• Informacje na temat:

  cyrwus dziadkiem

Artykuły na temat: cyrwus dziadkiem
 • Piotr Cyrwus: Popularniejszy już nie będę

  Widzowie wciąż pytali Piotra Cyrwusa, kiedy znów pojawi się w serialu, więc kilka tygodni temu jego nowy bohater, Zdzisław Muszko, wprowadził się do kamienicy na Wspólnej. Od tego czasu najbliższy sąsiad, Roman Hoffer, nie może zmrużyć oka. A będzie jeszcze gorzej!

 • Piotr Cyrwus: Łza w oku w blasku reflektorów

  ...tego nie przyznaje. Ale i tak wiemy, że taki właśnie jest Piotr Cyrwus. Mężczyzna, który nie chciałby niczego w swoim życiu zmieniać i najbardziej cieszy się z tego, co ma. Podobno jest pan bardzo kreatywnym człowiekiem... Piotr Cyrwus: - Naprawdę tak o mnie mówią? Tak mówią, ale może powinniśmy jeszcze dodać: i bardzo skromnym. - A niby co może powiedzieć farba o obrazie? Skoro z powodu...

 • "Bóg w Krakowie": Mistyka "Rzymu północy"

  Jerzy Trela, Radosław Pazura, Edward Lubaszenko, Piotr Cyrwus - to tylko niektóre z gwiazd, grających w filmie "Bóg w Krakowie". Historia o relacjach rodzinnych, o miłości i poszukiwaniu samego siebie wchodzi na ekrany kin 3 czerwca.

 • Lubię jeździć na rolkach

  ...- Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny(...). Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.

 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część druga

  ..." i "Master Chefa". Zobacz klip "Uciec stąd": Rysiek z "Klanu" w nowej odsłonie Piotr Cyrwus od wielu lat próbuje uciec od wizerunku serialowego Ryśka z "Klanu". Wziął więc udział w spocie...