• Informacje na temat:

  czesław niemen dzieci

Artykuły na temat: czesław niemen dzieci
 • Czesław Niemen: Wspomnienia

  Czesław Niemen nie żyje. Odszedł w sobotę, 17 stycznia. Słynny polski muzyk od dłuższego czasu walczył z nowotworem, ale ostatnio był w dobrej kondycji i w wywiadach snuł liczne plany na 2004 rok. Dlatego wiadomość o jego śmierci była szokiem zarówno dla jego znajomych i przyjaciół, jak i fanów. Wielkiego artystę wspominają m.in. Romuald Lipko, Zbigniew Wodecki, Maciej Maleńczuk, Andrzej Smolik...

 • Soundedit 2019: Czesław Mozil i Natalia Niemen gośćmi Stanisława Soyki

  ...jest Stanisław Soyka , który wystąpi wraz z zespołem oraz gośćmi: Natalią Niemen i Czesławem Mozilem . Soyka zostanie uhonorowany statuetką w uznaniu za "szczególną wrażliwość muzyczną oraz(...) których słuchania zachęcał ją Czesław Niemen , jej tata. Czesław Mozil od lat tworzy i wykonuje trudną do sklasyfikowania oryginalną muzykę, noszącą ślady kabaretu, rocka, a nawet punk rocka...

 • Małgorzata i Czesław Niemen: Od drugiego spojrzenia...

  ..."Nasza miłość się rodzi. Wśród zieleni i bzów Nie pogubi już dróg..." - śpiewał Czesław Niemen w jednym ze swoich utworów. I choć powstał on na kilka lat przed tym, nim spotkał Małgorzatę, to jest(...) się domem i wychowaniem dzieci. Wprawdzie wciąż brała udział w pokazach, grała w filmach, ale to sprawy Czesława były dla niej priorytetem. "Lubiliśmy być tylko dla siebie" - opowiadała Małgorzata...

 • Sławek Uniatowski o Czesławie Niemenie: Mama mówiła mi, że mało kto go rozumiał ["Niemen inaczej"]

  Najmłodszym artystą uczestniczącym w trasie "Niemen inaczej" jest 35-letni Sławek Uniatowski, który nie miał okazji poznać osobiście Czesława Niemena.

 • Rondo im. Czesława Niemena

  Imię Czesława Niemena nadali radni jednemu z rond w Bielsku-Białej. Decyzja bez głosu sprzeciwu zapadła podczas wtorkowej (14 lutego) sesji Rady Miejskiej.

 • Natalia Niemen broni pamięci swojego ojca

  ..."To jest brukanie pamięci mego Ojca, który nie może się bronić i krzywdzenie kobiety - wdowy, której należy się najwyższy szacunek" - tak Natalia Niemen zareagowała na artykuł "Newsweeka" zatytułowany "Wojna o Niemena".

 • Czesław Niemen nie żyje

  W sobotę 17 stycznia, późnym wieczorem w Warszawie, zmarł po długiej i ciężkiej chorobie Czesław Niemen (właśc. Wydrzycki). Legendarny wokalista i kompozytor, autor polskiego przeboju wszech czasów "Dziwny jest ten świat". Miał 65 lat. Muzyk od dłuższego czasu chorował. W ubiegłym tygodniu miał poddać się kolejnej operacji, ale stan jego zdrowia uniemożliwił to.

 • Czesław Niemen w szpitalu

  Czesław Niemen, legenda polskiej muzyki, znajduje się obecnie w szpitalu, a jego stan lekarze Centrum Onkologii - Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, określają jako krytyczny. 65-letni muzyk od dawna walczy ze śmiertelną chorobą, która w ostatnich dniach znów dała o sobie znać.

 • "Nadzieja nie tonie": Kup obrazy Kory i Czesława Niemena

  ..."Nadzieja nie tonie" - to hasło akcji RMF FM i portalu INTERIA.PL. Jej celem jest niesienie pomocy osobom, które dotknęła trwająca powódź. Wiele znanych osobistości postanowiło przyłączyć się do naszej akcji. Dzisiaj możecie kupić m.in. obraz Kory i Kamila Sipowicza, obraz przekazany nam przez Czesława Niemena oraz wiele innych rzeczy.

 • Natalia Niemen: Niebo będzie później (fragment książki)

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment wywiadu-rzeki z Natalią Niemen - "Niebo będzie później".