• Informacje na temat:

  czerwień

Artykuły na temat: czerwień
 • Blanca Blanco zaskoczyła wszystkich na Złotych Globach. Wszystko przez strój

  ...dyskusję w sieci. "Kocham czerwień. Ubieranie się na czerwono nie oznacza, że jestem przeciwko akcji #TimesUp" - tłumaczyła się Blanco.

 • "Jak całkowicie zniknąć" Wojcieszka w kinach 17 kwietnia

  Nowy film Przemysława Wojcieszka - "Jak całkowicie zniknąć" - trafi do kin 17 kwietnia. W głównych rolach zobaczymy Agnieszkę Podsiadlik i Pheline Roggan.

 • Wiśniewska urodzi w tropikach

  Przeżyliśmy już hiperkiczowaty "lodowy" ślub Michała z Mandaryną (30 l.), imiona dzieci (Xavier, Fabienne, Etienette i - jeszcze w drodze - Vivienne Vienna), zmiany koloru włosów według kaprysów lub wymagań sponsora (producent sprzętu AGD zażyczył sobie, by Michał przefarbował swoją czerwień na soczysty pomarańcz, gdyż takiego koloru było logo firmy).

 • "Jak całkowicie zniknąć": Wojcieszek o miłości lesbijskiej

  Nowy film Przemysława Wojcieszka - "Jak całkowicie zniknąć" - trafi do kin 17 kwietnia a już teraz możemy oglądać zwiastun produkcji, w której w głównych rolach zobaczymy Agnieszkę Podsiadlik i Pheline Roggan.

 • Polki zachwycone przemianą Dominiki Gwit! "Pięknie wyglądasz"

  Aktorka przyznaje, że w ostatnim czasie krytyki i hejtu jest dużo mniej niż wcześniej, choć - jak podkreśla - zależy też, jakie zdjęcie wrzuci do sieci. Ostatnie w stroju Mikołaja spotkało się z ciepłym przyjęciem. "Pięknie wyglądasz"; "Prześliczna"; "Czerwień to zdecydowanie twój kolor" - pisali internauci. Choć takie opinie są miłe, Dominika specjalnie nie przywiązuje do nich wagi. Podobnie...

 • Recenzja Pablopavo "Tylko": Brudne misie dla wykąpanych dzieci

  Choć słynął ze świetnego towarzystwa, Pablo podaje się teraz w sosie z Pavo, bez przystawek, dodatków, przybrania, z niewielką ilością przypraw. Dań jest mniej, poczucie głodu pozostaje, odbija się melancholią. Ale to i tak uczta.

 • Internauci oniemieli na widok Alicji Bachledy-Curuś! "Najpiękniejsza Polka"

  ..." - zachwycali się. Inni zwrócili też uwagę na głęboką czerwień na ustach i swetrze. Wszyscy jednomyślnie uznali, że powinna się tak malować i ubierać częściej!  "W czerwonym bardzo Pani do twarzy", "Czerwień to pani kolor, zdecydowanie!" - pisali. Zgadzacie się?

 • Jan Peszek: Łatwo jest manipulować historią

  "Hiszpanka" Łukasza Barczyka - długo wyczekiwana polska superprodukcja - wchodzi do kin 23 stycznia 2015. Historia o telepatach i Powstaniu Wielkopolskim przedstawia wizję patriotyzmu, która "demitologizuje powszechne społeczne przyzwyczajenia i poglądy" - mówi grający w filmie Jan Peszek. Aktor opowiada o tym, co działo się na planie i z czym kojarzą mu się truskawki z bitą śmietaną.

 • Marietta z "Paradise Hotel" nie zawsze tak wyglądała! Dotarliśmy do starych zdjęć!

  .... Wcześniej miała na głowie m. in. blond i ognistą czerwień.  Zobaczcie sami!  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Cannes 2015: Epitafium Winehouse, film lesbijski z Blanchett i Marą

  Początek nowego tygodnia przyniósł w Cannes dwa olśnienia - pierwszy to pokazywany w konkursie głównym obraz "Carol" Todda Haynesa, drugi to świetny dokument "Amy" w reżyserii Asifa Kapadii.

Wideo na temat: czerwień
 • Macademian Girl: gdy mam gorszy nastrój, zakładam kolorową rzecz

  Kontakt z bliskimi, ciepła herbata i wielobarwne ubranie - to sposoby Tamary Gonzalez Perey na jesienną chandrę. Przy obniżonym nastroju blogerka chętnie wkłada najbardziej kolorową odzież, jaką ma w szafie. Lubi mieszać barwy albo nosić się w stylu total look. Jej ulubione kolory to czerwień i wszelkie odcienie różu.

Dyskusje na temat: czerwień