSI"

  W najbliższą niedzielę, 29 listopada, kończy się "Taniec z gwiazdami". Co teraz będzie robić współprowadząca show Katarzyna Skrzynecka?

Zdjęcia na temat: csi
Wideo na temat: csi
Dyskusje na temat: csi
 • Re: CSI: Kryminalne zagadki Miami

  Ja wczoraj oglądałem ten odcinek ucieszyłem się że Horatio Caine jednak żyję i będzie wciąż w serialu wiedziałem że wspólnie z Ryanem Wolfem zawarł pakt że musi zniknąć ze względu na swojego syna a konkretniej ze względu na bezpieczeństwo. tylko zastanawia mnie jedno czy Ron Saris się uratował za nim ta łódź na której był wybuchła i jednak żyję i wciąż będzie zagrażał Horatio jego synowi oraz swojej żonie. Myślę że Horatio powinien bardziej docenić Sarisa z koro on mógł się zaszyć ze względu...

 • Re: CSI: Kryminalne zagadki Miami

  Chodzi ci o to jak Horatio strzelał do Sarisa co się później stało czy on spłonął czy przeżył? uważam że powinni na to pytanie odpowiedzieć w serialu chociażby dla tego że to był czy nadal jest główny wróg Horatio Caine do tego mąż jego byłej Partnerki i ojczym jego syna więc fajnie by było gdyby powiedzieli co się z Sarisem stało.

 • Re: CSI: Kryminalne zagadki Miami

  Ktoś może powiedzieć co się stało z Ronem Sarisem największym wrogiem Horatio Cainea czy on spłonął na tej łodzi czy co się z nim stało następny odcinek nie był już kontynuacją a uważam że powinniśmy my widzowie dalsze Losy największego wroga Horatio i ojczyma jego syna?

 • Re: CSI: Kryminalne zagadki Miami

  Oni nigdy nie byli małżeństwem przecież

 • Re: CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Widać że Gra Następczyni Stelli Joe jest sztywna ona się gubi nie wie co ma robić mimo że jest już w serialu i w zespole Maca dwa Sezony a jakby wciąż była nowicjuszką mam takie odczucie nawet Mac z nią nie rozmawia Stella Była o wiele Lepsza. Co do Leonarda Brooksa myślę że on naprawdę przez swoją chorobę mimo że wygląda na Na Inteligentnego i taki jest może komuś coś złego zrobić i Mac Powinien patrzeć mu na ręce mimo że to nie on zabił jego przyjaciele tylko ta dziewczyna która się nim...

 • Re: CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Ciesze się że Mac ułożył sobie życie z kimś Fajnym kto na niego zasługuję.

 • Re: CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Bardzo Mi przykro z powodu tego co spotkało Brooksa tego nie da się opisać słowami czego on doświadczył ze strony jego rodzonej Matki oraz przybranego brata. Jednak nie powinien był sobie w ten sposób psuć przyszłości chociażby dlatego że mógł sobie ułożyć życie i nie wracać do tego oraz mógł spróbować walczyć ze swoim nałogiem a co do jego przybranej siostra nie była niczemu winna miała dopiero 5 lat choć z drugiej strony mogła pobiec do sąsiadów dzieci tak czasami robią. Fajna ta nowa...

 • Re: CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

  Cieszę się że Mac i Joy oraz jej partner pomogli dziewczynie z nałogiem mam nadzieje wyrwać się z tego środowiska i mam nadzieje że ta dziewczyna nie odpowie za to że kazała swojemu chłopakowi przysłać zdjęcia na których rzekomo nie żyje jej rodzicom. Mam nadzieje że ta dziewczyna się nauczyła że jej rodzice ją kochają oraz tego że nie należy się zadawać z takimi ludźmi jak jej chłopak.

 • Re: "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Śmierć początkiem kariery George'a Eadsa

  nio zrezygnowali i to całkowicie. koniec serialu, koniec CSI :(