• Informacje na temat:

  czartoryska

Artykuły na temat: czartoryska
 • Anna Czartoryska-Niemczycka udostępnia płytę "Euforia / Panika"

  ..."Wydaje się, że euforia i panika leżą na przeciwległych biegunach, ale to właśnie sprawia, że są wzajemnym odbiciem" - mówi aktorka, wokalistka, uczestniczka trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Anna Czartoryska-Niemczycka. W związku z pandemią koronawirusa postanowiła wypuścić do sieci trzymaną w szufladzie płytę "Euforia / Panika".

 • Anna Czartoryska improwizuje

  ...chyba przez duże zmiany, jakie zaszły w moim życiu - teraz to lubię i bardzo dobrze się w tym odnajduje - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Czartoryska, aktorka. Anna Czartoryska(...) fajnie żre, jak to się mówi - podkreśla Czartoryska. Aktorka zdradza, że na tym projekcie na pewno nie skończy się jej przygoda z improwizacją i w przyszłości chętnie jeszcze spróbuje sił w tym...

 • Anna Czartoryska: Artyści powinni prowokować

  Artyści zawsze będą prowokować - przekonuje Anna Czartoryska Jej zdaniem sztuka wręcz powinna wykraczać poza przyjęte standardy i budzić kontrowersje. Protesty i próby cenzurowania jej mogą jedynie zwiększać zainteresowanie publiczności.

 • Anna Czartoryska: Cieszyć się chwilą

  Uczę się cieszyć chwilą - mówi Anna Czartoryska. Twierdzi, że do niedawna była mało spontaniczna i nie lubiła niespodzianek. Przy dzieciach musiała jednak posiąść zdolność improwizowania, maluchy codziennie stawiają przed nią bowiem najbardziej wymyślne zadania i zabawy.

 • Kamińska chwali Czartoryską

  Odkąd Anna Czartoryska-Niemczycka ogłosiła, że spodziewa się dziecka, uwaga mediów skupia się głównie na niej w roli przyszłej mamy. Na próżno szukać wiadomości dotyczących kariery zawodowej aktorki. Tymczasem Julia Kamińska, teatralna koleżanka Czartoryskiej przypomina, że Anna to profesjonalistka na scenie.

 • Anna Czartoryska wraca "Nad rozlewisko"

  Anna Czartoryska przyznaje, że z dużą przyjemnością wraca na plan kolejnej części sagi "Nad rozlewiskiem". Jej satysfakcja jest jeszcze większa ze względu na fakt, że widzowie tęsknili za bohaterami i domagali się kontynuacji serialu. Zdjęcia rozpoczną się już 6 czerwca, a aktorka nadal będzie się wcielać w postać uroczej Pauli. Nowe odcinki będzie możne oglądać na antenie telewizyjnej Jedynki od...

 • Wredna Czartoryska-Niemczycka

  ...31 stycznia na ekrany kin wejdzie "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. W gwiazdorskiej obsadzie filmu znalazła się debiutująca na dużym ekranie Anna Czartoryska-Niemczycka.

 • Szybkie tempo Anny Czartoryskiej

  ...- Talent osób, które nas otaczają, dodaje nam skrzydeł. Chce się w tym uczestniczyć, bo nakręca nas energia całej ekipy. Jestem pełna podziwu dla dziewczyn. Zdradzę, że poszalejemy - mówi Anna Czartoryska.

 • Anna Czartoryska-Niemczycka: Jaką lubi biżuterię?

  Anna Czartoryska-Niemczycka lubi nosić biżuterię, z którą łączą się miłe wspomnienia. Mogą to być ozdoby przywiezione z podróży lub otrzymane w prezencie od bliskiej osoby. Gwiazda najchętniej wkłada biżuterię w stylu boho, która jest oryginalna, ale nie jest ostentacyjna. Podoba jej się również idea biżuterii dla mam i córek, która podkreśla więź między nimi i uczy dziewczynki wyczucia stylu.

 • Anna Czartoryska-Niemczycka kończy pracę nad debiutancką płytą

  Anna Czartoryska-Niemczycka w styczniu tego roku urodziła swoje drugie dziecko, córkę Janinę. Powoli zaczyna wracać do obowiązków zawodowych, szczególnie dużo uwagi poświęca pracy nad swoją(...), że już niedługo będę mogła się nią pochwalić. Bardzo na to czekam, jestem z niej dumna i jest to takie spełnione marzenie - mówi Anna Czartoryska-Niemczycka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle...

Zdjęcia na temat: czartoryska
 • Anna Czartoryska
 • Anna Czartoryska
 • Anna Czartoryska
Wideo na temat: czartoryska
 • Anna Czartoryska improwizuje

  Zdaniem Anny Czartoryskiej improwizacja to jedna z najtrudniejszych technik aktorskich. Aktorka po raz pierwszy zmierzy się z tym gatunkiem w spektaklu "W-arte! Impro Show" przygotowanym przez artystów grupy Ab Ovo.

 • Anna Czartoryska: Dzieci nauczyły mnie improwizować

  Uczę się cieszyć chwilą - mówi Anna Czartoryska. Twierdzi, że do niedawna była mało spontaniczna i nie lubiła niespodzianek. Przy dzieciach musiała jednak posiąść zdolność improwizowania.

 • Anna Czartoryska: Artyści powinni prowokować

  Artyści zawsze będą prowokować - przekonuje Anna Czartoryska Jej zdaniem sztuka wręcz powinna wykraczać poza przyjęte standardy i budzić kontrowersje. Protesty i próby cenzurowania jej mogą jedynie zwiększać zainteresowanie publiczności.

Dyskusje na temat: czartoryska