• Informacje na temat:

  czesław mozil kobiety

Artykuły na temat: czesław mozil kobiety
 • Recenzja Czesław Mozil "Szkoła uwodzenia Czesława M.": Czesław tańczy

  Po Maleńczuku oraz duecie Ballady i Romanse, kolejny ambitny w autorskim repertuarze artysta wziął się za dancingowy repertuar. Jeśli planujecie w najbliższym czasie potańcówkę, koniecznie zaproście na nią Czesława.

 • Czesław Mozil: Misja i kompleksy

  Nagrał wiersze Miłosza, choć sepleni i nie czyta poezji. Teraz chce być pokazywany na lekcjach polskiego i denerwuje się, gdy ludzie biorą go za kabareciarza, by za chwilę zaznaczyć, że to tylko jego kompleksy. Jedyny taki Czesław. Czesław Mozil.

 • Czesław Mozil i Artur Andrus uwodzą ("Trzeba mieć specjalną skrzynię")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Trzeba mieć specjalną skrzynię" w wykonaniu Czesława Mozila i Artura Andrusa. Piosenka promuje komedię "Szkoła uwodzenia Czesława M.", która do kin trafi 21 października.

 • Czesław Mozil w oczach Nergala, Materny i Cezika

  Komedia o mężczyznach nie tylko dla kobiet, czyli "Szkoła uwodzenia Czesława M.", trafi do kin 21 października. W zwiastunie obrazu, obok grającego tytułową rolę Czesława Mozila, zobaczymy również: Krzysztofa Maternę, Nergala, Gabę Kulkę i Cezika.

 • Czesław Mozil: To ze mną idzie do łóżka

  ...14 lutego, w Walentynki, Czesław Mozil zadebiutuje na dużym ekranie w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz", nowoczesnej, niebanalnej komedii o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście.

 • Czesław zaprosił bezdomnych

  Utwór "Do Laury" to pierwszy singel promujący album "Czesław śpiewa Miłosza" projektu Czesław Śpiewa, za którym stoi Czesław Mozil. W teledysku do tej piosenki zobaczymy bezdomnych z Łodzi.

 • Mozil i Andrus zapraszają do szkoły uwodzenia

  ..."Szkoła uwodzenia Czesława M." trafi na ekrany 21 października. Już teraz jednak prezentujemy teledysk z premierową piosenką zespołu Czesław Śpiewa i Artura Andrusa - "Trzeba mieć specjalną skrzynię". Utwór znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu - komedii o mężczyznach nie tylko dla kobiet.

 • Czesław i nastolatki. Wokalista się zagalopował?

  ..."Nie szkodzi że ma 17 lat, byleby wyglądała młodo" - powiedział Czesław Mozil w internetowym talk show Łukasza Jakóbiaka.

 • Kombii, Doda, Czesław... Kto zawładnie Opolem?

  Czesław Mozil kontra Agnieszka Chylińska, recitale Kombii i Dody, koncert z piosenkami Kabaretu Starszych Panów - to główne atrakcje festiwalu Opole 2010, nazywanego "świętem polskiej piosenki".

 • Czesław z wąsem i Bracia Figo Fagot

  ...płyty "Na bogatości". Z kolei Sztefan Wons to "brat bliźniak" Czesława Mozila, przez niego samego określany "nieudacznikiem z mojej rodziny". Sztefana wcześniej mogliśmy zobaczyć w projekcie Jana(...) narobiłaś'" - napisał Czesław Mozil na swoim profilu na Facebooku. Na początku klipu możemy zobaczyć, jak Sztefan Wons alias Czesław Mozil wiesza na kołku swój akordeon. A później zaczyna się "gruba...