• Informacje na temat:

  czesław mozil dziewczyny

Artykuły na temat: czesław mozil dziewczyny
 • Recenzja Czesław Mozil "Szkoła uwodzenia Czesława M.": Czesław tańczy

  Po Maleńczuku oraz duecie Ballady i Romanse, kolejny ambitny w autorskim repertuarze artysta wziął się za dancingowy repertuar. Jeśli planujecie w najbliższym czasie potańcówkę, koniecznie zaproście na nią Czesława.

 • Czesław Mozil kontra Marysia Sokołowska

  W uczęszczanym przez Polaków kościele w Kopenhadze Czesław Mozil znalazł karteczki z... manifestem Marysi Sokołowskiej. Co zrobił muzyk?

 • Czesław Mozil debiutuje jako aktor

  W szkolnych jasełkach grywał Jezuska i Heroda, i poważnie myślał o karierze aktora. Po latach - jak sam mówi - sprzedał duszę diabłu i został muzykiem. Jednak nigdy nie powiedział ostatniego słowa. 14 lutego, w walentynki, Czesław Mozil zadebiutuje na dużym ekranie w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz".

 • Czesław Mozil dorabia smażąc naleśniki?

  Głos Czesława Mozila usłyszymy w polskiej wersji francuskiej animacji "Sklep dla samobójców", która 9 sierpnia zadebiutuje na ekranach polskich kin. Juror "X Factora" zagrał klienta sklepu, zakochującego się w jednej z głównych bohaterek - Maryni.

 • Czesław Mozil o incydencie w Liverpoolu

  Czesław Mozil trafił pod ostrzał tabloidów i prawicowych mediów po incydencie na jego solowym koncercie w Liverpoolu. Muzyk w wulgarnych słowach wyprosił jedną z uczestniczek, która przeszkadzała innym widzom.

 • Czesław Mozil: To ze mną idzie do łóżka

  ...14 lutego, w Walentynki, Czesław Mozil zadebiutuje na dużym ekranie w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz", nowoczesnej, niebanalnej komedii o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście.

 • Czesław i nastolatki. Wokalista się zagalopował?

  ..."Nie szkodzi że ma 17 lat, byleby wyglądała młodo" - powiedział Czesław Mozil w internetowym talk show Łukasza Jakóbiaka.

 • "X Factor": Trudny wybór Czesława

  Do dogrywki zgodnie z przewidywaniami stanęły dwa zespoły - The Chance i Soul City. Ostateczną decyzję musiał podjąć Czesław Mozil, który opiekował się obiema formacjami.

 • Cleo kończy 35 lat. Od anonimowej dziewczyny do gwiazdy

  ...szczęścia próbowała nawet w programie "X Factor" w 2011 roku, jednak jurorzy odrzucili ją już podczas castingu (śpiewała tam utwór "Proud Mary"). "Fatalny start" - stwierdził Czesław Mozil . "W swojej...

 • "X Factor": Czesław nie zrewanżował się Kubie

  ...(od Czesława Mozila) i Zespół Dziewczyny (od Mai Sablewskiej) i to oni znajdują się w czołówkach notowań bukmacherskich. W poprzednim odcinku Wojewódzki taktycznie zadecydował, że w programie zostanie Sweet Rebels (podopieczne Sablewskiej), choć wyżej ocenił występ Williama Malcolma z zespołu Czesława Mozila. Teraz mogło dojść do rewanżu, bo Mozil podczas dogrywki musiał wybrać pomiędzy Sweet...