• Informacje na temat:

  cudowne dziecko

Artykuły na temat: cudowne dziecko
 • Cudowne dzieci, czyli jak nie zrobić kariery w Hollywood

  Hollywood słynie z kreowania dziecięcych gwiazd. Są w końcu słodkie i urocze, niektóre mają nawet talent aktorski. Każde cudowne dziecko "Fabryki Snów" w pewnym momencie jednak dorasta, a większości nie jest dane cieszyć się dalej sławą i rozpoznawalnością.

 • Cudowne dziecko Timbalanda

  Ryan Tedder może o sobie powiedzieć, że jest "cudownym dzieckiem" Timbalanda. Dzięki współpracy ze słynnym producentem i raperem o jego grupie OneRepublic usłyszał cały świat.

 • Shirley Temple: Cudowne dziecko Ameryki

  ...!" - zwierzała się dorosła już Shirley Temple w jednym z wywiadów. Cudowne dziecko Ameryki musiało szybko dorosnąć. Nie tylko Mikołaj był pod wrażeniem sławy i wdzięku dziecięcej gwiazdy. Sam Gary(...) jak wcześniej. Kariera cudownego dziecka się załamała. Hollywoodzka plotka głosi, że sprawa miała jednak drugie dno. Shirley miała podpisać na siebie wyrok, gdy w siedzibie wytwórni MGM, do której...

 • "Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata": Cudowne dziecko amerykańskich kulinariów

  Jako dwunastolatek otworzył we własnym domu klub kolacyjny. Jako szesnastolatek znalazł się na okładce "The New York Timesa". Jako dziewiętnastolatek otworzył własną restaurację w Nowym Jorku. Na ekrany polskich kin trafił właśnie dokument Camerona Yatesa "Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata".

 • Dakota Fanning: Cudowne dziecko

  Dakota Fanning ( "Kot" , "Człowiek w ogniu" ) oraz Kris Kristofferson ( "D-Tox" , "Blade - Wieczny łowca II" ) zagrają obok Kurta Russella ( "Ucieczka z Los Angeles" , "Vanilla Sky" ) w najnowszej produkcji studia DreamWorks Picture, obrazie "Dreamer".

 • "W głowie się nie mieści": Kolejne cudowne dziecko Pixara

  "W głowie się nie mieści" ma w sobie wszystko, co najlepsze w produkcjach Disney/Pixar: charakterystyczny urok, plejadę zapadających w pamięć postaci, wiele wzruszających momentów, mnóstwo humoru i mądre przesłanie. Zachwyca też tradycyjnie genialną oprawą graficzną. Duża w tym zasługa dyrektora kreatywnego Pixar i Walt Disney Animation Studios Johna Lassetera, który uznawany jest za guru animacji. Film wejdzie na ekrany polskich kin już 1 lipca.

 • "Cudowny chłopak" : Nie taki cudowny

  ..."Hola, hola" - powiedzą niektórzy, "Ale jak to?". Przecież zarys opowieści brzmi obiecująco... Bohaterem "Cudownego chłopaka" jest bowiem uroczy Auggie (Jacob Trembley), miłośnik astronautów, który(...) (bogate dziecko = złe dziecko, biedne dziecko = dobre dziecko) i tani sentymentalizm, który ostatecznie "pożera" film. Pod względem opowiadania bez dosadności twórcy mogliby się sporo nauczyć choćby...

 • Weekend w kinie: Cudowne dzieci

  Dla 10-letniego Auggiego, głównego bohatera "Cudownego chłopaka" , nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając piątą klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją...

 • Weronika Rosati: Kwarantanna? Cudowny czas z córeczką

  "Staram się codziennie czytać, rozwijać intelektualnie i duchowo. Zależy mi, żeby ta kwarantanna była czasem, który sensownie wykorzystam" - mówi w rozmowie z PAP Life Weronika Rosati. Aktorka zdradza też, jakie wartości chciałaby przekazać swojej córce Elizabeth, mówi o planach, które pokrzyżowała pandemia oraz o tym, co zrobi, gdy skończy się czas izolacji.

 • Zygmunt Kęstowicz: Miał cudowną żonę, ale nie miał dzieci

  We wtorek, 14 marca, mija dokładnie 10 lat od śmierci Zygmunta Kęstowicza. Aktor, popularny w latach 80. ubiegłego wieku dzięki rolom w "Piątku z Pankracym" i "Porze na Telesfora", miał 86 lat.

Zdjęcia na temat: cudowne dziecko
Wideo na temat: cudowne dziecko
 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun wiosennej edycji programu

  Waldemar Błaszczyk, zafascynowany muzyką aktor młodego pokolenia - Nikodem Rozbicki, cudowne dziecko polskich komedii romantycznych, 17-letnia Julia Wróblewska oraz aktorka, która "największą gwiazdą czuje

 • Pani Irena całe życie poświęciła pacjentom, zaniedbując samą siebie, co doprowadziło do dwóch udarów i zawału. We wszystkich czynnościach potrzebuje pomocy córki Anny, która samotnie wychowuje dwoje dzieci. Mieszkanie tej cudownej czwórki jest bardzo niebezpieczne i niedostosowane do ich potrzeb. Dzięki niezawodnej ekipie programu „Nasz nowy dom” w ciągu pięciu dni ich życie zmieni się na lepsze.

 • Wizerunek Meghan Markle został wykorzystany przez oszustów do reklamowania pigułek na odchudzanie!

  Oszuści żerują na Meghan Markle (37 l.). Nielegalnie wykorzystali jej wizerunek do promowania „cudownych” pigułek na odchudzanie. Użyli też zmyślonych wypowiedzi księżnej rzekomo zachwalającej produkt. „Nie różnię się niczym od innych kobiet na tym świecie. Po ciąży straciłam figurę, ale z tabletkami Keto wróciłam do formy” - brzmiał jeden z nich. W rzeczywistości Meghan nie podejmowała publicznie tematu swojej wagi po urodzeniu dziecka. Pałac Buckingham ma podjąć odpowiednie środki do walki...

Dyskusje na temat: cudowne dziecko