• Informacje na temat:

  czarno to widze

Artykuły na temat: czarno to widze
 • "Twarz" : Czarno to widzę...

  W "Body/Ciało" Małgorzata Szumowska brała na warsztat polską duchowość. W nagrodzonej Srebrnym Lwem na Berlinale "Twarzy" kpi z polskiego podejścia do fizyczności. Jest dla nas bezwzględna. Szydzi, wytyka, wyśmiewa, a wreszcie zostawia z poczuciem, że przeciętnemu mieszkańcowi polskiej prowincji nie pozostaje nic innego, jak... ucieczka.

 • Tatiana Maslany: ​Koniec czarno-białych postaci

  .... Czarno-białe postaci odchodzą do lamusa. Ideały ma teoretycznie szczytne. - Ona upomina się o tych, których system wyklucza. Chce pomóc osobom z marginesu - chorym psychicznie, bezdomnym i innym(...), że ona nie uznaje swojego punktu widzenia za jedyny słuszny. Pozwala sobie na zadawanie pytań i kwestionowanie przekonań. Dużo moglibyśmy się od nich nauczyć. - Oczywiście, zwłaszcza, że tak jak...

 • "Kłamstewko": Czarny koń Oscarów?

  Jeden z najlepszych filmów tego roku, z rewelacyjną Awkwafiną w roli głównej, to czarny koń zbliżających się Oscarów, który z pewnością namiesza w tegorocznym sezonie nagród. Zobaczcie polski zwiastun filmu i przekonajcie się, że w rodzinie wszelkie tajemnice są… dozwolone! „Kłamstewko” w kinach od 7 lutego!

 • "Czarny Mercedes": Zbrodnia to niesłychana

  Wadliwy scenariusz, seksistowski portret głównej bohaterki, powielanie homofobicznych stereotypów - najnowsze dzieło legendy polskiego kina Janusza Majewskiego to jedno z największych rozczarowań roku.

 • "Pułapka": Serial dla inteligentnych widzów

  Mimo że początkowo produkcja TVN miała być wyłącznie sześcioodcinkowym miniserialem, to wysoka oglądalność i dobre przyjęcie przez widzów przekonało twórców, aby przedłużyć „Pułapkę” na kolejny sezon. W drugiej serii są aktorzy dobrze znani z pierwszej odsłony, ale pojawi się także kilka nowych nazwisk.

 • "Parasite" w czarno-białej wersji w kinach od 10 lutego

  Po wielu sukcesach i w ogniu walki o sześć Oscarów koreańska produkcja "Parasite" doczekała się nowej, czarno-białej wersji filmu.

 • Czarny charakter

  W środę, 15 maja, na płytach DVD i Blu-ray ukazuje się oscarowy hit Quentina Tarantino "Django". Tylko w INTERIA.PL reżyser opowiada o kulisach powstania obrazu.

 • Janusz Majewski i "Czarny Mercedes": Unikam tematów współczesnych

  Reżyser Janusz Majewski, którego filmy cieszą się od lat niesłabnącą popularnością, nie chce robić współczesnych obrazów. "Unikam tematów współczesnych" - mówi PAP Life. "Prawdziwą nagrodą za pracę jest to, kiedy zupełnie obcy człowiek zaczepia mnie na ulicy i dziękuje mi" - dodaje reżyser. Jego najnowszy film, "Czarny Mercedes" trafi na ekrany polskich kin w najbliższy piątek, 4 października.

 • Czarno To Widzę: Magiczny duet w "Must Be The Music"

  ..."W cuglach" awans do finału zapewnił sobie duet Czarno To Widzę, który tworzą niewidomi od urodzenia wokalistka Patrycja Malinowska oraz pianista Patryk Matwiejczuk. Do dalszego etapu przeszli także "robiący hałas" Ego Trip.

 • Małgorzata Szumowska: Wybieram czarny humor

  ...wcześniej podejść do wielu narodowych tematów - czy takich emblematycznych z punktu widzenia obyczajowości - z przymrużeniem oka, ale to się różnie udawało. Po filmie 'Body/Ciało', kiedy nasze...

Zdjęcia na temat: czarno to widze
Wideo na temat: czarno to widze
 • Czarny charakter da się lubić!

  Zupełnie się tego nie spodziewałam - przyznaje Maja Ostaszewska, nagrodzona Telekamerą 2012. Postać Beaty, którą aktorka kreuje w serialu "Przepis na życie", mimo iż daleka od ideału, podbiła serca widzów.

 • "Mały Zgon": Nowy serial CANAL+

  „Mały Zgon” to kryminalna komedia, w której skorumpowani stróże prawa zmierzą się z milionowymi długami karcianymi, a międzynarodowy kartel narkotykowy z poczciwymi, rodzimymi zakapiorami z Mazur. W cichym i spokojnym Małym Zgonie, sezon na zgony właśnie się rozpoczyna. Serial zabierze widzów w porywającą, czarno-komediowo kryminalną podróż przez świat narkotykowych karteli, gangsterów rządzących

 • „Miasto skarbów”: Aleksandra Popławska o Alicji

  W serialu „Miasto skarbów” nie wszystko jest czarno-białe. Grana przez Olę Popławską Alicja, mimo że wydaje się pozytywną bohaterką, odkryje przed widzami także mroczną stronę swojego charakteru. Stary, nostalgiczny Kraków jest scenerią dla wielkich emocji i miłości. Nie tylko do sztuki. Głównymi bohaterkami są siostry Wakar: Alicja, historyk sztuki, pracuje w policji. Ewa, malarka, realizuje

Dyskusje na temat: czarno to widze