• Informacje na temat:

  czarny łabędź

Artykuły na temat: czarny łabędź
 • "MaddAddam": Darren Aronofsky stworzy serial dla HBO!

  Znany reżyser Darren Aronofsky, twórca takich hitów jak "Requiem dla snu", "Zapaśnik", "Czarny łabędź" czy "Noe: Wybrany przez Boga" zajmie się realizacją nowego serialu dla stacji HBO. Sprawdź szczegóły!

 • Idziak o Natalie Portman: Jest wielką aktorką

  Natalie Portman, znana hollywoodzka aktorka, znana z takich produkcji, jak "Czarny łabędź", "V jak Vendetta", "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" czy "Bliżej", zadebiutowała w nowej roli. "Jest wielka aktorką i reżyserką" - powiedział o niej wybitny polski operator Sławomir Idziak.

 • Natalie Portman w ciąży

  Amerykańska aktorka Natalie Portman spodziewa się dziecka. Jego ojcem jest Benjamin Millepied , choreograf jej najnowszego filmu "Czarny łabędź".

 • "Jupiter: Intronizacja" w sali Škoda 4DX

  W najbliższy piątek, 6 lutego, na ekrany kin trafi najnowsza produkcja rodzeństwa Wachowskich, twórców "Matrixa". Film "Jupiter: Intronizacja" będzie można oglądać nie tylko w zwykłych salach kinowych, ale również - wzmocniony niezwykłą technologią - w salach Škoda 4DX w Cinema City w Krakowie i Warszawie.

 • Natalie Portman odpowiada na zarzuty

  Aktorka Natalie Portman odpiera oskarżenia tancerki z American Ballet Theater, dublującej jej sceny w filmie "Czarny łabędź". Sarah Lane w jednym z wywiadów zdradziła, że taneczne umiejętności Portman to fikcja.

 • Startuje Berlinale 2015

  W czwartek, 5 lutego, w Berlinie rozpocznie się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Bała się śmierci na planie filmowym

  Natalie Portman wypowiedziała się na temat tego jak wymagająca psychicznie i fizycznie była dla niej rola baletnicy w nowym filmie "Czarny łabędź". Aktorka wyznała, iż bała się, że... umrze wskutek intensywnych treningów i pracy na planie.

 • Rozpoczęło się Berlinale

  65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale rozpoczął się w czwartek, 5 lutego, wieczorem w Berlinie. O główną nagrodę - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Natalie Portman źle wspomina czasy studenckie!

  Aktorkę można było podziwiać w takich filmach jak "Leon zawodowiec", "Gwiezdne wojny" czy "Czarny łabędź", za rolę w którym otrzymała Oscara. Nie wszyscy być może wiedzą, że Natalie Portman z wykształcenia jest psychologiem! Gwiazda, pomimo tego że była już uznaną aktorką, w 1999 roku zdecydowała się studiować ten kierunek na Uniwersytecie w Harvardzie. Ostatnio została poproszona przez...

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

Zdjęcia na temat: czarny łabędź
Wideo na temat: czarny łabędź
 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...

 • Czarny węgiel, kruchy lód

  "Czarny węgiel, kruchy lód" to błyskotliwy, nastrojowy kryminał, nawiązujący do klasyków kina noir (reżyser wspomina o inspiracji "Sokołem maltańskim" i "Trzecim człowiekiem") i przewrotnych gangsterskich filmów z Hong Kongu. W kilkunastu fabrykach, rozproszonych po całej prowincji, w transporcie węgla odnalezione zostają fragmenty ludzkiego ciała. Policja podejrzewa pracowników firmy przewozowej. Przy próbie aresztowania padają strzały - oprócz podejrzanych ginie dwójka policjantów....

 • Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł

  Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny...