• Informacje na temat:

  czesław mozil dvd

Artykuły na temat: czesław mozil dvd
 • Czesław Mozil: Wrzaskier!

  Kiedy w jednym z odcinków "X-Factor" Czesław Mozil zdradził, że chciałby podłożyć głos do filmu animowanego, zapewne nie przeczuwał, że jego marzenie tak szybko się spełni...

 • Czesław Mozil nago w pokoju hotelowym

  To, że Czesław Mozil prowadzi imprezowy styl życia nie jest tajemnicą. Na swoim Facebooku artysta często zamieszcza prywatne zdjęcia.

 • Czesław w maluteńkim świecie

  9 maja ukaże się "Czesław Śpiewa Solo Act", dwupłytowe DVD przedstawiające solowe koncerty Czesława Mozila, założyciela i twórcy Tesco Value i Czesław Śpiewa.

 • Czesław i inni śpiewają happysad. Posłuchaj!

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać jubileuszowej płyty zespołu happysad, na której utwory zespołu wykonują inni artyści, w tym m.in. Czesław Mozil, Indios Bravos czy Muchy.

 • Nie ma drugiego takiego

  W dokumentalnym filmie o Czesławie Mozilu oglądamy nie tylko siusiaka artysty, jego wariackie tyrady i życiowe przemyślenia, ale również miejsca, o których nawet GPS nie słyszał.

 • Wyjątkowy koncert już na DVD

  Na początku grudnia ukazało się koncertowe DVD "Życia mała garść", zawierające zapis wyjątkowego koncertu, który odbył się 3 czerwca w opolskim amfiteatrze.

 • "Wkręceni" na DVD i Blu-ray

  W czwartek, 5 czerwca na płytach Blu-ray i DVD ukazuje się komedia Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Film, w którym w głównych rolach zobaczymy Piotra Adamczyka, Bartosza Opanię i Pawła Domagałę, obejrzało w kinach 800 tysięcy widzów.

 • Happysad łapie "Zadyszkę"

  Na początku października ukaże się album "Zadyszka" grupy happysad wydany z okazji 10-lecia zespołu.

 • happysad o "Ojczyźnie"

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Ojczyzna" grupy happysad, zarejestrowany na festiwalu w Jarocinie na potrzeby urodzinowego wydawnictwa "Zadyszka".

 • Piotr Wereśniak: Film wyszedł naprawdę śmieszny

  Piotr Wereśniak to scenarzysta i reżyser, który ma na swym koncie takie przeboje kinowe, jak "Zakochani", "Zróbmy sobie wnuka", "Nie kłam kochanie" czy "Och Karol 2". Jego najnowszą komedię, "Wkręceni" obejrzało w kinach 800 tysięcy widzów. Film jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

Wideo na temat: czesław mozil dvd
 • Luck, Sezon 1 (3 DVD)

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. "Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Chester jest już...

 • Zakazane Imperium, Sezon 1 (5 DVD)

  "Zakazane imperium" to jedna z najlepszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Wyprodukowany przez zdobywcę Oscara Martina Scorsese, serial to mroczna opowieść o Ameryce czasów Wielkiego Kryzysu i Prohibicji, kiedy przestępcy byli na tyle potężni, aby rządzić całymi miastami. Stany Zjednoczone lat 20. Zaledwie kilka lat temu skończyła się I Wojna Światowa, giełda na Wall Street przeżywa boom, a do amerykańskiej Konstytucji wprowadzono 18. poprawkę zakazującą w całym kraju produkcji,...

 • Gra o Tron, Sezon 1 (5 DVD)

  "Gra o tron" to najnowsza epicka produkcja telewizji HBO, a zarazem jeden z niewielu aktorskich seriali zaliczających się do gatunku fantasy. Cykl powstał na podstawie pierwszego tomu powieściowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia", która została przetłumaczona na kilkanaście języków i ma miliony fanów na całym świecie. Zrealizowany z niezwykłym rozmachem i w gwiazdorskiej obsadzie serial, debiutuje na Blu-ray i DVD już 9 marca. Serial "Gra o tron" przenosi widzów do krainy...