• Informacje na temat:

  czerwona

Artykuły na temat: czerwona
 • Czerwona nota Polańskiego

  Reżyser Roman Polański, wolny od poniedziałku, 12 lipca, gdy Szwajcaria odmówiła wydania go władzom USA, wciąż jest objęty tzw. czerwoną notą - międzynarodowym nakazem poszukiwania w celu aresztowania i ekstradycji - poinformował we wtorek Interpol.

 • "Czerwona jaskółka": Jennifer Lawrence agentką

  ..."Czerwona jaskółka” to ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Grana przez Jennifer Lawrence Dominika Jegorowa zmuszona zostaje do przyjęcia roli "jaskółki", uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Jej pierwszym celem okazuje się agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności...

 • "Czerwona jaskółka" : Słaba szkoła uwodzenia (szpiegów)

  ...nieodparte wrażenie, że została dograna już po skończeniu montażu, kiedy ekipa przekonała się, jak daleko jej dziełu do doskonałości. 4/10 "Czerwona jaskółka" (Red Sparrow), reż. Francis Lawrence...

 • "Mam talent": "Czerwona jarzębina", czerwone iksy i trzy głosy na "tak"

  Czwarty castingowy odcinek 11. edycji "Mam talent" dostarczył wielu emocji. Pojawiły się łzy wzruszenia, nowe talenty oraz mnóstwo zaskoczeń. Jednym z nich była reakcja jurorów na występ Iwony Raczkowskiej-Szewczak.

 • Jennifer Lawrence w filmie "Czerwona jaskółka"

  Jennifer Lawrence wcieliła się w seksowna kusicielkę w szpiegowskim filmie "Czerwona jaskółka", którego pierwszy zwiastun zaprezentowała właśnie wytwórnia Fox.

 • Jennifer Lawrence nago w filmie "Czerwona jaskółka"

  Jennifer Lawrence przyznała, że decyzja o wystąpieniu w filmie "Czerwona jaskółka" była niezwykle trudnym wyborem. Wszystko z powodu nagiej sceny, w której miała wystąpić w obrazie Francisa Lawrence'a.

 • "MARS": Produkcja o wyprawie na Czerwoną Planetę

  Czy Czerwona Planeta zacznie być dla nas drugim domem? Jak przebiegnie załogowa misja kolonizująca Marsa? Kto znajdzie się wśród pierwszych mieszkańców? Polska premiera serii fabularno-dokumentalnej "MARS" odbędzie się w niedzielę, 13 listopada, na kanale National Geographic Channel.

 • Amerykańska premiera "Czerwonej planety"

  W Mann's Village Theatre w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu "Czerwona planeta", w reżyserii Anthony'ego Hoffmana. To już druga w tym roku opowieść o podróży na Marsa, po "Misji na Marsa" Briana De Palmy. Na ekranach amerykańskich kin film pojawi się w najbliższy piątek, 10 listopada. W rolach głównych wystąpili Val Kilmer, Tom Sizemore, Carrie-Ann Moss, Benjamin Bratt, Simon Baker...

 • Bon Jovi w Warszawie: Butelka wódki i biało-czerwona flaga

  Po długich sześciu latach grupa Bon Jovi powróciła do Polski. Co wydarzyło się podczas koncertu na stadionie PGE Narodowy w Warszawie?

 • "Czerwona" Helen Mirren

  Helen Mirren dołączyła do Morgana Freemana i Bruce'a Willisa w obsadzie thrillera szpiegowskiego "Red" na podstawie komiksu WildStorm/DC.

Zdjęcia na temat: czerwona
 • Rihanna
Dyskusje na temat: czerwona