• Informacje na temat:

  czterej pancerni

Artykuły na temat: czterej pancerni
 • Powrót "Czterech pancernych"

  Po długich negocjacjach z TVP, stacja Kino Polska nabyła wreszcie prawa do emisji wszystkich odcinków serialu "Czterej pancerni i pies" .

 • Ciekawostki o "Czterech pancernych..."

  Na planie strzelano z prawdziwej amunicji, a Szarika grały trzy psy - te i inne ciekawostki znaleźć można w filmie dokumentalnym Andrzeja Słodkowskieko, opowiadającym o kultowym serial u "Czterej pancerni i pies".

 • Kłopoty "Czterech pancernych..."

  ..."Wbrew zapewnieniom, a także pisemnemu potwierdzeniu ze strony TVP SA o możliwości zakupienia przez nas praw do kolejnych odcinków serialu "Czterej pancerni i pies" , TVP dotąd nam tych praw nie udzieliła. Chcąc zapewnić naszym telewidzom możliwość obejrzenia kolejnych odcinków, wyraziliśmy zgodę na podniesienie przez TVP stawki o 20-25 proc. za odcinek. Mimo wielokrotnych monitów nie...

 • Ani "Czterej pancerni", ani Hans Kloss

  ..."Polska telewizja publiczna nie pokaże już legendarnego serialu Czterej pancerni i pies , ani filmu o przygodach kapitana Klossa. Te wybitne dzieła polskiego kina komunistycznego sprzed 40 lat w zanadto specyficzny sposób traktowały wychowywanie młodzieży i po prostu obrażały ludzi, którzy walczyli o polską niepodległość" - czytamy w dzienniku "Ukraina Mołoda". "Biorąc pod uwagę politykę...

 • 45 lat od premiery "Czterech pancernych"

  ...i ratlerkom, a dziewczynki nosiły warkocze a la Marusia" - przypomina Filmówka. Reżyserem serialu "Czterej pancerni i pies" był Konrad Nałęcki, a autorem zdjęć Romuald Kropat. Tytułową piosenkę "Deszcze(...) telewizji". Mimo kontrowersji TVP1 wyemitowała serial - w roku następnym, latem 2007. Z kolei w 2008 r. "Czterej pancerni i pies" znaleźli się w ramówce TVP Historia. Emisjom tym nadano jednak...

 • Czterej pancerni w dwóch stacjach

  ..."Czterej pancerni i pies" wracają na antenę TVP. Pierwszy odcinek serial u widzowie Jedynki obejrzą w niedzielę 3 czerwca. Obecnie słynna produkcja emitowana jest w telewizji Polsat.

 • "Czterej pancerni" wracają na srebrny ekran

  ...5 listopada to data powrotu na ekrany telewizorów kultowego serial u "Czterej pancerni i pies". Co tydzień, w każdą listopadową niedzielę, na kanale telewizyjnym Kino Polska śledzić będziemy mogli kolejne przygody dzielnej załogi "Rudego". Również co tydzień interesujące rozmowy o serialu wszech czasów.

 • "Czterej pancerni i pies" w Berlinie

  .... Pretekstem do organizacji "Długiej nocy czterech pancernych" jest niemieckie wydanie serialu na DVD. Płyty trafią do sprzedaży w Niemczech 10 października. Reżyserem serialu "Czterej pancerni i pies" był(...) (Franek Wichura), Wiesław Gołas (Tomasz Czereśniak) i Barbara Krafftówna (Honorata). Choć "Pancerni" wciąż mają miliony wielbicieli, serial wzbudza kontrowersje z powodu sposobu, w jaki przedstawiono w nim...

 • "Czterej pancerni i pies": Protesy kombatantów

  Krakowscy kombatanci domagają się od Jana Dworaka, nowego szefa telewizji publicznej, zdjęcia z anteny serial u "Czterej pancerni i pies" , doniosła w piątek, 6 lutego, gazeta Super Express . Kombatanci twierdzą, że film jest "zakłamaną propagandówką".

 • Bajzel i czterej pancerni

  W muzyce Bajzla jest i electro, i hip hop, i rock, i flamenco i trochę poezji śpiewanej, a podczas krakowskiego koncertu w jego perkusyjne sample zaplątali się nawet czterej pancerni. Bez psa.

Zdjęcia na temat: czterej pancerni
 • "Czterej pancerni i pies"
 • Szarik - „Czterej pancerni i pies”
Wideo na temat: czterej pancerni
Dyskusje na temat: czterej pancerni