• Informacje na temat:

  czesław mozil w piosence

Artykuły na temat: czesław mozil w piosence
 • Czesław Mozil: Jaki piękny burak

  Dekadę temu zabrzanin Czesław Mozil wrócił z emigracji i zdobył szturmem polską scenę muzyczną uroczymi piosenkami w baśniowym klimacie. Choć jednak na koncertach wciąż chętnie powraca do żabki, która tonie w betonie czy świerkającego aparatu, a jego muzyka wciąż jest pełna teatralnej magii, dziś śpiewane przezeń teksty mają potrząsnąć słuchaczem, mają go uwierać, przeszkadzać, może zasmucać...

 • Recenzja Czesław Mozil "Szkoła uwodzenia Czesława M.": Czesław tańczy

  Po Maleńczuku oraz duecie Ballady i Romanse, kolejny ambitny w autorskim repertuarze artysta wziął się za dancingowy repertuar. Jeśli planujecie w najbliższym czasie potańcówkę, koniecznie zaproście na nią Czesława.

 • Zbroja Czesława

  W niedzielę, 17 marca, w krakowskim klubie Studio wystąpił zespół Czesław Śpiewa lub po prostu - Czesław. Zawiedzionych było sporo. To ci, którzy w mroźny wieczór wybrali się na koncert i przy wejściu usłyszeli, że nie ma już biletów. Wejściówki rozeszły się bowiem raz, dwa.

 • Czesław Mozil znów szokuje ("Szkoła uwodzenia Czesława M.")

  ...21 października do kin trafi komedia "Szkoła uwodzenia Czesława M.", w której główną rolę gra Czesław Mozil.

 • Czesław Mozil wygrał proces z "Solidarnością"

  ..."Solidarność" przegrała sprawę z Czesławem Mozilem dot. naruszenia praw autorskich związku zawodowego i naruszenia dóbr osobistych.

 • Soundedit 2019: Czesław Mozil i Natalia Niemen gośćmi Stanisława Soyki

  ...jest Stanisław Soyka , który wystąpi wraz z zespołem oraz gośćmi: Natalią Niemen i Czesławem Mozilem . Soyka zostanie uhonorowany statuetką w uznaniu za "szczególną wrażliwość muzyczną oraz(...) których słuchania zachęcał ją Czesław Niemen , jej tata. Czesław Mozil od lat tworzy i wykonuje trudną do sklasyfikowania oryginalną muzykę, noszącą ślady kabaretu, rocka, a nawet punk rocka...

 • Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości z nową płytą "Kiedyś to były Święta". Wśród gości Quebonafide

  Dzieci ze szkół muzycznych z całej Polski weszły w skład nowego projektu Grajkowie Przyszłości, który rozkręca Czesław Mozil. Wśród gości na właśnie wydanej płycie "Kiedyś to były Święta" znaleźli się m.in. Quebonafide i Zuza Jabłońska, finalistka "The Voice Kids".

 • Czesław Mozil kibicuje Michałowi Szpakowi na Eurowizji

  Czesław Mozil nie widzi siebie w roli uczestnika Eurowizji. Twierdzi, że przez pewien czas konkurs ten interesował go wyłącznie jako okazja do zakładów, często wygranych. Muzyk kibicuje natomiast Michałowi Szpakowi, uważa go bowiem za zdolnego, ciekawego artystę.

 • Czesław Mozil i Artur Andrus uwodzą ("Trzeba mieć specjalną skrzynię")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Trzeba mieć specjalną skrzynię" w wykonaniu Czesława Mozila i Artura Andrusa. Piosenka promuje komedię "Szkoła uwodzenia Czesława M.", która do kin trafi 21 października.

 • Czesław Mozil: Jestem muzycznym autorytetem

  Czesław Mozil wyjaśnia, jak godzi udział w "X Factor" i w reklamach z robieniem sztuki. Ujawnia też, co mówiły mu fanki w łóżku.