• Informacje na temat:

  czubaszek maria dzieci

Artykuły na temat: czubaszek maria dzieci
 • Maria Czubaszek nie żyje

  Maria Czubaszek nie żyje - poinformował w czwartek wieczorem TVN24. Pisarka i satyryk, autorka tekstów piosenek, felietonistka i dziennikarka zmarła w wieku 76 lat.

 • Maria Czubaszek: Ostatni wywiad

  Spotkałyśmy się w restauracji włoskiej pod blokiem Marii Czubaszek i Wojciecha Karolaka. Pani Maria przyszła przed czasem. Czekała w kawiarnianym ogrodzie. Chciała zamówić Campari, ale nie było(...) burz przetrwał lata i jest fajny... Maria Czubaszek: - Tak jak nie wierzę w lubienie się kobiet, to wierzę w lubienie się kobiety i mężczyzny. To jest dla mnie najważniejsze. My się z Karolakiem po...

 • Maria Czubaszek: Papierosy, parówki i zmarszczki

  Dokładnie rok temu, 12 maja 2016, zmarła Maria Czubaszek. Miała 76 lat, przez kilka lat - o czym nie chciała rozmawiać z mediami - ciężko chorowała.

 • Maria Czubaszek: Każdy ma prawo mówić to, co myśli

  Albo się ją kochało, albo nie. Do końca pozostała wierna swoim poglądom, nawet jeśli miałaby ponosić za nie konsekwencje. Uważała, że miarą sukcesu jest liczba wrogów. "I na starość okazało się, że odniosłam sukces, bo mam więcej wrogów niż przyjaciół" - stwierdziła Maria Czubaszek w jednym z wywiadów.

 • Maria Czubaszek została babcią!

  Maria Czubaszek potrafi rozpalić każdą dyskusję. W improwizowanym serialu kabaretowym "Spadkobiercy" gra babcię. W listopadzie pojawi się na wielkim ekranie również w roli babci - zadebiutuje w dubbingu w bajce "Rysiek Lwie Serce". Takiej babci życzyłby sobie każdy wnuczek.

 • Czubaszek: Udawałam dobrą babcię

  Maria Czubaszek debiutuje w kinie, a to jest coś naprawdę wyjątkowego. - Nigdy czegoś takiego jeszcze nie rozbiłam, a w moim wieku zrobić coś pierwszy raz, to jest sztuka - mówi pisarka, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka, której głosem w filmie "Rysiek Lwie Serce" przemawia babcia tytułowego bohatera.

 • Jan Frycz: Czysta przyjemność

  Nie mam niedosytu pojawiania się w telewizji - przyznaje Jan Frycz. Co więc sprawiło, że zdecydował się wystąpić w serialu "Na noże"? - Postać Mariana Majchrzaka, ojca trójki dorosłych dzieci, jest po prostu ciekawa - mówi aktor. Niebawem zobaczymy go także w filmie "Kantor. Nigdy tu już nie powrócę".

 • Kasia Klich z "Bajkową drużyną"

  Nieco zapomniana wokalistka Kasia Klich (znana z przeboju "Lepszy model") wydała książkę dla dzieci "Bajkowa drużyna". Towarzyszy jej teledysk "Cukierki, cukierki" .

 • "Im starsi, tym łagodniejsi"

  ...może przynieść kiedyś sukces. Natomiast przed nimi są jeszcze dalsze kroki i to będzie chyba znacznie trudniejsze niż ten pierwszy. W niedawnej rozmowie z Marią Czubaszek powiedział pan coś, co(...), którego udzielił pan Marii Czubaszek. Chciałbym jedną z pana wypowiedzi powiązać z utworem "Solo", promującym album "Mokre oczy". W rozmowie powiedział pan, że najchętniej nic by pan nie robił, że nie lubi...

 • Portugalski reżyser o polskim pragnieniu piękna

  Film opowiada historię czterech bohaterów. Jedna z dziewczyn robi operację plastyczną nosa, bo w dzieciństwie stale się z niej wyśmiewano, nazywając ją Babą Jagą lub Pinokio. Kolejna - powiększa(...) z Los Angeles ze szkoły aktorskiej próbuje podbić polski show biznes, poprawiając swoją urodę. W filmie, na temat chirurgii plastycznej, zebrano opinie m.in. profesora Lwa Starowicza, Marii Czubaszek...

Zdjęcia na temat: czubaszek maria dzieci