• Informacje na temat:

  czernecki

Artykuły na temat: czernecki
 • Michał Czernecki: Nie wierzyłem w siebie

  Długo miał wątpliwości, czy dobrze wybrał studia. Nie ukrywa, że bywało mu ciężko. "Jednak nie zmieniłbym ani jednego przeżytego dnia. Bo nawet trudne chwile czegoś nas uczą" - mówi Michał Czernecki.

 • ​Michał Czernecki: Aktorstwo sporo mnie kosztuje

  W najnowszym serialu TVN-u "Motyw" Michał Czernecki zagrał komisarza Pawła Szulca. - Nasz zawód jest półprzepuszczalny - mówi aktor.

 • Michał Czernecki: Poczucie humoru podstawą związku

  Michał Czernecki niezwykle ceni osoby, które mają poczucie humoru i potrafią z dystansem podejść nawet do najbardziej skomplikowanej sytuacji, bo to rozwiązuje wiele problemów. Aktor podkreśla, że podstawą udanej relacji z drugim człowiekiem jest właściwa komunikacja emocjonalna i szczera rozmowa. A w jego małżeństwie dodatkowym kluczem do sukcesu jest właśnie poczucie humoru. Bez tego trudno...

 • Michał Czernecki: Dwa nieudane samobójstwa

  Przyzwyczaiłam się, że raczej widzę cię w poważnych rolach - jak np. w "Wojennych dziewczynach"... Michał Czernecki: - Ja chyba do tych czasów pasuję - nie wiem, może przez urodę, wzrost, fryzurę? W każdym razie producenci często mówią, że dobrze wyglądam w mundurze, w ogóle w międzywojennym entourage’u. Akurat w "Wojennych dziewczynach" mam po raz pierwszy tak dużą rolę, którą mogę zbudować...

 • Kożuchowska, Grochowska i Czernecki w nowym serialu TVN "Motyw"

  Rozpoczęły się prace na planie nowego serialu kryminalnego "Motyw".​ W produkcji TVN główne role grają: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki.

 • Michał Czernecki: Lubię robić rzeczy, których jeszcze nie umiem

  Dla Michała Czerneckiego nie ma znaczenia, czy gra w serialu, filmie kinowym czy w kabarecie. Ważne jest, by rola dawała mu możliwość rozwoju, aktor lubi się bowiem uczyć nowych rzeczy. Twierdzi, że wszystkie przejawy jego zawodu są dla niego wspaniałe, zwłaszcza gdy stawiają go w nieoczywistych sytuacjach i zmuszają do sięgania po środki, których nie używa w aktorstwie na co dzień.

 • "Miłość jest wszystkim": Czas na świąteczny show

  Czy miłość zaskoczy ich tak jak zima drogowców? Joanna Kulig i Michał Czernecki w komedii "Miłość jest wszystkim".

 • Serial "Motyw" od 12 grudnia w serwisie Player.pl

  Kryminalno-obyczajowy serial "Motyw" z Małgorzatą Kożuchowską, Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim w rolach głównych zadebiutuje w serwisie Player.pl już 12 grudnia. Na antenie TVN pojawi się wiosną 2020 roku.

 • Osada Vida z nowym wokalistą. "In Circles" zapowiada płytę "Variomatic"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "In Circles", w którym w roli wokalisty grupy Osada Vida debiutuje Marcel Lisiak. W klipie zagrał popularny aktor Michał Czernecki (m.in. "Diagnoza", "Ucho prezesa").

 • Zagrała w serialu "Motyw", bo jest podobna do Kożuchowskiej?

  Już we czwartek na platformie Player.pl będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego serialu kryminalnego "Motyw". Akcja rozgrywa się w teraźniejszości i w przeszłości, dlatego najważniejsze role wymagały podwójnej obsady. Dorosłą Luizę zagra Małgorzata Kożuchowska, jej młodsze wcielenie - Grażyna Sobocińska. W obsadzie są też Agnieszka Grochowska, Agata Turska i Michał Czernecki.

Zdjęcia na temat: czernecki
Wideo na temat: czernecki
 • "Motyw": Michał Czernecki o komisarzu Szulcu

  Michał Czernecki w roli głównej jako komisarz Szulc. To szansa czy ciężar niesienia na barkach nowej ramówki?

 • Michał Czernecki chciał popełnić samobójstwo

  Aktor Michał Czernecki w rozmowie z Kingą Burzyńską opowiedział o dwóch próbach samobójczych. Dlaczego chciał targnąć się na życie? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Michał Czernecki: Odpoczywam w pracy

  W pogoni za marzeniami, sukcesem zawodowym i dobrymi rolami Michał Czernecki przez dość długi czas był mężem i ojcem na odległość. Teraz stara się nadrabiać stracone chwile, choć jak podkreśla, czasem nie do końca potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji i meczy go domowy harmider.

Dyskusje na temat: czernecki