• Informacje na temat:

  cuba jr, gooding aktor

Artykuły na temat: cuba jr, gooding aktor
 • Cuba Gooding Jr. w filmie "Radio"

  Amerykański aktor Cuba Gooding Jr. ( "Wyścig szczurów" , "Jerry Maguire" , "Pearl Harbor" ) kończy negocjacje na temat swego udziału w filmie " Radio ". Aktor ma wcielić się w postać upośledzonego czarnoskórego mężczyzny z małego miasteczka na południu Stanów Zjednoczonych.

 • Cuba Gooding Jr ma swoją gwiazdę

  Amerykański aktor Cuba Gooding Jr ma już swoją gwiazdę na słynnej hollywoodzkiej "Walk of Fame" - Alei Sław. Gwiazdor, który w 1997 roku zdobył Oscara za najlepszą rolę w filmie "Jerry Maguire" , nie mógł ukryć wzruszenia. "To wielkie szczęście i zaszczyt. Jestem naprawdę poruszony. To dla mnie honor" - mówił aktor, odpowiadając na pytania fotoreporterów.

 • Gooding Jr. pokaże, jak zabijać

  ...18 października charyzmatyczny Cuba Gooding Jr. spróbuje swych sił w roli czarnego charakteru w filmu "Maczeta zabija" - nowym wystrzałowym hicie twórcy "Sin City" i "Desperado".

 • Cuba Gooding nie żyje. Wokalista zmarł w wieku 72 lat

  Piosenkarz, a prywatnie ojciec Cuby Goodinga Jr., Cuba Gooding Sr., został znaleziony martwy w swoim samochodzie w czwartek (20 kwietnia) w Woodlands Hills w Kalifornii.

 • Ed Harris pomaga Cubie Gooding Jr.

  Ed Harris ( "Pollock" , "Piękny umysł" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie " Radio ". Aktor spotka się na planie z Cubą Goodingiem Jr. ( "Jerry Maguire" ), który kończy rozmowy na temat swej roli. Obraz powstanie w oparciu o opublikowany w 1996 roku artykuł autorstwa Gary'ego Smitha.

 • Oscary dla czarnoskórych aktorów?

  Sześćdziesiąt lat po historycznym uhonorowaniu Oscarem dla najlepszej aktorki w roli drugoplanowej czarnoskórej Hattie McDaniel i długim okresie niedoceniania Afro-Amerykańskich twórców w oscarowym wyścigu, szanse na nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej ma w tym roku aż trzech czarnoskórych aktorów.

 • Znamy przyczyny śmierci wokalisty Cuby Goodinga

  Po prawie dwóch miesiącach ujawniono, że soulowy wokalista Cuba Gooding Sr. (prywatnie ojciec aktora Cuby Goodinga Jr.) zmarł z przyczyn naturalnych.

 • Afroamerykanie nominują

  Amerykańska organizacja National Association for the Advancement of Colored People (NAACP) ujawniła listę tytułów i nazwiska aktorów nominowanych do jej corocznych nagród filmowych, muzycznych i literackich - Image Awards. Stowarzyszenie zajmuje się ochroną praw mniejszości rasowych i promowaniem osób o innym niż biały kolorze skóry.

 • Dr House czy Dexter?

  Odtwórcy tytułowych ról w serialach "Doktor House" (Hugh Laurie) i "Dexter" (Michael C. Hall) rywalizować będą o nagrodę amerykańskiego Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (Screen Actors Guild). W czwartek, 17 grudnia, poznaliśmy nominowanych do tego prestiżowego aktorskiego wyróżnienia.

 • Oscary nie tak bardzo białe?

  Nie milkną kontrowersje wokół tegorocznej edycji Oscarów. W ostatnich dniach zarówno reżyser Spike Lee, jak i aktorzy Will Smith i Jada Pinkett Smith ostentacyjnie ogłosili, że nie pojawią się na lutowej gali. Powodem całego skandalu jest brak nominacji dla czarnoskórych aktorów, co uznawane jest za przejaw rasizmu Akademii. Należy jednak pamiętać, że Afroamerykanie byli już wielokrotnie...