• Informacje na temat:

  cyrwus u majewskiego

Artykuły na temat: cyrwus u majewskiego
 • Cyrwus wyprzedził Majewskiego

  Piotr Cyrwus, znany jako Rysio z "Klanu"), pada w nim wiele niecenzuralnych słów i mocnych sformułowań. Mafiozi chcieli pokazać, jak nie należy traktować zwierząt. Aby wzmocnić przekaz, zamierzali...

 • Nocny Kochanek: Tomasz Karolak, Szymon Majewski i Piotr Cyrwus w teledysku "Czarna czerń"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Czarna czerń" grupy Nocny Kochanek, w którym w blackmetalowych muzyków wcielają się Tomasz Karolak, Szymon Majewski i Piotr Cyrwus. To zapowiedź szykowanej na styczeń 2019 r. nowej płyty "Randka w ciemność".

 • Piotr Cyrwus: Rysiek z "Klanu" nie umarł?

  Ujawnia, że wielokrotnie proponowano mu udział w "Tańcu z Gwiazdami". - Teraz, po pierwsze, nie znalazłbym na to czasu, a po drugie - nie mam już takiej potrzeby - mówi Piotr Cyrwus, którego oglądać możemy obecnie w serialu "Na Wspólnej". Aktor twierdzi też, że producent "Klanu" wciąż namawia go do powrotu do kultowej telenoweli.

 • Nowa rola "Ryśka"

  Rysiek z "Klanu" stał się kultową postacią. Jednak Piotr Cyrwus dopiero po odejściu z serialu robi karierę.

 • Nowe oblicze Piotra Cyrwusa

  Przyzwyczaił nas do ról spokojnych, stonowanych mężczyzn i wzorowego ojca. Piotr Cyrwus jednak w gościnnym występie w serialu pokaże całkiem inne oblicze - choleryka i szowinisty!

 • Pokaże się z innej strony

  Gra w teatrze, planuje udział w kilku serialach. Tymczasem zobaczymy go... śpiewającego w programie satyrycznym na żywo. Piotr Cyrwus zdradza, jaki rodzaj humoru bawi go najbardziej i od czego, jego zdaniem, zależy udana rola.

 • Nocny Kochanek: Zobacz teledysk "Randka w ciemno"

  ..."Randka w ciemno" to kolejna zapowiedź nowej płyty "Randka w ciemność" Nocnego Kochanka. Wcześniej grupa zaprezentowała klip do utworu "Czarna czerń", który miał swoją premierę na Pol'and'Rock Festival 2018 . W blackmetalowych muzyków w tym teledysku wcielili się Tomasz Karolak , Szymon Majewski i Piotr Cyrwus . Album "Randka w ciemność" do sprzedaży trafi 11 stycznia 2019 r. Sprawdź...

 • Winna śmierci Ryśka

  ..., zarówno jego twórcy, jak i sam Piotr Cyrwus - sprawca całego zamieszania, bo to on przecież, po 15 latach grania Rysia Lubicza, chciał się pożegnać z serialem - troszczyli się o to, jak sobie poradzę...

Dyskusje na temat: cyrwus u majewskiego
 • Re: ​Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska: Musieli dojrzeć do miłości

  Przecież to normalne. Też jestem z żoną 30 lat i będę zawsze. Oczywiście nie bylibyśmy ze sobą tyle lat gdybym w trakcie porodu był w pracy. Byłem przy poczęciu byłem i przy porodach. To cytat z Szymona Majewskiego. No i ciągle się kochamy i jesteśmy szczęśliwi. Nie, że męczymy się 30 lat. Pozdrowionka dla maratończyków.

 • Re: Zabraknie też Marka!

  wielką karierę po odejściu z Klanu zrobił Rysiu ( Piotr Cyrwus) został pedziem u Majewskiego, szok ...czy to miala być tak oszałamiajaca propozycja na jego karierę ? M jak.... niech już kończą, poczatek serialu był interesujący, teraz nie da się oglądać , a Mroczki i Cichopek twardo nie rezygnują, bo wiedzą ,że to byłby ich koniec.

 • Re: Zabraknie też Marka!

  wielką karierę po odejściu z Klanu zrobił Rysiu ( Piotr Cyrwus) został pedziem u Majewskiego, szok ...czy to miala być tak oszałamiajaca propozycja na jego karierę ? M jak.... niech już kończą, poczatek serialu był interesujący, teraz nie da się oglądać , a Mroczki i Cichopek twardo nie rezygnują, bo wiedzą ,że to byłby ich koniec. chyba im tak dobrze placa a zlotej kury siem nie zabija