• Informacje na temat:

  czarnota

Artykuły na temat: czarnota
 • Sambor Czarnota: Nie mam romansu!

  Sambor Czarnota (38 l.) postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości…

 • Sambor Czarnota: Pożeracz niewieścich serc

  - Wszyscy potrzebujemy miłości. To najważniejsza życiowa siła - przyznaje Sambor Czarnot, który w przeciwieństwie do swojego bohatera z "Barw szczęścia", jest bardzo szczęśliwy.

 • Marta Dąbrowska i Sambor Czarnota szukali opiekunki. Z pomocą przyszła... Ania Dąbrowska

  Tej decyzji bali się oboje. Odkąd Marta Dąbrowska (34 l.) i Sambor Czarnota (42 l.) na początku listopada zeszłego roku zostali rodzicami Jasia, na zmianę zajmowali się synkiem. Ale ostatnio przybyło im obowiązków zawodowych. Koniecznością stało się więc zatrudnienie opiekunki...

 • Sambor Czarnota wraca do gry

  Blisko rok temu dołączył do obsady "Barw szczęścia" jako doktor Świderski, który miał wyraźną słabość do Iwonki (Izabela Zwierzyńska). Teraz Sambor Czarnota zapowiada powrót i zdradza, dlaczego będzie walczył z biurokracją!

 • Sambor Czarnota i jego ukochana niedawno walczyli z kryzysem! Teraz spodziewają się dziecka

  Ostatnio Sambor Czarnota (41 l.) i Marta Dąbrowska (33 l.) pochwalili się, że pierwszy raz zostaną rodzicami. Jednak do niedawna nie byli pewni, czy w ogóle chcą ze sobą być.

 • Sambor Czarnota: Przystojny idealista

  Jego bohater, doktor Świderski, pojawi się w "Barwach szczęścia" w dramatycznych okolicznościach. Do szpitala, w którym pracuje, trafi Teresa. Mężczyzna walcząc o życie kobiety, zbliży się do jej wnuczki Iwony.

 • Sambor Czarnota dementuje plotki!

  Sambor Czarnota (37 l.) odniósł się do plotek dotyczących romansu z Katarzyną Pakosińską (42 l.). Aktor zaprzeczył doniesieniom gazet!

 • Nowi bohaterowie w "Nowej"

  W kryminalnym serialu "Nowa" w maju w gościnnych występach zobaczymy piątkę nowych aktorów: Sambora Czarnotę, Szymona Bobrowskiego, Przemysława Cypriańskiego, Olgę Frycz oraz Marię Pakulnis.

 • Sambor Czarnota i Marta Dąbrowska: Rozstania nie będzie! Czas na ślub?

  Gdy Sambor Czarnota (39 l.) kłaniał się po premierze sztuki "Być jak Elizabeth Taylor", w której zagrał jedną z głównych ról, siedząca na widowni Marta Dąbrowska (31 l.), aktorka znana z seriali "Na dobre i na złe" oraz "Komisarz Alex", klaskała najgłośniej. W tym ważnym dniu nie mogło jej nie być blisko narzeczonego!

 • Nocne rozmowy z Różczką

  Znamy obsadę ciekawie zapowiadającej się komedii romantycznej przyszłego roku. Obok Magdaleny Różczki i Marcina Dobrocińskiego w "Rozmowach Nocą" występują również Weronika Książkiewicz, Roma Gąsiorowska, Hanna Śleszyńska, Joanna Żółkowska, Sambor Czarnota i Michał Piela. Film zobaczymy na dużym ekranie 15 lutego 2008 roku.

Zdjęcia na temat: czarnota
Wideo na temat: czarnota
 • "Barwy szczęścia": Iwona ma już dość?

  Iwona (Izabela Zwierzyńska) wspiera Adriana (Sambor Czarnota) w walce z jego uzależnieniem od seksu. Ale okazuje się, że jej ukochany zamiast chodzić na terapię, coraz częściej ulega pokusom. Co zrobi Pyrka, kiedy na własne oczy przekona się, że Świderski znowu flirtuje z innymi kobietami?

 • Ixjana

  Męska przyjaźń wystawiona na dramatyczną próbę przez uwodzicielską, niebezpieczną kobietę to temat, przepełnionego mroczną atmosferą thrillera, w reżyserii braci Józefa i Michała Skolimowskich. Synowie mistrza kina Jerzego Skolimowskiego zgromadzili na planie swej najnowszej produkcji największe gwiazdy polskiego filmu. Bohaterem opowieści jest pisarz Marek, którego wieloletnia przyjaźń z Arturem zostaje gwałtownie przerwana przez pojawienie się w ich życiu pewnej tajemniczej kobiety. Marek...

 • "Przyjaciółki": Niespodziewana wizyta dawnej kochanki Pawła

  i przyciśnie Marcina (Sambor Czarnota), by dotrzymał warunków umowy? Czy Patrycja (Joanna Liszowska) będzie dalej brnęła w romans z Wiktorem (Paweł Deląg)? Przekonamy się już dziś wieczorem!

Dyskusje na temat: czarnota