• Informacje na temat:

  czesław mozil kasia

Artykuły na temat: czesław mozil kasia
 • Kasia Lins: Rozumiem siebie coraz bardziej, częściej potrafię powiedzieć "nie"

  ...- Wizja jednoczenia niezależnych od siebie dziedzin sztuki zawsze mnie jakoś szczególnie podniecała - mówi Kasia Lins, autorka świetnie przyjętej płyty "Moja wina". Miesiąc po premierze ukazał się jej wyjątkowy koncert "Czego dusza pragnie", który oglądać można jeszcze tylko do 20 lipca.

 • Czesław ściga damy

  Prowadzenie na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce utrzymały Ania Dąbrowska i Sade. Na 4. miejscu debiutuje nowy album Czesława Mozila (Czesław Śpiewa), zatytułowany "Pop".

 • Wyjątkowi goście Czesława

  Katarzyna Nosowska, Gaba Kulka oraz Nergal to goście, którzy zaśpiewali na nowej płycie projektu Czesław Śpiewa.

 • Ania wygrała z Czesławem!

  Ania Dąbrowska obroniła 1. miejsce na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Tuż za nią zanalazł się Czesław Mozil (Czesław Śpiewa) z albumem "Pop".

 • Kombii, Doda, Czesław... Kto zawładnie Opolem?

  Czesław Mozil kontra Agnieszka Chylińska, recitale Kombii i Dody, koncert z piosenkami Kabaretu Starszych Panów - to główne atrakcje festiwalu Opole 2010, nazywanego "świętem polskiej piosenki".

 • Czesław Śpiewa: Chcę, by każdy mnie kochał

  W rozmowie z INTERIA.PL Czesław Mozil opowiada o tym, jak powstawał album "Pop" i wykłada kilka swoich poglądów na tematy życiowe m.in. na temat zdrady i religijności.

 • Czesław i Paulla wygrali

  ...artystów", których płyty w ostatnim roku cieszyły się największą popularnością. Na deskach wypełnionej po brzegi Opery Leśnej pojawili się: Maryla Rodowicz, Maria Peszek, Piotr Rubik, Czesław Mozil, Ania Dąbrowska, Anna Maria Jopek, zespół Coma, Kasia Nosowska oraz Patrycja Markowska. Laureatem koncertu TOP został Czesław Mozil. Gościem specjalnym był zespół Feel. Tuż po koncercie TOP, na scenie...

 • "X Factor": Cześć, jestem Kasia Nosowska

  ...będzie zajmował się najmłodszymi uczestnikami, Czesław Mozil tymi nieco starszymi (25+), a Tatiana Okupnik zespołami wokalnymi. Odcinek z udziałem Katarzyny Nosowskiej zostanie wyemitowany w sobotę(...) popkultury, będąc jednocześnie gwiazdą totalnej subkultury, sama będąc subkulturą" - tak zapowiedział swojego gościa Kuba Wojewódzki. "Cześć, nazywam się Kasia Nosowska" - przywitała się skromnie...

 • Rozdano Fryderyki!

  W poniedziałek, 20 kwietnia, rozdano Nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk 2009! Po trzy nagrody zdobyli Maria Peszek, Czesław Śpiewa i grupa Coma. Największą przegraną wieczoru została Ania Dąbrowska, która mimo ośmiu nominacji nie otrzymała żadnej statuetki.

 • "Milionerzy": Po raz trzeci padła główna wygrana! Kto wygrał milion?

  .... Pierwszy uczestnik, który wygrał milion w najważniejszym momencie musiał wiedzieć, na jakim instrumencie gra Czesław Mozil, a pani Maria z kolei wykonała proste zadanie matematyczne. Do tego grona(...)"! Co pani Kasia zrobi z wygraną, jeszcze nie wiadomo. Kim jest Katarzyna Kant-Wysocka? Zwyciężczyni "Milionerów" pochodzi z Gdańska. Jest wielbicielką kultury antycznej, absolwentką filologii...