• Informacje na temat:

  czarodziejski

Artykuły na temat: czarodziejski
 • "Czarodziejska Góra": Anca Damian o polskim opozycjoniście

  Najnowszy animowany dokument "Czarodziejska Góra" w reżyserii Anci Damian, autorki wielokrotnie nagradzanego filmu "Crulic. Droga na drugą stronę", zaprezentowano w Krakowie. Film otrzymał Wyróżnienie Specjalne Jury na 50. festiwalu w Karlowych Warach.

 • Czarodziejskie różdżki Harry'ego Pottera na aukcji

  Dwie czarodziejskie różdżki, które służyły bohaterom na planie filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny" zostały sprzedane na aukcji. Nabywcy zapłacili za nie 12,5 tysiąca funtów. Dochód ze sprzedaży magicznych przedmiotów zasili Maggie's Centre - organizację zajmującą się pomocą ludziom chorym na raka.

 • Czarodziejskie sztuczki Bale'a i Jackmana

  Christian Bale ( "Mechanik" , "American Psycho" ) prowadzi rozmowy w sprawie ponownej współpracy z reżyserem Christopherem Nolanem ( "Batman - Początek" , "Bezsenność" ). Twórca "Memento" zrealizuje film "Prestige". W obsadzie jest już Hugh Jackman ( "Van Helsing" , "Kod dostępu" ).

 • Filmowe Lato z Radiem Łódź

  Piotr Fronczewski, filmowy Pan Kleks z filmu dla dzieci o czarodziejskiej akademii, rozpocznie cykl pod tytułem "Filmowe Lato z Radiem Łódź" - poinformowano na antenie i stronie internetowej regionalnej rozgłośni Polskiego Radia.

 • Branagh filmuje Mozarta

  Znany z szekspirowskich adaptacji Kenneth Branagh ( "Stracone zachody miłości" , "Hamlet") przygotowuje się do filmowej realizacji opery Mozarta "Czarodziejski flet". Obsadę filmu stanowić będą znani śpiewacy operowi: Joseph Kaiser, Ben Davis, Rene Pape oraz Liubow Petrowa.

 • Matthew Modine w Warszawie

  .... Modine zdradził także swoje najbliższe plany, wśród których jest kolejny film dla Hallmark Channel. Wracając do jego najnowszego filmu. Pamiętacie bajkę o Jacku i czarodziejskiej fasoli? Teraz...

 • Startuje festiwal w Karlowych Warach

  ​Thriller "Czerwony pająk" z Adamem Woronowiczem i dokument "Czarodziejska góra" o Polaku, który dołączył do Afgańczyków i walczył przeciw armii radzieckiej - m.in. te polskie filmy będą walczyć o nagrody na zaczynającym się w piątek, 3 lipca, 50. festiwalu w Karlowych Warach.

 • Co w kinie? Bill Murray, iPhone i wojna w Afganistanie

  Tylko pięć premierowych tytułów trafia w piątek, 11 grudnia, na ekrany polskich kin. Komedia "Rock the Kasbah" to aktorski popis Billa Murraya, niskobudżetowa "Mandarynka" nakręcona została w całości przy użyciu iPhone'a, z kolei animacja "Czarodziejska góra" opowiada niezwykłą historię Polaka, który chciał walczyć w Afganistanie przeciwko Sowietom.

 • Alanis Morissette: Akustyczna rocznica

  W 1995 roku na półki sklepowe trafił album mało znanej kanadyjskiej wokalistki Alanis Morissette zatytułowany "Jagged Little Pill". Po premierze płyty życie piosenkarki odmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

 • Kenneth Branagh: Wojenny Mozart

  Filmowa wersja "Czarodziejskiego fleta" Wolfganga Amadeusza Mozarta w reżyserii specjalisty od szekspirowskich ekranizacji Kennetha Baragha ( "Wiele hałasu o nic" , "Stracone zachody miłości" ) będzie miała swoją światowa premierę podczas festiwalu filmowego w Toronto. Branagh postanowił jednak opowiedzieć akcję słynnej opery w scenografii I wojny światowej.

Zdjęcia na temat: czarodziejski
 • "Czarodziejskie zwierciadełko"
 • "Bia - czarodziejskie wyzwanie"
Wideo na temat: czarodziejski
Dyskusje na temat: czarodziejski