• Informacje na temat:

  czarny policjant

Artykuły na temat: czarny policjant
 • "Policjant. Potwór z karabinem!"

  ...i Mirosława Piepki (twórców scenariusza głośnego i chwalonego za realizm dramatu Antoniego Krauzego "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł", uhonorowanego Specjalną Nagrodą Jury FPFF w Gdyni) była(...) na planie doborowe nazwiska. Janusz Gajos, jako skorumpowany prokurator, kolejny raz po pamiętnych rolach w "Psach" i "Przesłuchaniu", udowodnił, że jest mistrzem kreowania wyrazistych, czarnych...

 • Kazik promuje "Czarny czwartek"

  W 40. rocznicę wydarzeń Grudnia 70. Kazik Staszewski zaśpiewa słynną "Balladę o Janku Wiśniewskim", motyw przewodni filmu "Czarny czwartek", który pojawi się na ekranach kin 25 lutego 2011.

 • Czarni udają białych

  Aktorka i modelka James King ( "Pearl Harbor" , "Kowboje i idioci" , "Kuloodporny" ) zagra jedną z głównych ról w komedii "White Chicks". Film opowie o dwóch czarnoskórych policjantach, którzy zostają zmuszeni do udawania... bialych dziewcząt. W ofiarnych funkcjonariuszy wcielą się bracia Marlon i Shawn Wayansowie ( "Straszny film" , "Straszny film 2" ).

 • Czarny charakter polskiego kina

  Zazwyczaj schowany w cieniu, wcielający się w postaci czarnych charakterów, od dawna nie miał tak dobrej passy. Na ekranach kin oglądać możemy go w wyrazistej roli w "1920 Bitwie Warszawskiej", natomiast telewizyjna widownia spotyka się z nim regularnie przy okazji serialu "Układ warszawski". Adam Ferency obchodzi w środę, 5 października, 60. urodziny.

 • Kazik promuje "Czarny czwartek"

  W 40. rocznicę wydarzeń Grudnia 70. Kazik Staszewski zaśpiewa słynną "Balladę o Janku Wiśniewskim", motyw przewodni filmu "Czarny czwartek", który pojawi się na ekranach kin 25 lutego 2011.

 • "Czarny węgiel, kruchy lód": Chińskie noir

  Starzenie się, tycie lub doznanie jakiejś krzywdy, są wystarczającymi impulsami, by zrezygnować z życia i stać się włóczęgą - mówi Liao Fan, grający główną rolę w filmie "Czarny węgiel, kruchy lód", który w zeszłym roku wygrał Berlinale.

 • "Czarny węgiel, kruchy lód": Przedpremierowy pokaz laureata Złotego Niedźwiedzia

  W ostatniej chwili do programu festiwalu Wiosna Filmów włączono laureata Złotego Niedźwiedzia na tegorocznym Berlinale - chiński kryminał "Czarny węgiel, kruchy lód" w reżyserii Yinan Diao. Specjalny pokaz tego filmu odbędzie się 13 kwietnia - poinformowali organizatorzy...

 • "Czarny węgiel, kruchy lód" : Chińskie kino noir

  Warto przypomnieć, że "Czarny węgiel, cienki lód" wygrał na Berlinale m.in. z "Boyhood" czy "Grand Budapest Hotel". Nie należy się zatem dziwić zaskoczeniu, jaki towarzyszył werdyktowi. Film Diao(...) śledztwa ginie dwóch policjantów wraz z dwoma podejrzanymi. Świadkiem jest detektyw Zhang Zili (nagrodzony w Berlinie Fan Liao). Kilka lat później widzimy go jako ochroniarza w jednej z fabryk, walczącego...

 • Odtwórca Bonda animowanym policjantem

  Daniel Craig ( "Casino Royale" ) - najnowszy odtwórca roli Jamesa Bonda spotka się z byłym przeciwnikiem agenta 007 Jonathanem Prycem ( "Jutro nie umiera nigdy" ). We francuskiej animacji "Renaissance" panowie wylądują w Paryżu w 2054 roku.

 • Michael Madsen odtworzył słynną scenę ze "Wściekłych psów"

  Nietypowy sposób wybrał Michael Madsen do tego, by przypomnieć swoim fanom o konieczności pozostawania w domu w czasie trwania pandemii koronawirusa. Aktor, który w filmie Quentina Tarantino "Wściekłe psy" wcielił się w rolę Pana Blondyna, powtórzył słynną scenę filmową, w której torturuje policjanta.

Wideo na temat: czarny policjant
 • "Sprawiedliwi - wydział kryminalny": Odcinek 388.

  Duet śledczych Wach-Walczak zajmuje się sprawą brutalnego morderstwa, którego ofiarą padł Adam Czarny, właściciel klubu gejowskiego. Mężczyzna był przed śmiercią torturowany w okrutny sposób. Kiedy śledczy odwiedzają jego mieszkanie, zastają tam młodego chłopaka, który przedstawia się jako współlokator denata - ale ucieka policjantom przy pierwszej możliwości. Kryminalni zobaczą go wkrótce