• Informacje na temat:

  cugowski ile ma lat

Artykuły na temat: cugowski ile ma lat
 • Budka Suflera powraca. Co na to Krzysztof Cugowski?

  Cztery i pół roku po zakończenie kariery na serię koncertów powraca Budka Suflera. W reaktywacji nie bierze udziału Krzysztof Cugowski. "Są pewne sprawy, których nie da się przejść" - mówi wokalista.

 • Budka Suflera powraca bez Krzysztofa Cugowskiego. Romuald Lipko: Przestaliśmy grać na słowo

  W rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim" plany na przyszłość Budki Suflera zdradza jej muzyczny lider, kompozytor i klawiszowiec Romuald Lipko. Przypomnijmy, że udziału w reaktywacji grupy nie bierze udziału wokalista Krzysztof Cugowski.

 • Krzysztof Cugowski komentuje powrót Budki Suflera. Kto nowym wokalistą grupy?

  Legendarna Budka Suflera powraca na estradę z serią koncertów. W zespole zabraknie jednak wokalisty Krzysztofa Cugowskiego. "Mam swój zespół, nagrałem z nim płytę - cóż mogę dodać?" - wyjaśnia w rozmowie z PAP Life były frontman zespołu. Grupa swoją jesienną trasę zatytułowała "45 lat! Powrót do korzeni".

 • Andrzej Mogielnicki kończy 70 lat. 10 najważniejszych przebojów

  Przeboje "Mniej niż zero" Lady Pank, "Nic nie może wiecznie trwać" Anny Jantar, "Wszystko czego dziś chcę" Izabeli Trojanowskiej czy "Takie tango" Budki Suflera śpiewała cała Polska. Te piosenki łączy jedna osoba - tekściarz Andrzej Mogielnicki, który w sobotę 15 grudnia kończy 70 lat.

 • Felicjan Andrzejczak kończy 70 lat: Nie tylko "Jolka, Jolka pamiętasz"

  ...16 maja 70 lat kończy Felicjan Andrzejczak, któremu miejsce w historii polskiego rocka zapewniła "Jolka, Jolka pamiętasz" nagrana z Budką Suflera.

 • Trenerzy "The Voice of Poland" o Korze: Buntowniczka i ikona

  ...​- Była symbolem odwagi i wolności - wspominał Korę Grzegorz Hyży. "Wszyscy będziemy odczuwać jej brak" - dodał Piotr Cugowski. Trenerzy "The Voice of Poland" są zgodni, że wokalistka miała ogromny wpływ na polską muzykę.

 • Dlaczego odbija im palma?

  Skąd się biorą fochy gwiazd? Dlaczego pod wpływem popularności niektórym po prostu odbija? Edyta Herbuś, Krzysztof Cugowski, Agustin Egurrola, Urszula Dudziak i inni mówią o odporności na wodę sodową.

 • "Jestem wielkim fanem rhythm’n’bluesa"

  Krzysztof Cugowski znany jest przede wszystkim jako wokalista Budki Suflera, ale ma też na koncie trzy solowe albumy, w tym jeden z kolędami. Pierwszy z nich - "Wokół cisza trwa" (1980 r.), nagrał(...) z Krzysztofem Cugowskim rozmawiał Jarosław Szubrycht.

 • "Zostawcie nas w świętym spokoju"

  Budka Suflera to jeden z najdłużej działających zespołów na polskiej scenie muzycznej. Grupie stuknęła trzydziestka, co zostało uczczone jubileuszowym koncertem na festiwalu w Opolu. Jednocześnie, w maju 2004 roku, ukazała się płyta "Jest", której dopełnieniem ma być album z największymi przebojami, "Było". Mimo nieprzychylnej postawy części krytyków muzycznych, Krzysztof Cugowski, wokalista...

 • Festiwal w Opolu 2017: Moa wygrywa Debiuty

  Grupa Moa z piosenką "Ile udźwignie niebo" wygrała opolską Karolinkę - nagrodę w koncercie Debiuty.