• Informacje na temat:

  cuba jr, gooding

Artykuły na temat: cuba jr, gooding
 • Cuba Gooding Jr. - człowiek honoru

  W ubiegły piątek, 10 listopada, na ekrany amerykańskich kin trafił głośny film "Men of Honor". Obraz opowiada o pierwszym czarnoskórym Amerykaninie, który został szefem sekcji płetwonurków w siłach Amerykańskiej Marynarki Wojennej. Czołową postać filmu zagrał Cuba Gooding Jr., najbardziej znany dzięki roli w filmie "Jerry Maguire".

 • Cuba Gooding Jr. w filmie "Radio"

  Amerykański aktor Cuba Gooding Jr. ( "Wyścig szczurów" , "Jerry Maguire" , "Pearl Harbor" ) kończy negocjacje na temat swego udziału w filmie " Radio ". Aktor ma wcielić się w postać upośledzonego czarnoskórego mężczyzny z małego miasteczka na południu Stanów Zjednoczonych.

 • Cuba Gooding Jr. synem mafiosa

  Cuba Gooding Jr. ma zagrać w filmie "Don Cornelius", który powstanie w hollywoodzkiej wytwórni Metro Goldwyn Mayer. Bohater filmów "Jerry Maguire" i "Śnieżne psy" wcieli się w księgowego, który nieoczekiwanie odkrywa swe mafijne korzenie.

 • Cuba Gooding Jr ma swoją gwiazdę

  Amerykański aktor Cuba Gooding Jr ma już swoją gwiazdę na słynnej hollywoodzkiej "Walk of Fame" - Alei Sław. Gwiazdor, który w 1997 roku zdobył Oscara za najlepszą rolę w filmie "Jerry Maguire" , nie mógł ukryć wzruszenia. "To wielkie szczęście i zaszczyt. Jestem naprawdę poruszony. To dla mnie honor" - mówił aktor, odpowiadając na pytania fotoreporterów.

 • Cuba Gooding nie żyje. Wokalista zmarł w wieku 72 lat

  Piosenkarz, a prywatnie ojciec Cuby Goodinga Jr., Cuba Gooding Sr., został znaleziony martwy w swoim samochodzie w czwartek (20 kwietnia) w Woodlands Hills w Kalifornii.

 • Gooding Jr. pokaże, jak zabijać

  ...18 października charyzmatyczny Cuba Gooding Jr. spróbuje swych sił w roli czarnego charakteru w filmu "Maczeta zabija" - nowym wystrzałowym hicie twórcy "Sin City" i "Desperado".

 • Gooding Jr. zabija na zlecenie

  Cuba Gooding Jr. ( "Wyścig szczurów" ) i Helen Mirren ( "Dziewczyny z kalendarza" ) wystąpią jako nietypowa para zabójców w filmie gangsterskim "Shadowboxer". Na fotelu reżysera zasiądzie debiutujący w tej roli Lee Daniels, producent dramatu "Monster's Ball: Czekając na wyrok" .

 • De Niro i Gooding Jr. w filmie "Men of Honor"

  Na odbywającym się w Toronto 25. jubileuszowym festiwalu filmowym, Robert De Niro i Cuba Gooding Jr. zaprezentowali wspólnie swój najnowszy film "Men of Honor". Obraz, wyreżyserowany przez George'a Tillmana Jr., opowiada prawdziwą historię pierwszego czarnoskórego płetwonurka, który dostał się do jednostek marynarki wojennej USA.

 • Ed Harris pomaga Cubie Gooding Jr.

  Ed Harris ( "Pollock" , "Piękny umysł" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie " Radio ". Aktor spotka się na planie z Cubą Goodingiem Jr. ( "Jerry Maguire" ), który kończy rozmowy na temat swej roli. Obraz powstanie w oparciu o opublikowany w 1996 roku artykuł autorstwa Gary'ego Smitha.

 • Beyonce Knowles pożąda Goodinga Jr.

  Premiera filmu "Austin Powers in Goldmember" z debiutanckim udziałem piosenkarki Beyonce Knowles ("Destiny's Child") zaplanowana jest dopiero na lipiec, jednak wokalistka już przymierza się do kolejnej roli filmowej. Beyonce Knowles prowadzi bardzo zaawansowane negocjacje w sprawie występu w obrazie "The Fighting Temptations", w którym partnerować ma Cubie Gooding Jr. ( "Jerry Maguire" , "Siła...

Wideo na temat: cuba jr, gooding