• Informacje na temat:

  cyrwus dzieci gwiazd

Artykuły na temat: cyrwus dzieci gwiazd
 • Cyrwus wyprzedził Majewskiego

  Piotr Cyrwus, znany jako Rysio z "Klanu"), pada w nim wiele niecenzuralnych słów i mocnych sformułowań. Mafiozi chcieli pokazać, jak nie należy traktować zwierząt. Aby wzmocnić przekaz, zamierzali(...) potrzeby kampanii "Kup Indeks" Stowarzyszenia Wiosna. Kampania zachęca do wspierania Akademii Przyszłości, czyli działań na rzecz dzieci, które nie radzą sobie w szkole. Organizatorzy akcji sprzeciwiają...

 • Piotr Cyrwus: Popularniejszy już nie będę

  Widzowie wciąż pytali Piotra Cyrwusa, kiedy znów pojawi się w serialu, więc kilka tygodni temu jego nowy bohater, Zdzisław Muszko, wprowadził się do kamienicy na Wspólnej. Od tego czasu najbliższy sąsiad, Roman Hoffer, nie może zmrużyć oka. A będzie jeszcze gorzej!

 • "Zacisze": Zakrwawiony Piotr Cyrwus w etiudzie Bartosza M. Kowalskiego

  Iwona Wszołkówna i Piotr Cyrwus to gwiazdy krótkometrażowego filmu Bartosza M. Kowalskiego "Zacisze", który twórca głośnego "Placu zabaw" nakręcił dla serwisu Showmax.

 • Piotr Cyrwus w "Hotelu 52"

  Już w drugim odcinku nowej serii "Hotelu 52" gościnnie pojawi się Piotr Cyrwus.

 • Piotr Cyrwus: Ryśka zamienia na Zdziśka

  Dla fanów Piotra Cyrwusa mamy bardzo dobrą wiadomość. Zobaczymy go w nowym serialu komediowym Dwójki - "Baron24".

 • Nowe oblicze Piotra Cyrwusa

  Przyzwyczaił nas do ról spokojnych, stonowanych mężczyzn i wzorowego ojca. Piotr Cyrwus jednak w gościnnym występie w serialu pokaże całkiem inne oblicze - choleryka i szowinisty!

 • Rysiek z "Klanu" umrze!

  Tego nikt się nie spodziewał! Po prawie piętnastu latach Piotr Cyrwus odchodzi z telenoweli "Klan". Już wiadomo, że jego bohater, Rysio Lubicz, umrze. Aktor będzie pracował na planie serialu tylko do końca stycznia.

 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • Nie tłumaczę się za Ryśka!

  Piotr Cyrwus czuje frustrację, kiedy dziennikarze wciąż pytają go tylko o rolę Ryśka Lubicza z "Klanu" . Znany krakowski aktor, który ostatnio mieszka głównie w Warszawie, opowiada o popularności, pokusach show-biznesu i dlaczego nie ucieszył się, kiedy do swego programu zaprosił go Kuba Wojewódzki.

 • Lubię jeździć na rolkach

  ...- Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny(...). Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.